Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
20230416_224025.jpg

Maalesef artık değişti 😒

Ee araştırın okuyun savunuyorsunuz ya ben savunduğuma güveniyorum
Ben size kitaplarda var desem sizin bize dediğiniz gibi, o kitabı buraya yazarım. Siz inatla kitaplarda var diyorsunuz ama hangi kitapta olduğunu da yazmıyorsunuz. Binlerce kitap var tek tek hepsini okuyamam dimi? Madem okumuşsunuz kitapları bizimle niye paylaşmıyorsunuz anlamıyorum

Eee niye sınav olarak adlandırdınız şimdi sizin zannınızca utanılacak bir şey değil
Türkiye de sınav çünkü. Çocuk İçin sınav, annesi babası reddederse ki yüksek ihtimal öyle oluyor onlar İçin de sınav.
Senin için de dedim büyük konuşma tanımam etmem saygı duymam vs diye. Böyle şeyler insana sınav olur. Çok yakınımdan biliyorum ondan.
Neyse benden bu kadar 🌺

Ben size kitaplarda var desem sizin bize dediğiniz gibi, o kitabı buraya yazarım. Siz inatla kitaplarda var diyorsunuz ama hangi kitapta olduğunu da yazmıyorsunuz. Binlerce kitap var tek tek hepsini okuyamam dimi? Madem okumuşsunuz kitapları bizimle niye paylaşmıyorsunuz anlamıyorum
Niye hangi kütüphaneye gitsen psikoloji aralığını sorsan çıkarırlar sana ama her şey hazır gelsin önüme savunmak kolay öyle

Anlaşmayalım canım benim bu konuda anlaşmam mümkün değil gelecek nesiller için kötü örnekler Kerimcan Durmazın ne kadar çok takipçisi var hoş mu sizce o profili siz hoş karşılıyor musunuz? Sosyal medyaya attığı şeyleri hoş mu görüyorsunuz valla ben o kadar medeni değilim cahil kalmışım bu halimden de çok memnunum
Kerimcan Durmaz kim yahuu, nasıl bir sosyal medyanız var kimleri takip ediyorsunuz da algoritma karşınıza bu kişileri seçip çıkarıyor. Benim niye sosyal medyam da yok bu kişiler

Kerimcan Durmaz kim yahuu, nasıl bir sosyal medyanız var kimleri takip ediyorsunuz da algoritma karşınıza bu kişileri seçip çıkarıyor. Benim niye sosyal medyam da yok bu kişiler
Siz nasıl bi hayat yasıyosunuz yaa yeminle imrendim.. ben neden bu kdr gereksiz şey biliyorum🥹

Bilmeyecek ne var her yerde önüne çıkıyor hadi onu bilmiyorsun ee Togg un Bursada üretildiğini de bilmiyorsun

Niye hangi kütüphaneye gitsen psikoloji aralığını sorsan çıkarırlar sana ama her şey hazır gelsin önüme savunmak kolay öyle
Niloya Hanım sizin de geniş bir kitaplığınız var diye düşünüyorum.
Okuma azminizi takdir ettim ama okuyan insanlar genelde okuduklarını tavsiye eder-beğendiklerini- hatta kitaplarını paylaşır.
Herkes okusun ister.
Siz de kendiniz bulun demez okunanın güzelliğinden,bilgeliğinden herkes faydalansın ister. Siz neden böyle yapıyorsunuz ki?

Sosyal medyada çok takipçili bir sürü insan var. Hepsi çok mu iyi örnek sanki.
Sosyal medyayı tümden yasaklamalı Niloya o zaman çocuklarına.

Bilmediğim bir şeyi savunmam nokta iyi geceler Müslümanlar için mübarek günlerdeyiz gideyim de dua edeyim Allah neslimizi bu tarz sapkınlıklardan korusun bu dünya öyle böyle geçiyor da hani öbür dünya deyince bende akan sular duruyor nokta

X