Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bayrampaşa'daki sahur programında yaptığı konuşmasında muhalefeti ve LGBTİ+'ları hedef alarak, "Bize gitsinler diyorlar. Biz gideceğiz de kim gelecek? Bu LGBT'ciler gelecek. Aynı cinslerin evlenmesini isteyenler gelecek" dedi. Soylu ayrıca, "Türkiye'de demokrasinin ne olduğunu, özgürlüğün ne olduğunu, eşit vatandaşın ne olduğunu Tayyip Erdoğan bütün dünyaya ve bu millete göstermiştir" iddiasında bulundu.

Baştan sona bomboş bir konuşma.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bayrampaşa'daki sahur programında yaptığı konuşmasında muhalefeti ve LGBTİ+'ları hedef alarak, "Bize gitsinler diyorlar. Biz gideceğiz de kim gelecek? Bu LGBT'ciler gelecek. Aynı cinslerin evlenmesini isteyenler gelecek" dedi. Soylu ayrıca, "Türkiye'de demokrasinin ne olduğunu, özgürlüğün ne olduğunu, eşit vatandaşın ne olduğunu Tayyip Erdoğan bütün dünyaya ve bu millete göstermiştir" iddiasında bulundu.

Baştan sona bomboş bir konuşma.

:KK70: Aynı cümlede mi kurmuş bunları, özgürlük ve LGBT düşmanlığını. Bülent Ersoy bu konuşmalara ne diyor acaba :işsiz: Ünlü ve zengin olduğu için sarayın radarına girmiyor sanırım.

Akraba günümüzde 200 çıkaran havalıydı🤣🤣yalnız bu postta alta yorum ekmele kısmına tıklayasım geldi sonra dank başka bir yerdeyim 🤣
Ayy cok güldüm allahta seni güldürsün yaa😂😂 yazmak istedikelrini buraya yaz bari içinde kalmasın

CHP nin hdp ile el ele olmasına ne diyorsunuz peki

Cemaatler değil dini siyasete karıştıran canim Müslümanı tek istediği özgürce dinini yaşamak sadece evinde değil sosyal alanların heryerinde kafede parkta hakaret yemeden gezmek dolanmak başı kapaliyi görünce hadi yallah iran a denmesi gibi
İşte bunlar tekrar ayyuka çıkmasın

10 ili etkileyen büyük bir deprem oldu ben demiyorumki herseyi yaptılar her yere yetistiler illaki eksikler var ama elinden geleni yapmaya çalışan bir devlet var demek istediğim şu eğer bu hükumet başta olmasaydı bu beğenmediğiniz yardımların yapılanların 10 da 1 i bile yapılmazdı
Benimde hatayda marasta akrabalarım var onlarda akşam sabah devlete dua ediyorlar
"Aman Erdoğan bastan gitmesin eğer gidersen bunlar 10 sene geçse evleri teslim edemezler diyolar"insanlar tedirgin
Mesajınızın sadece şu kısmına katılmıyorum bir zamanlar çözüm süreci diye bir şey vardı o zaman kimlerle masaya oturuldu unutmayalım hatta o dönemde terör örgütü hiç yığmadığı kadar silahı yığdı yanlış bir süreçti ama diğer mesajlarınıza katılıyorum sel bölgesindeki evler bitmiş teslim edilmeyi bekliyor 6 lı masa kendi arasında anlaşamıyor ülkeyi mi yönetecekler asla inanmıyorum ülkeyi kaosa sürükleyebilirler bakalım halk ne düşünecek sandıkta bu seçimi çok merak ediyorum valla toplu toplu dolar alımları vardı bir ara hiç durmadan çalışmalara devam ediyorlar amaçlarına yarı yarıya ulaştılar

X