Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ben sahsen konusma tarzini laubali buluyorum, kazanamayacagi da cok acik ortada. Ama KK’nun oy orani artiyor, karar sizin.
Hem laubali hem samimiyetsiz geliyor bana da. Bide çok gergin sakin olmayı beceremiyor. İhtiyacımız olan şey bu değil kesinlikle

Eklentiler

• 542A396A-997D-499B-BCFE-FA61A4E4807E.jpeg
    542A396A-997D-499B-BCFE-FA61A4E4807E.jpeg
    112,6 KB · Görüntüleme: 23
evet bak anketlere bende bakiyorum millet ittifaki kazanacak gibi hissediyorum sanki ama iste 20 senedir kazanan bir iktidar var akp fanatigi cok
Çoğumuz böyle bir mutluluğu yaşayacağımıza inanmıyoruz ama bu sefer olacak inşallah 🫶😻 herşey elimizde, nasıl olsa birşey değişmez diye düşünüp gelişigüzel basmayalım, ilk turda çoğunluk sağlanmalı 🙏🏻

Selena12 ve bu topiği okuyan herkes,
bu sitenin kuralları var, ayrıca sitenin ve sizlerin uyması gereken Türkiye Cumhuriyeti Kanunları var.

Kurallara ve kanunlara aykırı yorumlarınızda ceza puanı alıp banlanırsınız, banlı kalma sürenizi biz değil aldığınız ceza toplamlarına göre hesaplama yapan ceza sistemi belirler, aktif ceza puanlarınız birikmişse ne kadar biriktiğine bağlı olarak 1 hafta da banlı kalabilirsiniz 2 ayda, onu ceza sistemi kendisi hesaplayıp otomatik olarak devreye sokar.

Biz hangi kurala uymadığınızı değerlendirir, uymadığınız kuralın karşılığı olan cezayı seçer uygula deriz, sizler kaç gün banlı kalacaksınız bilmeyiz.

Bu sitede herkes eşittir, siyasi görüşünüz, dininiz, mezhebiniz, yaşam tarzınız, etnik kökeniniz, kültürünüz, giyiminiz bizi alakadar etmez, hiçbir zaman etmedi.

Ne bir akpli chpli için, ne bir chpli akpli için banlanmaz, yorumlarınızda konularınızda site kurallarına ve TC Kanunlarına aykırı bir şey var mı diye bakarız.

Kadınlar Kulübü Sözleşmesini okumadan kabul edip üye olduysanız bu sizin sorumluluğunuzda, bizler sizlere kuralları ve sözleşme maddelerini hatırlatmakla yükümlü değiliz ama buna rağmen ara ara insiyatif alıp sizlere kuralları da sözleşmeyi de hatırlatıyorum.

XI)
Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek adminlerin veya moderatorların görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

Sözleşme Maddelerinden bazıları:
  • Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır. Üyeler buraya kendi özgür iradeleriyle geldiklerine göre forum kurallarına uymak durumundadırlar. O yüzden bu çerçeve dahilinde hareket etmeyi kabul eden üyelerimize saygılarımızı, sevgilerimizi sunuyoruz. Aksini düşünenlere de elimizden yolunuz açık olsun demekten başka bir şey gelmemektedir. Forumumuz belirlenmiş olan kurallara uymayı reddeden kullanıcılara hizmet vermek zorunda değildir.

• Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.

• Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.

Konu anlaşıldıysa izninizle çıkıyorum, sistemi bilmiyorsanız imalar yerine direkt mesajla ulaşırsınız anlatırız.
Tmm okudum ve anladım 🥰

X