Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Asla kabullenmeyecekler ya . İnanmak istediklerine inaniyorlar.
Ya asıl sorun kim kimle eleleydi ve suan kimle elele bile değil kendi adıma en azndan.. yıldık ve değişmesi lazım bseylerin chp diye tutturmuslarda sanki baska aday yok . Bu kdr önemliyse bu konu gecmişte ve bugunde kim hdp ve hudaparla işbirliği yapıyosa es geçer.. diğer adaylara yönelirsin..

Cemaatler değil dini siyasete karıştıran canim Müslümanı tek istediği özgürce dinini yaşamak sadece evinde değil sosyal alanların heryerinde kafede parkta hakaret yemeden gezmek dolanmak başı kapaliyi görünce hadi yallah iran a denmesi gibi
İşte bunlar tekrar ayyuka çıkmasın
Kim engel oluyor özgürlüğünüze? Her yerde değil misiniz? Kim korkutuyor sizi İran'la? Beni kabul ettiğin sürece seni kabul ederim. Bana tahammülün yoksa İran'da da zorlanırsın. Orada da kadınlar özgür olmaya çalışıyor, orada da rahat edemezsin, buraya gönderirler yakında.

Ya asıl sorun kim kimle eleleydi ve suan kimle elele bile değil kendi adıma en azndan.. yıldık ve değişmesi lazım bseylerin chp diye tutturmuslarda sanki baska aday yok . Bu kdr önemliyse bu konu gecmişte ve bugunde kim hdp ve hudaparla işbirliği yapıyosa es geçer.. diğer adaylara yönelirsin..
evet bende ayni dusunuyorum. Bunca sene olmus gorduk iste artik baskalarina şans versek nolur. 20 yasina kadar olan genclern hepsi baska baskan gormedi hayatlarinda ya.27 yasindayim 7 yasimi az buz hatrlyorum yani Ahmet nejdetin cb oldugu zamani . Tayiple buyuduk e degissin artik biseyler.Bunca insan yillardir sikayetci iste.

evet bende ayni dusunuyorum. Bunca sene olmus gorduk iste artik baskalarina şans versek nolur. 20 yasina kadar olan genclern hepsi baska baskan gormedi hayatlarinda ya.27 yasindayim 7 yasimi az buz hatrlyorum yani Ahmet nejdetin cb oldugu zamani . Tayiple buyuduk e degissin artik biseyler.Bunca insan yillardir sikayetci iste.
Once upon a time there was democracy in Turkey.
Yine olacak. Sen çok gençsin, elbet göreceksin. Biz de tekrar görmek istiyoruz.

Ben hatayliyim.Sehrim yok oldu bas bas bagirdik orda hepimiz. 4.gun biseyler yapma gosterisine girdiler. Ben ilk andan gidip 2.depreme yakalandim orda ama gelemedik dediler ben nasil gittim ?. Ve asla oyle demiyoruz evler 10 senede yapilmaz bu gidisle . Daha enkazlar bitmedi. Hala cesetler cikiyor. Daha yikilacak binalar onlar kalkacak bir suru zaman. Nereye ev teslim ediyo bunlar ?
Screenshot_20230416_015309.jpg
Screenshot_20230416_015251.jpg

Cidden şaka mı bu görüntü? Ayakta kalanlar da sağlam değil bu arada.

Bunca insan yıllardır şikayetçi olsaydı çoktan değişmiş olurdu zaten demekki çoğunluk memnun

Bunca insan yıllardır şikayetçi olsaydı çoktan değişmiş olurdu zaten demekki çoğunluk memnun
Yok iste ulkemizin genel insani memnun degilde. Bizim baya multecimiz falan var hani oy kullanma haklari var.Hani bizden daha rahat bir hayat surenler iste onlarin cok buyuk etkisi var.

Gözüme uyku girmiyor arkadaşlar konu dışı ancak nasıl uyuyabilirim bir önerisi olan😂

Yok iste ulkemizin genel insani memnun degilde. Bizim baya multecimiz falan var hani oy kullanma haklari var.Hani bizden daha rahat bir hayat surenler iste onlarin cok buyuk etkisi var.
Geçen suriyeli komsumuza sorduk karşı komsumla, oy hakkın var mı diye, anlamadı bizi diyor oy moy kullanmıyoz😂 komsum sesini alçaltıp tayyibe tayyibe veriyorlar diyo 😂😂

X