Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Bu konuşmasını çok beğenmiştim ama gitti 3. köprüyü kendisi yaptı, video da kendisi diyor bazı mahfillere rant diye, şimdi kime rant sağlandı, kim sağladı siz düşünün... Akciğerlerimiz dediğimiz ağaçları katlettiler o köprü için 13 milyona kadar ağaç kesildiği söyleniyor Niye savunduğu şeyi yapmadı tüp geçit mis gibi olurdu... Yap-işlet-devret yöntemiyle yapıldı bu köprü de

Son düzenleme:
Kafaya bak uydu yiyemezmiş, hayalleri midesinden öteye gidemeyenlerin kaleminden dökülür bu müthiş cümleler ancak.Atatürkün muasır medeniyet inden anladığınız bu kadar sizin işte.Atatürkün edebiyatını yapmak size,hayallerini gerçekleştirmek Erdoğan'a nasip oluyor.

Mevzu çok başka ama siz anlayamayacaksınız orası net

Sizin mahalle bol bol atıyor tabi,sizin gibi alıcıları olunca ...sabah akşam burada takılmaktan başka lüksünüz yok anlaşılan.Arada baktığımda bile üç beş kişi al gülüm ver gülüm misali atıp tutuyorsunuz.
İlk uydu değil bu arada ilk yerli ve milli uydu ama siz uyduyu göremeyince ona da inanmazsınız şimdi.

"... Özgürlük, doya doya yaşanacak, tadı çıkarılacak ve insanlık onurunu hissettirecek en değerli erdeme kavuşulmuş. İsrailoğulları bunun değerini bilip şükrünü ifade edecek yerde Hz. Musa’ya yapmadıkları kaprisi bırakmıyorlar. Önce bu dağlarda susuz, aşsız ne yapacaklarını sorarlar. Kendilerine yine bir mucize lütfediliyor, gökten menna ve selva (Kudret helvası ve bıldırcın) yağıyor. Uzun süre bir bakıma ekmek elden su gölden ve özgürce bir hayat yaşamaktayken bir süre sonra “hep bunları mı yiyeceğiz? Yok mu başka bir şey, hani soğan, hani sarımsak, mercimek?” diye söylenmeye başlıyorlar..."

Ne güzel yerli ve milli uydumuzu ABD den Elon Musk ın şirketi olan SpaceX ile fırlatmışız. Siz bu yerli ve milli ye ne kadar çok takılıyorsunuz. Yerli ve milli ne demek bana açıklar mısınız?

Saçma sapan yazılarınıza Atatürk ü alet etmeyin lütfen!!! Sadece kendinizi komik duruma düşürmüş oluyorsunuz.

Şarj istasyonları mı yok komik olmayın hiç mi benzinliğe gitmediniz yahu ben kaç tane gördüm araba üretilsin de o kolay be canım

Neyse ben nette görünce aklıma sen geldin paylaşayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…