Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sadet partisini savunanlar chpyle birleşince akp ye vereceklerini düşünüyorum o yüzden sadet partisinin oyları düşer yani

Bu videoda yok ama devam videosunda amcamı gördüm "yaw ne Erdoğani yaw, kılıçdaroğlu yaw" diyor ajskslsşepdkdlşdşdşd

Az daha sabır bekle seçimden sonra gör
Sana mı sabır neye sabır anlaması karışık
Ben şimdiye kadar niye olmadı diyorum sen az sabır diyorsun. 20 sene sabrettik bunlara. Seçimden sonra gerek kalmayacak inşallah sabretmemize

Hayırlısı kimse babamızın oğlu değil ülkemize kim hayırlısı ise o gelsin Aponun heykelini dikeceğiz diyenlere birlik olanlara oy yok !
Vala kimse babamızın oğlu değil diyoruzda erdoğan fanatizmi görülmemiş bişey bilmem neresinin kılından olunda allah peygamber gibi gören var
Cellâdına âşık olmuşsa bir millet,
İster ezan dinlet, ister çan dinlet
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet
Müstahaktır ona her türlü zillet! ..

Apoya heykele gelince yaf inanmayın
Eğer çıkarlarına uyuyorsa o sizin milliyetçi bildikleriniz varya çıkar devlet televizyonunda mektubunu bile okurlar

Sana mı sabır neye sabır anlaması karışık
Ben şimdiye kadar niye olmadı diyorum sen az sabır diyorsun. 20 sene sabrettik bunlara. Seçimden sonra gerek kalmayacak inşallah sabretmemize
20 sene sen ne yaşadın yermi senedir ülke berbat mi şu an gelismemis bir ülke mi görüyorsun sen yermi senedir aç mısın dışarda mi kaliyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…