Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ee zaten o bu kötü örnek olursa olacağı o tabii toplum tümden yok olmazsa sana hoş geliyor mu bir erkek ama ruj sürmüş valla nasıl bir genişlikse bilemedim bak şimdi

Evet tedavi edilmesi gereken bir hastalık noldu düne kadar hastalıktı da ne değişti yahu yoksa Yaradan bilemedi mi (haşa) erkek organına erkek hormonu vermeyi de kadın hormonu mu vermiş yazık size gerçekten
Size attığım linkte yazıyor hepsi yapılan hiç bir işlem sonuç vermediği gibi bireyin sadece bastırmasına sebebiyet vermiş. Kişiye işkenceden başka bir şey yapmadıklarını anlamışlar ve bırakmışlar yapılan işlemleri.

Hastalık olmadığı İçin artık tıp ve psikoloji öyle adlandırmıyor olabilir mi
Bunu hiç düşündün mü niloya
Valla orası herkesin inancına bağlı yüzyıllardır hastalık olarak nitelendirilmiş de 70 lerden sonra nitelendirilmemiş diyorum ya tövbe haşa Yaradan bilememiş erkek organına erkek hormonu vermeyi bu vatandaşları unutmuş

Sizin inancınızı bilemem benim inancıma göre ben saygı gösteremem gittiğim kuaförde gay bir çalışan gördüm bir daha da gitmedim

Önceden dediğiniz hangi kitaplar?
cok azimlisin
Ee zaten o bu kötü örnek olursa olacağı o tabii toplum tümden yok olmazsa sana hoş geliyor mu bir erkek ama ruj sürmüş valla nasıl bir genişlikse bilemedim bak şimdi
Ya niloyacım herkes öyle değil bunu dısardan bakınca anlamadıgın ama bununla yasayan insanlar var.. sen travesti muamalesi yapıosn hepsine ama olmaz ki böyle. Nasıl anlascaz snle

Peki hastalık diyelim, bulaşıcı olmayan ve kimseye zarar vermeyen bir hastalık hastanın izni olmadan tedavi edilir mi? Aşı karşıtları ölümüne direndi pandemi döneminde: Benim bedenim, höst! dediler. Aynı kişiler lgbt düşmanı. E o zaman size de bir zahmet höst! denmez mi?

cok azimlisin

Ya niloyacım herkes öyle değil bunu dısardan bakınca anlamadıgın ama bununla yasayan insanlar var.. sen travesti muamalesi yapıosn hepsine ama olmaz ki böyle. Nasıl anlascaz snle
Anlaşmayalım canım benim bu konuda anlaşmam mümkün değil gelecek nesiller için kötü örnekler Kerimcan Durmazın ne kadar çok takipçisi var hoş mu sizce o profili siz hoş karşılıyor musunuz? Sosyal medyaya attığı şeyleri hoş mu görüyorsunuz valla ben o kadar medeni değilim cahil kalmışım bu halimden de çok memnunum

İnsanlar keşke bilmediği şeyler hakkında böööyyyleee büyük büyük konuşmasalar.
Hepimizin hayat sınavları başka başka.
Rabbim dağımıza göre kar versin derler ya, zor şeylerle sınanmak da var hayatta.

Eee niye sınav olarak adlandırdınız şimdi sizin zannınızca utanılacak bir şey değil

Ama bu mantkta bakarsak hastalıklar dogustan sma lı bebekler vs. Rabbim bunlarıda yaratmış.. smdi onu sorgularsak nasıl cıkcaz ki içinden

İnançla ne alakası var bu konunun, ben bilgilenmek adına sizden kitap ya da yazar bekliyorum sadece, kandırdınız mı beni yoksa
Size araştırın diyorum işte valla inançla çok alakası var demek ki inanca göre lgbt nin ne olup olmadığını bilmiyorsunuz ya da sizin dininizde serbest hangi din acaba sizde serbest olan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…