Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sanırım partiniz bu saydıklarınızin duzeltecegini vadediyor size peki nasıl yapacaklarmış bir açıklamaları varmi İstanbulun başına gelen gezmekten başka bir iş yapmadı tek yaptığı icraat heykel dikmek
Evet seçim zamanı partiler vaatlerde bulunur sizde bu vaatlere bakar ona göre bir partiye oy verirsiniz. Normali budur. Biz hükümetleri bizim refahımızı arttırsın diye başa getiriyoruz. Halife seçmiyoruz bu yüzden de yönetecek kişinin adaletli, liyakatli, güvenilir olması benim için yeter. Çalmadığınızda, işi ehline verdiğinizde, ülkenin itibarını saraylarla değil hukukla geri kazandırdığınızda her şey düzelir. İBB güzel işler yapıyor önce alt yapıyı düzeltmek zorunda, İstanbul un alt yapısı ihmal edildiği için berbat durumdaydı. Heykel konusunu hiç açmayın bana sinirden gülme geliyor :KK70:

Daha kanal ismi yazardım da uzatmamak için yazmamıştım evet herkesi dinlediğim için bu dusuncedeyim evet buradaki gibi malesef kanallarda
Biz soğan patates adı altında oynanan oyunların farkındayız Erdoğan i yikamayanlar ekonomi ile yıkma peşine düşmüşler bu millet Erdoğan gidince başına neler gelecegini çok iyi biliyor
Allah aşkına nolacakmış o gidince, başımın belaya gireceğini bilmesem seçim günü meydanlara inip kutlama yapmak isterdim, fotoğrafları asılı her yerde onları indirmek isterdim kendi ellerimle 🥰

Bitmedi gitti çileleri. Doğa olayları sırayla yüklendi insanlara.
Bu insanların psikolojisi nasıl toparlanacak bilmiyorum 😞 yaşadıkları deprem zaten tam bir felaketti, günlerce enkaz altında kurtarılmayı beklediler, çadırdı yardımdı derken başlarını sokacak bir çadıra bile razıyken soğuk, yağmur, çamur, selle mücadele ettiler, şimdi de hortum :KK43:

Bitsin artık çileleri🙏 bu kadar acı çok fazla:KK43:

Bu insanların psikolojisi nasıl toparlanacak bilmiyorum 😞 yaşadıkları deprem zaten tam bir felaketti, günlerce enkaz altında kurtarılmayı beklediler, çadırdı yardımdı derken başlarını sokacak bir çadıra bile razıyken soğuk, yağmur, çamur, selle mücadele ettiler, şimdi de hortum :KK43:

Bitsin artık çileleri🙏 bu kadar acı çok fazla:KK43:
Çadır çözüm değil. Sel oluyor, fırtına oluyor, ısınmaya çalışırken yangın çıkıyor. Güvenli de değil, kapısı bacası yok ki nasıl uyusunlar içinde? Hırsızı var, tecavüzcüsü var. Oradan gitmeleri, güvenli yerler yapılana kadar bir yere yerleştirilip tedavi edilmeleri gerekiyor. Hiçbir şey olmasa orada artçılar devam ediyor, psikolojileri altüst olur.

Hanımefendi bu ülkenin yarısı sizin gibi insanlardan oluştuğundan, bu kafa yapısını da çirkin düşünce tarzını da köşeye sıkıştığınız zaman nasıl ahlak yoksunu olabildiğinizi de biliyorum. Zaten başka ülkede yaşamayı tercih edip bu ülke sistemini övüyor oluşunuzdan tutunda lgbtyi ileştirirken muhtemelen gideceğiniz ülke de çok daha iç içe yaşayacak oluşunuzu sorun etmiyor olmanıza varana kadar ahlak anlayışınızı ortaya koymuş oluyorsunuz. Siz ve sizin gibilerden o kadar yoruldum ki sabahlara kadar anlatsam dahi hiçbir şey almayacak kafanıza daha fazla çaba sarfetmek istemiyorum.
Şimdi buna çıkıp yurtdışında oy kullancam işte ne dert oldu size inadına rte ye vericem der

Biz soğan patates adı altında oynanan oyunların farkındayız
Ben ekonomi sebebiyle soğan patates fiyatı yüksek sanıyordum
Birkaç sorum var
Ekonomik sebepli değilse kim yükseltiyor bu fiyatları
Tc çok güçlü bir devlettir. Bu oyunlara mani olmuyor mu?
Kim bu kadar kolay oyun oynayabilir bize?

Gerçekten öğrenmek istiyorum. Cevaplar mısınız soğan patates neden almış başını gitmiş

Daha dün 4 patatesi 20 liraya aldım. Kim bu oyunu oynayan halk düşmanları?

X