Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Konya şehrimize ülke diyor
İstiklal marşını okuyor al sancak diyeceğine alçaklar diyor
Allah'tan korkmayan biz cesaret edeceğiz diyo cumhurbaşkanımiza bak sen
Bu gibi 10larca videosu var şu adamın. Kılıçdarogluna bakacagna onları izle. Eger bu adam bu hazır yazılmış metni PROMPTERdan okurken bile beceremiyorken 20 yıl seçilmişse biz Kılıçdaroğlu'nu hayli hayli Cumhurbaşkanı seçeriz.

Keşke şu koca paragrafı yazacağınıza soruma cevap verseydiniz

Ya bide bunu atmışsın adamın olmuş anasına bile sovduler dili surtmus olabilir gene sakinlikle cevaplamış utanın utanin

Ya bide bunu atmışsın adamın olmuş anasına bile sovduler dili surtmus olabilir gene sakinlikle cevaplamış utanın utanin
Kim sövdü atın bakalım. Bu ülkede birilerine söven hakaret eden birilerini azarlayan, birilerine ananınj da al git diyen, şehitlere "kelle" diyen biri varsa o da sizin padişahınız rte dir. Saçmalamayın artık siyaset sayfası burası, gündüz kuşagı programı değil ona buna salça olmayın cok seviyesizce.

Tabi canım bakmadın galiba

Napim adamın hali bu düzgün birşeyi yokki

Keşke erkenden evleneceğine. Kendini geliştirseydin, okulunu bitirseydin. Bir üniversite mezunu olsaydın. Bak hamileymişsin. Benimde küçük bir kızım var. İlerisini çocuğumuzun geleceğini düşünmemiz gerekiyor. Biraz araştır neler yapmış bu başımızdaki bize neler katmış. Ben hiç düşünmeden market alışverişi yaparken şimdi bütün marketlere bakıp hangisi uygunsa ona bakıyorum. Ben kızma kıyma alırken 300tl para veriyorum sadece kızıma. 5 alırken bir şeyi artık 1 alabiliyorum. Millet yurt dışından gelip günlerce tatil yapıp gününü gün ederken ben bir gün bile gidip bir yerde tatil yapamıyorum artık. Hiç mi zoruna gitmiyor bu olanlar. Sen yaşadığın hayattan gerçekten memnun musun?

Kız devleti yönetecek lider arıyoruz küçücuk çocuk bile bilir yani onun bilmediği şeyleri

Evet küçücük çocuk biliyor ilkokula giden çocuğa sor senden daha iyi biliyor ama bir sizin gibiler bilemedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…