Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Birileri çıkıyor Atatürk yaşasaydı yüzünüze tükürürdü. Birileri Ecevit yaşasaydı Cumhur İttifakında olurdu. Oğlu çıkıyor babam yaşasaydı Erdoğan ile birlikte olurdu. Düşün ölülerin yakasından. Kendi fikrinizi söyleyin. Tüküren tükürsün, birlikte olan olsun. İnsanın ölümünden sonra kimse o kişinin adına konuşmasın. Cevap hakkı olmayanın adına konuşulmaz. Ne münasebet!

Kız bu muymuş kitap ?
Benim küçük çok sever Niloya'yı izletmeyim bari bidaha
Ayy sinirlerimi bozdu ama tamam karsı olabilirsin de.. kitap var deyip ısrarla atmamak sen arastır hazıra konma demek hos değil ya öyle sanıyodm ama yokmus dersin. Yada azcık googllelarsn varsa oyle bsey mtlaaka cıkar önüne atıver gitsin
Öyle niloyadan masallar dinliyomusum gbi gelince paylastm.. o tarz bseyler yoktur heralde ciddi mi sordun bilmiyorm ama

Kız bu muymuş kitap ?
Benim küçük çok sever Niloya'yı izletmeyim bari bidaha
Bunu niloya savunuyor çizgi filmde varsa da aynı düşüncedesiniz zaten izleyebilir senin ufaklık. Ama öyle şeyler elbetteki geçmiyor benim kız da bakmıştı bikaç kez.

Bunu ben söylemiyorum psikoloji kitapları söylüyor

Hangi psikoloji kitapları?

Benim okuduklarımda yoktu...

Boğaziçinde yanlış kitap okutmuşlar demek ki...

Yükseklisans da ODTÜ de... orada da göremedim...

Tüh bize hep eksik hatalı bilgi vermişler

Çevrende kaç tane psikiyatrist psikolog arkadaşın var soruver onlara

Bunu seçmen istedi. Seçmenlerini tanıdılar, nasıl yönetttiklerini gördüler. Seçmene göre söylev. Türk milleti çalışkandır, zekidir diyecek hali yok.
Kesinlikle öyle bir de bunu gördüm ki çok haklı buldum

Eklentiler

• 6BC38972-738D-49F7-B668-5D7ED810B401.jpeg
    205,9 KB · Görüntüleme: 37
Hangi psikoloji kitapları?

Benim okuduklarımda yoktu...

Boğaziçinde yanlış kitap okutmuşlar demek ki...

Yükseklisans da ODTÜ de... orada da göremedim...

Tüh bize hep eksik hatalı bilgi vermişler
Yaa yazık sana o zaman geçmişten bir habersin işte eskiden hastalık olarak anılan lgbt artık literatürde hastalık olarak okutulmaktan çıktı işte herkes okusa da olmuyor işte

Çevrende kaç tane psikiyatrist psikolog arkadaşın var soruver onlara
Ya ben niye soruyorum.. aksini iddia eden sensin senin ispatlaman gerekir bu kdr ardına düşüyosam söylediğin sözün.. yok düşmüyosanda cvp verme gec uzamasın.. kadınla defalarca kitap var o var bu var dedin dedin susmadında
İki tane var bu arada.. bi tanede endokronoloji uzmanı ( ne oldugunu sen arastır bi zahmet) senin söylediklerinin tam tersini söyledi tabi ama yinede ben onalrı istemiyorm demeni bi nebze o da cok zorlarsam tamam der susarm belki.. ama bu tedavi edilir bi hastalık muamelesi yaparsan o olmaz işte.. litaretürde hastalık olarak geçmesi gerekir öncelikle

Hiç öyle sanıyordum yokmuş diyemem çünkü önceden psikoloji kitaplarında lgbt hastalık olarak adlandırılıyordu maalesef ki maalesef artık öyle değil günümüz kitaplarında anne baba saygı duyacakmış öyle evladına valla Türkiyede nasıl olacaksa o

Evet tedavi edilmesi gereken bir hastalık noldu düne kadar hastalıktı da ne değişti yahu yoksa Yaradan bilemedi mi (haşa) erkek organına erkek hormonu vermeyi de kadın hormonu mu vermiş yazık size gerçekten

İroni yapmıştım :)

Niloya yapma etme bak Allah korusun hepimiz anne yada anne adayı sayılırz.. gün gelir bunlar sınavımız olur .. var cevremde prlanta gbi cocuklar ama bu yüzden ailelernden olmadık zulümler yasadı adam aglıyor benm elimde değil ki diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…