Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Tv’de surekli Akp’nin reklamlari cikiyor. Bu kadar mi yapmacik olur ya? Din uzerinden insanlari somure somure bir hal oldular, ellerinde baska bir sey yok.

Boyle diyince de ‘ niye sen musluman degil misin’ diyorlar.
Muslumanim. Olabildigim, elimden geldigi kadar. Ayrica tesetturluyum de.
Ama kimseyi bu tarz ithamlarla ayristirmaya calismam. Tesetturlu olan-olmayan, inanan-inanmayan, ve tartisma konusu olan Lgbt’ye de saygi duyuyorum. Ne haddime saygisizlik yapmak. Dinimiz hosgoru dini degil midir?

Dini Akp ile oyle bir birlestirmisler ki, onlara inanan insanlar bize dinsiz muamelesi yapiyor. Ne haddinize?
Burada bir suru inanmayan var, ama bir o kadar da inanan var.

Basortusu ustunden duyar kasanlar da, yapmayin nolursunuz cirki cikti.
Siz nasil basortume saygi duyacaklar diyorsaniz, ayni sekilde siz de insanlarin her turlu inancina saygi duymak zorundasiniz.

Yok oyle savunmadiginiz seylere hakaret edip, sizin gibi dusunmeyen insanlara ayyy bana saygi duymuyor demek, komik oluyorsunuz.

Bugun bunlari konusmak durumunda kaliyorsak, bilin ki mevcut hukumet yuzundendir.

Insanlara kin yuklediler, ayristirdilar. Isitip isitip onumuze koyuyorlar her seyi.

Uyanin artik, lutfen.

ben mevcut sistemin değişmesini istiyorum ama millet ittifakimi muharrem incemi onu tam bilemedim iste

Anketler öyle demiyor, inşallah hile olmaz da herşey güzel olur, bizim elimizde, umarım herkes mantıklı karar verir
evet bak anketlere bende bakiyorum millet ittifaki kazanacak gibi hissediyorum sanki ama iste 20 senedir kazanan bir iktidar var akp fanatigi cok

kesinlikle haklisin kesinlikle. akp yi tutmayanlara dinsiz muamelesi yapiliyor ozellikle fanatik akpliler yapiyor bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…