Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Küfür etmemiş taksicinin söylediği sözü plakaya yazmış sadece :) O yüzden ben beğendim. Yavşak: Bit yavrusu demek...Bence taksici bu anlamıyla kullanmış
Ben sosyal medyada aktrolün birine yavşak demişim diye eve mahkeme celbi geldi.Deyip demedigimi de hatırlamıyorum işin tuhaf tarafı.

Cok guzel özetlemissn

Cok güldüm ya ciddimisnz yazdiklarinizda medyaniz gayet iyi çalışıyor foxs tv halk TV daha intdeki kanallardan bahsetmiyorum bile

Cok güldüm ya ciddimisnz yazdiklarinizda medyaniz gayet iyi çalışıyor foxs tv halk TV daha intdeki kanallardan bahsetmiyorum bile
Onları izlediğiniz halde bu fikirdesiniz yani? Birde farkndasınız yanlı yayınların.. kanald,showtv,atv,star,trt,cnn,a haber ve bilimum yayınların tarafsız olmadıgını kabul ediyorsunuz?

Onları izlediğiniz halde bu fikirdesiniz yani? Birde farkndasınız yanlı yayınların.. kanald,showtv,atv,star,trt,cnn,a haber ve bilimum yayınların tarafsız olmadıgını kabul ediyorsunuz?
Daha kanal ismi yazardım da uzatmamak için yazmamıştım evet herkesi dinlediğim için bu dusuncedeyim evet buradaki gibi malesef kanallarda
Biz soğan patates adı altında oynanan oyunların farkındayız Erdoğan i yikamayanlar ekonomi ile yıkma peşine düşmüşler bu millet Erdoğan gidince başına neler gelecegini çok iyi biliyor

Daha kanal ismi yazardım da uzatmamak için yazmamıştım evet herkesi dinlediğim için bu dusuncedeyim evet buradaki gibi malesef kanallarda
Bende uzatmamak için yazmadım daha fazla kanal adıBiliyosunuz..
saygı duyuyorum umarım kım kazanırsa kazansın toplum olarak en azndan yoksulluk,açlık seviyesinin üzerinde standartlara sahip refah düzeyi yüksek, huzurlu bi yaşama sahip oluruz en kısa zamanda

erdoğan gidince başımıza ne gelecek,bunları tek tek açıklar mısınız?gerçekten bilmek istiyorum.

Ben sosyal medyada aktrolün birine yavşak demişim diye eve mahkeme celbi geldi.Deyip demedigimi de hatırlamıyorum işin tuhaf tarafı.
Mahkemede sevgi sözcüğü anlaminda kullandım dersin, bitin yavrusu gibi minicik pitircik, tatlı biseycik bu arada fransizlar cocuklarini pirem diye seviyo, olabilir yani

Ne gelicek?

Günümüzde artık dürüst, istikrarlı ve doğru bir siyaset olduğuna malesef inanmıyorum. Bence bizlerin çağının en büyük sorunu bu. Sol görüşlüyüm, normalde Chp’ye oy vermekten gurur duyuyor olmam gerekir, neticede ulu önderimizin kurmuş olduğu bir parti. Ama şuan ne yazık ki durum böyle değil. Chp gibi bir partinin bu denli değişmesini desteklememekle birlikte yine chpye vereceğim.. ama şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, malesef ki şuanki iktidardan çok farklı bir başkanı olduğunu düşünmüyorum

Küfür etmemiş taksicinin söylediği sözü plakaya yazmış sadece :) O yüzden ben beğendim. Yavşak: Bit yavrusu demek...Bence taksici bu anlamıyla kullanmış
Mesut Yılmaz geliyor aklıma hep bunu duyunca. Tüm ülke ilk kez duymuştuk kelime anlamını.

Dediğiniz kanallar ihtiyaçtan doğdu. Tüm medyanın, iktidarı destekleyenlerin elinde olduğu, ağız birliği yapmış gibi sürekli iktidarı öven eksikliklerini görmezden gelen haberler yapmaya başladığı için. Ben haber kanallarını izlemiyorum, evimde televizyon açılmaz. Ekonominin kötü olduğunu anlamam için alış - veriş yapmam yeterli. Kiraların durumu içinde tv izlememe gerek yok, mültecileri de sokağa çıkınca görüyorum. Eve gelen elektrik, doğalgaz faturaları belli. Bunlar için tv ye bakmama gerek bile yok her şey ortada.

Sanırım partiniz bu saydıklarınızin duzeltecegini vadediyor size peki nasıl yapacaklarmış bir açıklamaları varmi İstanbulun başına gelen gezmekten başka bir iş yapmadı tek yaptığı icraat heykel dikmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…