Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Birisi paylaşmış burada, geçmiş sayfalarda gördüm. Sanki sadece iki seçenek varmış da Kkya verilmeyen oy rteye gidecekmiş gibi. Diğer iki adayın fotoğrafına da Rte koymuşlar. Bu çok ayıp ve antidemokratik bir tutum. Muharrem ince veya Sinan oğanı seviyoruz diye rteli mi oluyoruz? Böyle düşünenlerin diktatörden ne farkı var? Bana kalırsa kkda diktatör. Muharrem ince daha önce genel başkanlık seçimini yinelemek için çağrıda bulunmadı mı? Yapamıyor işte seçim de kazanamıyor. Zaten kasetle gelen birisi, bir de yerini vermemek için diretiyor. Adaylık konusunda da halk Mansur yavaşı istedi çoğunlukla veya Ekrem imamoğlunu. Ona da inatla hayır dedi. Bu yönden açıkçası bana hiç sempatik gelmiyor, zaten şuanki chpnin Atatürk’le falan ilgisi kalmadı. Atatürk gerçekten milliyetçi bir adamdı, bugün yaşasa teröre ve terör sevicilere asla prim vermezdi. Düşünce özgürlüğü deyip tskya iftira atanlara destek veren kaftancıoğlu ve türevlerinin bu partide yeri olmaması gerekirdi. Halk tv Seyit rızanın yanındayız diyen Tunceli belediye başkanını bile yere göğe sığdıramıyor. Aynı şekilde bu tipli vekillerin de Seyit rıza ile ilgili sözleri ortada. Bir de Orhan Aydın var, eski eşinin genel başkanlık yaptığı partinin paylaşımlarına bir bakın bir kez olsun cumhuriyet bayramı kutlamışlar bir kez olsun Atatürk demişler mi? İnsan kendi hamuruna benzer kişiyle olur, bu insanların Atatürk’le ilgisi yok. Nasıl ki akp dini kullanıyorsa bunlar da Atatürk’ü kullanıyor. Her ikisinden de aynı oranda nefret ediyorum. Akpnin geçmişte terörü nasıl artırdığını da gördük. Şimdi bunları görüyoruz Sinan Oğanı veya Muharrem inceyi destekliyoruz diye ne tayyipçi oluyoruz ne Atatürk düşmanı. Tam tersi bizler Atatürk’ü de seviyoruz dinimizi de. İnşallah Oğan veya İnce seçilir de önce şu terör seviciliğinden, Suriyelilerden ve berbat ekonomi yönetiminden kurtuluruz
Ablacım sen mevzuyu yanlış anlamışsın. Oğan ve inceye oy verme konusunu senin anladığın gibi değil ama anlatmak için de uğraşamayacağım. İş biraz bağlantı kurma yeteneği gerektiriyor. Akpden çıkıp oğan ya da inceye gidecek her oyu davul zurnayla karşılıyorum ben. Hatta geçen akşam kardeşim bu seçimde kesinlikle hükümete oy vermeyeceğini inceyi beğendiğini söyledi, sarılıp öpecektim neredeyse 😁 hükümete oy verip pişman olmuş herkes istediğine oy versin, bana hepsi uyar.

Böyle bu kadar kayirmayi, kullanmayi, sömürmeyi, haksızlığı, adaletsizligi görüp bilip utanmayıp hala bi de müslümanim diye gecinenlerin zekasinda, algisinda net eminim sikinti var, ya da padişah istiyor bunlar tam Ortadoğu kafasi. Kul olmaktan cikamayan, demokrasinin 5 10 beden büyük geldigi insanlar. Bu sistemden nemalananlar zaten belanizi bulursunuz dilerim.

Böyle bu kadar kayirmayi, kullanmayi, sömürmeyi, haksızlığı, adaletsizligi görüp bilip utanmayıp hala bi de müslümanim diye gecinenlerin zekasinda, algisinda net eminim sikinti var, ya da padişah istiyor bunlar tam Ortadoğu kafasi. Kul olmaktan cikamayan, demokrasinin 5 10 beden büyük geldigi insanlar. Bu sistemden nemalananlar zaten belanizi bulursunuz dilerim.

Birileri çıkarı çakarı için seçiyor da Ayasofya müze olmasın diye seçenlere ne desek boş.

Birileri çıkarı çakarı için seçiyor da Ayasofya müze olmasın diye seçenlere ne desek boş.

Kapilarini gelen gecen hirpalayip, tahrip ettigi için sonunda kapilarina cam muhafaza yaptirmak zorunda kaldilar çünkü milyon tane camiisi olan İstanbul da yeterince camii yoktu, hatta karsisinda gene kocaman camii vardi ama yeterince camii yoktu, o yuzden mecburen muze de olsa Ayasofya camii oldu. Çünkü eskiden kilise olmasi bizi bozar. Ben utanıyorum artik bu milletin büyük cogunlugundan, cok cahiliz ve asamiyoruz, asamiycaz bu kafayi. O çakarlari da keske bi tarafına caksalar o abinin. Serefsiz.

Kapilarini gelen gecen hirpalayip, tahrip ettigi için sonunda kapilarina cam muhafaza yaptirmak zorunda kaldilar çünkü milyon tane camiisi olan İstanbul da yeterince camii yoktu, hatta karsisinda gene kocaman camii vardi ama yeterince camii yoktu, o yuzden mecburen muze de olsa Ayasofya camii oldu. Çünkü eskiden kilise olmasi bizi bozar. Ben utanıyorum artik bu milletin büyük cogunlugundan, cok cahiliz ve asamiyoruz, asamiycaz bu kafayi. O çakarlari da keske bi tarafına caksalar o abinin. Serefsiz.
Tek sebebinin o olduğunu düşünmüyorum. Zamanında Atatürk ün orayı camii olmaktan çıkarıp dünya mirası yapmasından rahatsızlar. Atatürk gibi birinin öngörüsü yok maalesef onlarda.

