Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Murat Övünç kim? Buraya yazdığınız insanların hiç birini tanımıyorum. Bulunca atarım dediniz şimdi armut piş ağzıma düş mü oldu. Çok değişik bir insansınız :) Öyle bir kitap okumadım diyemiyorsunuz.

Aynen ya kendi içinde ya da çevresi tarafından yaşadığı bastırılmışlık duygusunun dışa vurumu da olabilir.

Lisabeth Derdin ne ?
İyiye de beğenmedim atıyorsun. Hoş gerçekten beğenmediklerini geçtim de... Seninle aynı görüşte olmak zorunda değilim, bildirimlerinle beni rahatsız etmekten vazgeç....

Yazdıklarını beğenmiyorum. Düşünceni beğenmiyorum. Beğenmedime BASIYORUM. Basmaya da devam edecem. Sen yazdıkça ben basacam.

Hangi kitap, yazarı kim, bakayım bende var mı, beni yormayıp sayfa numarasını da yazarsanız sevinirim

Hangi ders kitabı? Adı,yazarı yok mu bu kitapların? Siz okumuşsunuz anladığım kadarıyla bende okumak istiyorum... Eski yeni farketmez siz kitabı yazın ben bulur okurum.... Yok mu cevap?

Bekliyorum ama ismini ve yazarını yazsanız da yeter

Ders kitaplarının da yazarları var, ağaçta yetişmiyorlar... O yüzden siz adını yazın bana gerisini ben hallederim

Merak ettim ondan soruyorum, okumak bilgilenmek istiyorum :) İlkokul ders kitabı değildir diye düşünüyorum böyle bir konu ancak üniversite psikoloji ders kitaplarının ya da tıp kitaplarının konusu olabilir.

Sizden bekliyoruz kitabın adını, yazarını siz açtınız konuyu
Öğrenemedn dimi kitabı

Hangi mesajımda nefret var göstersene ?
Tehdit mi
Mesajlarımda asla nefret yok. Aksine senin beğenmedimlerinde nefret var. Butonun anasını ağlattın. Rahatsız edemezsin beni.....!
Görnezden gel diye bi özellk var sanırım bi onu denesene belki ise yarıyodur. Bana daha kullanmak nasıp olmadı ama bu mesajdan sonra seri beğenmedime gececek muhtemelen bendr denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…