Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Armut piş ağzıma düş biraz araştırın her şeyi hemen kabullenmeyin birçok psikiyatrist bu duruma karşı çıkıyor aldım kabul ettim deyip körü körüne inanmak da neyin nesi sosyal medyada alenen kötü örnek olmasalar kapalı kapılar ardında istediğiyle her b*ku yapsınlar kiminin umrunda gençlere yeni nesillere kötü örnek olamazlar kimse de saygı beklemesin benden öyle bir özgürlük yok sen Murat Övünçün bir çocuğuna sor bakalım anasına babasına sor nasıl bir duygu
Murat Övünç kim? Buraya yazdığınız insanların hiç birini tanımıyorum. Bulunca atarım dediniz şimdi armut piş ağzıma düş mü oldu. Çok değişik bir insansınız :) Öyle bir kitap okumadım diyemiyorsunuz.

İnsanların köpürerek nefret ettiği şeylere de dikkat etmek lazım. Meyilden kaynaklı olabilir. Örneğin ben şöyle giyinen kadınlardan nefret ediyorum, ölsünler diyorsam kuvvetle muhtemel istediğim halde öyle giyinmem engelleniyordur ya da kendime pek güvenmiyorumdur. Kendimle ilgili bir sorunum yoksa benim gibi giyinmeyenden neden nefret edeyim ki? Kendi tercih ettiğim tarz beni mutlu ediyorsa başkasının tarzı neden beni sinirlendirsin? Başkasının hayatına müdahale etmenin tek nedeni mutsuzluk bence. Mutsuz insan huzur bulmadığı için huzur da vermez.
Aynen ya kendi içinde ya da çevresi tarafından yaşadığı bastırılmışlık duygusunun dışa vurumu da olabilir.

Screenshot_20230416_204320.jpg

Lisabeth Lisabeth Derdin ne ?
İyiye de beğenmedim atıyorsun. Hoş gerçekten beğenmediklerini geçtim de... Seninle aynı görüşte olmak zorunda değilim, bildirimlerinle beni rahatsız etmekten vazgeç....

Eki Görüntüle 3234263

Lisabeth Lisabeth Derdin ne ?
İyiye de beğenmedim atıyorsun. Hoş gerçekten beğenmediklerini geçtim de... Seninle aynı görüşte olmak zorunda değilim, bildirimlerinle beni rahatsız etmekten vazgeç....

Yazdıklarını beğenmiyorum. Düşünceni beğenmiyorum. Beğenmedime BASIYORUM. Basmaya da devam edecem. Sen yazdıkça ben basacam.

Hangi kitap, yazarı kim, bakayım bende var mı, beni yormayıp sayfa numarasını da yazarsanız sevinirim

Yani gelişmişlik olarak bakıyorsunuz bu duruma... Hangi ders kitabı? Adı,yazarı yok mu bu kitapların? Siz okumuşsunuz anladığım kadarıyla bende okumak istiyorum... Eski yeni farketmez siz kitabı yazın ben bulur okurum

Hangi ders kitabı? Adı,yazarı yok mu bu kitapların? Siz okumuşsunuz anladığım kadarıyla bende okumak istiyorum... Eski yeni farketmez siz kitabı yazın ben bulur okurum.... Yok mu cevap?

Bekliyorum ama ismini ve yazarını yazsanız da yeter

Ders kitaplarının da yazarları var, ağaçta yetişmiyorlar... O yüzden siz adını yazın bana gerisini ben hallederim :KK66:

Merak ettim ondan soruyorum, okumak bilgilenmek istiyorum :) İlkokul ders kitabı değildir diye düşünüyorum böyle bir konu ancak üniversite psikoloji ders kitaplarının ya da tıp kitaplarının konusu olabilir.

Sizden bekliyoruz kitabın adını, yazarını siz açtınız konuyu
Öğrenemedn dimi kitabı😂😂😂

Hangi mesajımda nefret var göstersene ?
Tehdit mi 🤣
Mesajlarımda asla nefret yok. Aksine senin beğenmedimlerinde nefret var. Butonun anasını ağlattın. Rahatsız edemezsin beni.....!
Görnezden gel diye bi özellk var sanırım bi onu denesene belki ise yarıyodur. Bana daha kullanmak nasıp olmadı 😂ama bu mesajdan sonra seri beğenmedime gececek muhtemelen bendr denicem😅

X