Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
siyasi görüş olarak asla aynı çizgide olmasam bile,saygı duyduğum siyasetçilerden biridir.süleyman demirel,erbakan,,itü gibi bu ülkenin girilmesi en zor üniversitelerinden dereceyle mezun olmuş adamlar.
öngörüsü yüksek adammış,rahmetli.

şimdinin dindar geçinen kesimi neden erbakanın değil de,erdoğanın partisine oy verirler merak ederim,hep.nedir bu kadar,körü körüne bağlılık.

geçmişte kuyruklar vardı diyene şunu demek istiyorum.o zaman da fakir halk vardı.bizler fakirdik mesela.gecekonduda büyüdüm.ama fakirle zengin arasında bu kadar uçurum yoktu.fakir adam,devlet bana yardım etsin diye değil,bana iş imkanı sağlasın, çalışayım diye düşünürdü.
,
babam bir fabrikada işçiydi.mesai ye kalırdı,fazla para almak için.hiç kaymakamlıkdan,belediyeden yardım almadık.
şimdikiler bunu marifetmiş gibi görüyor.devletten ayrı para alıyor,belediyeden yardım.göğsünü gere gere söylüyor.bana göre ne kadar küçültücü ne kadar ayıp.

Erbakan'ı çok zeki bulup,siyonizm tehlikesini bas bas bağırmasını takdir etmişimdir hep.Bir kitabını okudum hakikaten donanımlı adammış.

Helal olsunnn.
Ahmet Necdet Sezer in çocuğu falan var mıydı?
Bu ülke böyle bir cumhurbaşkanı da görmüştü değil mi?
Kasa da sıra bekleyen.
Iste bize boyle insanlar lazim, kendini halktan ayirmayan. Vallahi helal olsun.

Ama bak reisimiz ne diyor, saray milletinmis (yersen) ama kimse adim dahi atamaz, cocuklarini askere bedelliye gonderiyor yurtdisinda egitim aldiriyor altlarinda halkin omur boyu calisip alamayacagi arabalarla turluyorlar, daha neler neler..

Icimde cok buyuk bir heyecan var 14 Mayis’a dair, kipir kipirim. Artik halkin iligini kemigini somurenlerden kendi adima biktim, selena bikmamis olabilir ama ben biktim yahu

Liyakatli isini bilen, milletini dusunen, din ile somuru yapmaya calismayan, uslubu duzgun olan gelsin dilerim ki. Digerlerine hacet yok, biktik bunlardan.

Aslında ikisi de kuyusunu kazmak için yanında.Bahceli için çok geçte,Sülo onun yerini almak için uğraşıyor.
Aman allah korusun, bir de basimiza sulo cikmasin. Onla da ugrasmak zorunda kalmayalim. Bahceli zaten neden hala siyasette, adam cok yaslandi, yani git keyfini cikar kalan hayatinin. Kuyusunu kazmaya calisirken rtenin kuyusuna dustuler halbuki.

Aman allah korusun, bir de basimiza sulo cikmasin. Onla da ugrasmak zorunda kalmayalim. Bahceli zaten neden hala siyasette, adam cok yaslandi, yani git keyfini cikar kalan hayatinin. Kuyusunu kazmaya calisirken rtenin kuyusuna dustuler halbuki.
Sulo aşırı tehlikeli bir adam,Allah kurusun bizi bunlardan.Aslinda Erdoğan'ın onu çoktan gözden çıkardığı ama Sülo'nun bildigi çok şey olduğu için bir şey yapamadığı söyleniyor.

Sulo aşırı tehlikeli bir adam,Allah kurusun bizi bunlardan.Aslinda Erdoğan'ın onu çoktan gözden çıkardığı ama Sülo'nun bildigi çok şey olduğu için bir şey yapamadığı söyleniyor.
Dogrudur, bunlarin hepsi cok zehirli. Suratlarina bakinca bile bir fitne fesat, hic mi nur olmaz suratlarinda. Bu millete yaptiklari kotulukler yuzlerinde yer edinmis artik, hepsi kendi iclerinde birbirinden beter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…