Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
İzin olmadan hiçbir fabrikaya giremezsin yahu eşim otomobil fabrikasında çalışıyor bakın eşiyken ben giremem içeri izinsiz ayyy ne bu gizlilik içeride ne üretiyorlar aman Allahım baskın basanındır mı yapsam napsam bilemedim bak şimdi

Tabiki akpye kadinlara engellilere yalilara encok degeri verene bizim burdakiler tayibim sayesinde kadinlara bir sey yapamiyolar helede tayibin kadinlara bu kadar deger veriyoken kadinlarin onu asagilamasi hic hos degil doyorlarki depremzedelere bakmamos soyle boyle halen tayibim askeRleri nobet tutuyo halen kizilay yanlarinda siz naail unuttunuz israile karsi cikani siz nasil unuttunuz azerbeycan icin rusyayla mucadele edeni siz baska bir baskana nasil guvene bilirsiniz ya ulkemizi satarsa koyler bile sehir oldu eskiden dikenleein icondeydi koyler simde yollari yapilmis cöpleri bile devlet tarafondan gidiyo tabikide devletimize vergimizi odiycegiz adam okadar devletimiz icin ugrasirken sizn soylediklerinize bak benim oglum engelli devletim sayesinde yuruyohalende hem konusma hem fizik aliyo hepsi tayip baskan oldugu icin simdiki anlarda gordugum kadariyla herkes yasli anne babasini huzur evine birakmak icin can atiyorlardi ama simdi hepsi dvletimiz sayesinde hem kendi para kaxaniyo hemde annesine bakiyo siz boyle bir baskani nasil sevmessiniz size deger veren bir baskani baska ulkelerDeki insanlar baskanimizin degerini biliyorlerken siz nasil farketmessiniz (isyanlardayim suan)

birde diyorlarki tayip hirsizlik yapmis yapmissa bizim seanslari kim oduyo yaslilarin engellilerin eemeklilerin parasini kim oduyo .inaninki burda baba kendi engelli ogluna bakmasken devlet sahip cikiyo bir baba 5 tane cocuguna bakamasken adam dunyayi yonetiyor .kendisine karsi cikani laf atani asacagi yerde uyariyo sadece diyelim ki ben baskan olsaydim bana kufurler edecek beni takmicak ben asardim adam okadar merhametliki degerini bilmiyorsunuz o baska ulkenin baskanlari bir baskan olduklarinda koluna baska kadinlar ulkenin en guzel kadinlarin alip koluna dolastiriyo bizim tayip babada ancak devletiyle mazlumlarla ugrassin yinede hirsiz desinler. Simdi diyceklerki tayip baba niye diyosun nasil ki adem babamiz havada annemizse tayipde tum dunyanin babasi .diyorlarki horsizlik yapmis yapsa yapsa ne kadar yapcak senin onunde bir oda dolusu kadar yiyecek olsun ne kadar yiyebilirsin muslumanim deyip muslumana iftira atiyosunuz ya sizler bu ulkede yasamayi haketmiyorsunyz sizler ancak israil ve rusyanin baskani gibi bir baskana layiksin Allahim ulkemizi onlar gibi baskanlardan korusun hayirli olani istiyoruz kizlarimizi kadinlarimiz rusya amerika israil gibi baskanlarin eline dusurmesin.lutfen ramazan ayinda devletimizinde dahi gunahini almayalim iftira atmayalim.rabim zalimlerin eline dusurmesin

Ve editorede teşekür ederim en azindan icimden geldigimce konustum haykirmak istirdum dunyaya sayenizde bir kismi gordu okumalari bile yeter bir kisijin bile kararini degistirebildiysem ne mutlu bana

Sizin evladınız Tayyip sayesinde yürümüyor
sosyal devletin yapması gerekenleri, sanki hediye gibi başımızdaki yapmış şeklinde konuşmalarınız beni daha da üzüyor.
Olması gereken oluyor anlattığınız kadarıyla.
Başka hükümet gelse neden ülke satılsın, nasıl bu kafada oluyorsunuz kimden duyup inanıyorsunuz anlamış değilim. Çok ürkütücü şu Tayyip’i Allah la bir tutan kadın gibi. Allahım sen konuyu biliyorsun amin

hangi cümlenize cevap vereyim şaşırdım.gerçi ortada bir cümle de yok ama ne bir noktalama işareti ne bir nokta.neyse,bir kere tayip değil "tayyip"ama ben sizin kadar samimi olmadığım için kendisine erdoğan diyeceğim.

