Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Onlardan birtanesi benim

Agzina saglik ne güzel bir aciklama olmus al ben dende okadar saolsun reis .

Anlamıyorlar ben çok anlattım sadece dalga geçip emoji atıyorlar boşuna bukadar yazmışsın..

kendisine karsi cikani laf atani asacagi yerde uyariyo sadece diyelim ki ben baskan olsaydim bana kufurler edecek beni takmicak ben asardim adam okadar merhametliki degerini bilmiyorsunuz
iyi ki de siz başkan değilsiniz, inşallah sizin ölçütlerinize göre olan asan kesen adamdan da 29 güne kurtuluruz (amin).

Anlamıyorlar ben çok anlattım sadece dalga geçip emoji atıyorlar boşuna bukadar yazmışsın..
Anlaşılacak bir şey anlatmıyorsunuz ki. Baş örtüsünü şifaen serbest bıraktı ve göstere göstere ibadet ediyor diye sonsuz bir minnetiniz var. Babanız bunun yaptıklarını yapsa yüzüne bakmazsınız.

Ülkenin bir kısmı ciddi bir akıl tutulması yaşıyor. 2. Dünya savaşı da böyle başlamıştı. İnşallah sonumuz onlara benzemez diyeceğim ama felaket yaşamadan aklı başına gelecek bir ülke de değiliz.

ben anlamaya çalışıyorum...

siz de anlamıyorsunuz .yardım almayı övüyorsunuz.bunun nesi güzel.bence onur kırıcı.sosyal devlet,sizce bu mu,vatandaşa sus payı gibi senenin belli zamanlarında,3-5 liralık yardım yapmak mı.insan gibi çalışıp,hakkım olanı almak istiyorum.ben dilenci miyim?elime 3 kuruş tutuşturulunca susayım.üstelik o verdikleri para,insanca yaşamaya yetiyor mu,temel ihtiyaçlar ekmek,un,makarna ,patates,bir iki de pazar sonu sebze tamam.eee nerede eti,balığı,peyniri,sütü?

ejder meyvesi yemek,smoothie içmek de sitemiyorum.elma portakal alsam çocuklara yeter.saraylarda oturmak istemiyorum,2+1 düzgün bir evde insan gibi yaşamak istiyorum.hadi diyelim ki,ev almaya param yetmiyor,ev sahibi kapıma geldiğinde nasıl ödeyeceğim diye düşünmek istemiyorum.maaşımın üçte biri kiraya yetsin,geri kalanıyla geçinebilmek istiyorum.asgari ücret 7500 ,ev kiraları 10000 ,formülü nedir bunun?varsa bir yolu,siz bulduysanız,açıklayın,biz de faydalanalım.

Bir gün camiye gidip alacağım elime mikrofonu, o olacak. Bu nasıl bir tacizdir! Adamların kafalarını şişirdi dır dır dır. Bari eline bir seccade, tespih vs. alsın da satsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…