Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yooo değil, yanlış ekonomi ve tarım politikalarının sonucu.
Onların da payı var ama asıl olan 1.5 yıl önce dolar alımları vardı toplu toplu dolar alınıyordu nereden alındığı bulunamıyordu hâlâ da devam ediyor seçim sonrası tahmin ediyorum ki iktidar yine seçilirse en geç 6 7 aya kadar oldukça düzelir ama şimdi de depremin faturasını ödeyeceğiz maalesef bu da hükümetin sorunuydu binalar kontrol edilmedi ve yine sonuç fatura halka kesilecek ama 6 lı masanın ülkeyi yönetemeyeceği bir gerçeği var maalesef ki

Aileler dağılacakmış. Serbest kalınca herkes eşini bırakıp hemcinsiyle evlenecek sanıyor
aileleri dağıtan şey tam olarak yine erkekler değil mi? aldatırlar, döverler, söverler, şiddet uygularlar. sırf bu yüzden evlenmeyip kendi parasını kazanıp yiyen arkadaşlarım var. feminist konuşmalarda bulunmak istemedikçe bunlar zorla konuşturuyor. ülkenin anası ağlamış adam milletin yatak odasında kim var kim yok diye siyaset yapıyor. ben gerçekten tiksindim artık.

Mülakat da kalkacakmış Niloya seçilirse ama şimdi değil seçilirse.
İlginç bir şey değil mi?
Hep bekleyin diyorlar.
Sahi neden şimdi kalkmıyor mülakat?

Ülkeyi oturdukları ahşap masa yönetmeyecek, liyakatli kadrolar yönetecek. Ekonominin başına ekonomistim diyen değil gerçekten ekonomi eğitimi almış biri gelecek. O dolarları kimin aldığının araştırılması istendi mecliste AKP-MHP oyları ile reddedildi. Doları kim baskılıyorsa alanlarda onlar bunun herkes farkında artık.

Mülakat da kalkacakmış Niloya seçilirse ama şimdi değil seçilirse.
İlginç bir şey değil mi?
Hep bekleyin diyorlar.
Sahi neden şimdi kalkmıyor mülakat?
Seçim vaadi işte Kılıçdaroğlu ne vaad ediyor Apoyu salmayı salarsın senhalk öyle iyi biliyor ki ondan başkan olmayacağını

Benim gay arkadaşım var kız kardeşim gibi severim kendisini, hiç bir erkeğe ona güvendiğim kadar güvenmem.

Seçim vaadi işte Kılıçdaroğlu ne vaad ediyor Apoyu salmayı salarsın senhalk öyle iyi biliyor ki ondan başkan olmayacağını
Demek ki mülakat iyi bir sistem değil ki seçim vaadi olarak söylüyorlar.
Madem öyle neden getirildi madem öyle neden kalkmadı ya da şimdi kalkmıyor?
Cevabınız cevap değil ki soruya.
Apoyu salacağım dediği videoyu da atar mısınız ben ağzından duymadım da.

Benim gay arkadaşım var kız kardeşim gibi severim kendisini, hiç bir erkeğe ona güvendiğim kadar güvenmem.
bende murat övüçü izlerken şey derdim keşke böyle bir babam olsaydı eğlenceli, gülmeyi bilen, ona buna koymalı küfürler etmeyen. baba evi döneminde bir kez çok kötü bir şekilde yakaladım annemle. işte o zamandan beridir hala tiksinirim zaten karakterini de sevmezdim babamın. cinsellik çok gizli olması gereken siyasetçilerin ağzına bile almaması gereken özel bir durum. biz anamızdan babamızdan bile utanırken bunların böyle rahatça siyasete meze yapması korkunç bir şey.

Topluma kötü örnek oluyorlar yetmiyor mu ? Bir de üreselerdi...
Ne gibi kötü örnek oluyorlar mesela ? Diyelim iki erkek sokakta öpüştü bunu gören herkes gay mi oluyor. Kaldı ki Türkiye de öyle bir ortamın oluşması için uzun yıllar geçmesi lazım.

Topluma kötü örnek oluyorlar yetmiyor mu ? Bir de üreselerdi...
sana göre herhangi bir kadın ve erkek arabaların üstünde yiyişse cinselliğe olumlu örnek olacak galiba. iki yüzlü olmayın her anlamda cinselliğin toplumda açıkça yaşanması topluma kötü örnektir. sizin gibiler sadece lgbt düşmanlığı yaptıkça bende size iki yüzlü demeye devam edeceğim. merak etmeyin lgbtli erkek bulamazsınız bolca erkek var dışarıda kadın düşkünü hani erkek merakınız vardır diye söylüyorum müsterih olun bol bol var size olumlu örnek olurlar.

Bir kadının rahatsız olabileceği tek erkek gay bir erkek bence, diyorum ya kız arkadaş gibiler, hatta daha bile iyiler, seni kıskanmaz, arkandan konuşmaz. Sana asla yiyecek gibi bakmaz. Duygusal yönleri gelişmiş, oturur seninle dertlenir yeri gelir ağlar... Bir erkek şeytana uydum diye size tecavüz edebilir, gayleri şeytan bile kandıramaz.

Son düzenleme:
Seçilirlerse Apo yu salacaklarmış teröristleri askerliğe de alır bunlar
Öf be öyle bir şey yok, kimse öcalanı salmayacak. Benim babam hdp sempatizanı o bile salmazlar onu mümkün değil diyor. Siz kalkmış kürtler oyunu onlara veriyor diye Opoyu solocoklor diyorsunuz.

Buna takılacağınıza hüdaparla yapılan anlaşmalara bakın siz bence. Her biji Hizbullah diye çalıyor düğünlerinde hep, doğuda yaşıyorum. Pkkci ve hüdaparlıların ortasındayim. Biri ırk bahanesi ile diğeri din bahanesiyle. Bana göre fark yok

Çok doğru tespit...HDP Irkçı, Hüda-Par siyasal islamcı...İkisi de Kürt Partisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…