Bahsettiği santral sanırım Akkuyu Nükleer Santrali....İnsanların karşı olmasının sebebinin acaba Çernobil Nükleer Santrali ile Akkuyu Nükleer Santralini yapan firmanın Rosatom isimli Rus firma olması olabilir mi :kızgın: Nasıl güvenirsiniz yaa....Bir kereden bir şey olmazcı olmak bunu gerektiriyor herhalde

Bu nedir ? Hizbullah bitmişti hani? Kime seninleyiz diyor bunlar....

Eski dönem olsa şuan tvlerde sayfa sayfa olan biten hersey yayınlanıyordu… resmen iktidarın yanlıslarına ulasabilmek için kendmiz çabalayıp buluyoruz.. e bu adamların fanatikleri gdip bunları izlemez ki .. hoş görselerde ne kdarını dikkate alırlar o da tartısılırdı ama yinede şuan ki mevcut kilit taban oylarından bile kayıpları olurdu diye düşünüyorum.. savaşta gbi hisseidyorm bazen ama silahlar yok .. aklımızla vicdanımızla bi savaşa girmişiz sonumuz hayrolur insallah🙏🏻

Bahsettiği santral sanırım Akkuyu Nükleer Santrali....İnsanların karşı olmasının sebebinin acaba Çernobil Nükleer Santrali ile Akkuyu Nükleer Santralini yapan firmanın Rosatom isimli Rus firma olması olabilir mi :kızgın: Nasıl güvenirsiniz yaa....Bir kereden bir şey olmazcı olmak bunu gerektiriyor herhalde

Yine soğandan girmiş. Bir Ramazan daha geride kaldı, yine açın halinden anlamayı beceremediler. Halkla aralarındaki mesafe o kadar arttı ki bu saatten sonra anlamaları mümkün değil.

Eski dönem olsa şuan tvlerde sayfa sayfa olan biten hersey yayınlanıyordu… resmen iktidarın yanlıslarına ulasabilmek için kendmiz çabalayıp buluyoruz.. e bu adamların fanatikleri gdip bunları izlemez ki .. hoş görselerde ne kdarını dikkate alırlar o da tartısılırdı ama yinede şuan ki mevcut kilit taban oylarından bile kayıpları olurdu diye düşünüyorum.. savaşta gbi hisseidyorm bazen ama silahlar yok .. aklımızla vicdanımızla bi savaşa girmişiz sonumuz hayrolur insallah🙏🏻
Öyle bağıranlar CHP'li provokatörler, Hüdapar'ı karalamak için girmişler araya, derler.

Sizin anlama sorununuz mu var ? Bahsettiğiniz tecavüz, uyuşturucu vb şeyler ayrı konular. Ben şuan tekbir konudan bahsediyorum.
İşinize gelmedi mi nasıl da konuları başka yönlere çekmeyi başarıyorsunuz 👏🏻👏🏻
Cinsel yönelimlerini değiştiren asalak insanları savunmayı bırakarak başlayabilirsiniz işe... Herkes vereceği tek bir oy ile kendi kaderini belirler. Elalemin oylarını dilinize dolayıp "kaderim de kaderim " diye ağlamayı bırakın.

Bütün bu Bahsettiklerimin altında oy da oy diye kıvranıp durdunuz..

Sizin bu kendini bilmez, saygıdan yoksun tavırlarınız nedeniyle fikrimden vazgeçip, hem Avrupa’da yaşayıp hem de gidip çatır çatır Erdoğan'a oy vereceğim...

Oldu mu ?????
Yine ağla vay kaderim diye hadi.....

Allah'a şükür merhametli, kul hakkı yemeyen, hayvan sevgisi ile büyüyen, sevgi olmasa da saygı göstermeyi bilen aslan gibi çocuklar yetiştiriyorum.
Daha kendini yetiştirememiş, içinde hiçbir kötü üslup bulunmayan yorumlarımdan kafasına göre anlamlar çıkaran insanlar bana hayat dersi veriyora
Hanımefendi bu ülkenin yarısı sizin gibi insanlardan oluştuğundan, bu kafa yapısını da çirkin düşünce tarzını da köşeye sıkıştığınız zaman nasıl ahlak yoksunu olabildiğinizi de biliyorum. Zaten başka ülkede yaşamayı tercih edip bu ülke sistemini övüyor oluşunuzdan tutunda lgbtyi ileştirirken muhtemelen gideceğiniz ülke de çok daha iç içe yaşayacak oluşunuzu sorun etmiyor olmanıza varana kadar ahlak anlayışınızı ortaya koymuş oluyorsunuz. Siz ve sizin gibilerden o kadar yoruldum ki sabahlara kadar anlatsam dahi hiçbir şey almayacak kafanıza daha fazla çaba sarfetmek istemiyorum.

Biz onlarla başetmeye calısırken küfürsüz olmalıyız diyorum.. sonra ama hakediyolar diyorumm 😵‍💫 böyle tweetleri begen butonuna basmasamda içten içe cok begeniyorum galibaa😅
Küfür etmemiş taksicinin söylediği sözü plakaya yazmış sadece :) O yüzden ben beğendim. Yavşak: Bit yavrusu demek...Bence taksici bu anlamıyla kullanmış

Küfür etmemiş taksicinin söylediği sözü plakaya yazmış sadece :) O yüzden ben beğendim. Yavşak: Bit yavrusu demek...Bence taksici bu anlamıyla kullanmış
Aaa bilmiyordum yavsagın anlamını… ayy lütfen hiç gitmeyin bu forumdan😍🫠 hergün yeni bir bilgi tadındasınız

X