Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Oyum önceden millet ittifakından yanaydı. Mansur Yavaşı aday göstermelerini bekliyordum. Sonra aday açıklaması tam bir fiyaskoydu. Meral Akşenerin hoşnutsuzluğu, bunu belli etmesi, tam bir hayal kırıklığı. Kemal Kılıçdaroğlundan da nefret etmiyorum ama bana biraz beceriksiz gibi geliyor. Sanki iktidara gelmek istemiyor, ne yapar ne ederim bu seçimi kaybederim düşüncesinde sanki. Sadece o değil bütün 6lı masa. O yüzden bana Muharrem İnce daha sempatik gelmeye başlamıştı, geçen seçim de oyumu ondan yana kullanmıştım. Ama onun da oy oranı az, ona oy versem ne kadar etkili olacak? Sanırım istemeye istemeye Kemal Kılıçdaroğluna vereceğim yinede oyumu. Ama hiç de memnun değilim, Muharrem İncedende 100% memnun değilim aslında. Zaten Ak Parti seçimleri karşılarında etkili biri olmadığı için kazanıyor bence.
Peki denemeden nerden biliceksiniz. Erdogan 20 senedir tecrübe edildi yeter artık hasta oluyor ayılıp bayılıyor dinlensin. Simdi bir de Kılıçdaroğlu'nu tecrübe edelim ve tabi ki memnun kalmazsak ona göre oyumuzu farklı birine verecegiz. Demokrasi tam da budur. Olmayanı oldurmaya çalışmak ahmaklıktır. Deneyip tecrübe edecegiz hep birlikte elele.

Konya şehrimize ülke diyor
İstiklal marşını okuyor al sancak diyeceğine alçaklar diyor
Allah'tan korkmayan biz cesaret edeceğiz diyo cumhurbaşkanımiza bak sen 🤣🤣🤣

Yazık size ya cidden bana gerçekten doğru düzgün bir sebep bile sunamıyorsun🤦‍♀️ o kadar saçmaladın ki şuan.

X