askerler,erdoğanın askerleri değil,bizim askerlerimiz.yani "türkiye cumhuriyeti"nin askerleri.erdoğan, halkın seçtiği,görev yapması için başa getirdiği bir görevli.ne senden daha üstün ne de benden.

fiziksel engelli oğlunuza erdoğan bakmıyor.devlet bakıyor.devlet biziz.bizim verdiğimiz vergilerle oluşan bir sistem.erdoğan bunu yönetsin diye başına getirdiğimiz kişi,tabii ne kadar yönettiği ortada.akp de hükümet oluyor.yani,devlet değiller.lütfen elinizin altında teknoloji var bir araştırın.

yaşlıların,engellilerin parasını erdoğan cebinden ödemiyor.yine biz vatandaş olarak vergilerimizle ödüyoruz.

başka ülkelerin başkanları kadınları koluna alıp dolaştırıyor mu,magazini de yakından takip edin isterseniz.gerçiben bunlarla ilgilenmiyorum.kimin kimle ne yaptığı beni ilgilendirmez.hırsızlık sadece yiyecek çalmakla mı oluyor.hımmmm değişik bir bakış açısı,yani sizde kabul ediyorsunuz birşeylerin çalındığını ama çalınan ejder meyvesi değil.o kadar basit değil.128 milyon dolar nerede diye sorarım.

tüm dünyanın babası mı?vallahi benim babam değil.benim birtanecik babam vardı.o da vefat etti,ama sizin babanız erdoğansa,bilemem.annenize hakaret etmiş olmuyor musunuz?

amerika ,rusya ,israil deki kadınlar senden benden iyi yaşıyorlar,merak etmeyin.kulaktan dolma bilgilerle kafanızı yormayın.
hatta siz hiç kafanızı yormayın,ekmek ne kadar soğan neden 25 tl,tarım bu ülkede neden bitti,erdoğanın oğlu bilal neden yurtdışında yaşıyor da bu refah ülkeye gelmiyor,gibi gibi.

Aman yarabbim siz zaten Adem Havva ve Tayyip diye sıralamışsınız. Nasıl korkunç zihniyet bu. Rabbim gözünüzdeki perdeyi kaldırsın inşallah size mübarek günlerde duamdır.

Arabalar Çinden gemiyle gelmiş çok gizli bilgi kimseye söylemeyin burası Bursa Gemlik değil Çin'in bir köy kasabası

eğer hükümet tek başına bu arabayı yapabilseydi,merak etmeyin,görüntüleri kendisi yayınlardı.kimsenin çekip,yayınlamasına gerek kalmazdı.diyelim ki yaptı,siz bu arabadan alabilecek misiniz,ya da geçmediğiniz,ama geçiş garantili yaptırılan,köprülerin cezasını öderken,bu kadar rahat ödeyebilecek misiniz,beşli çete diye birşey duydunuz mu,zafer havalimanından haberdar mısınız,paralı hastanelerle gidip muayene olabiliyor musunuz,yoksa devlet hastanelerinden randevu almak için gece internet başında mısınız,çocuğunuzu sınıf mevcudu 20 kişilik kolejlerde okutabiliyor musunuz,yoksa 50 -60 kişilik sınıflarda eğitim aldırmak zorunda mı kalıyorsunuz,markete gidip gönlünce çocuğunuza alışveriş yapabiliyor musunuz,5-6 yıl çalışarak bir ev sahibi,2 yıl çalışarak bir araba sahibi olabiliyormusunuz?
eğer bütün bunlara cevabınız evet ise,sizin cumhura oy vermeniz normal,aksi takdirde bunda bir yanlışlık var.

küçük bir not:daha önceki yorumlarınızda,cumhuru da tutmuyorum gibi bir şeyler yazıyorsunuz.ama bal gibi de hükümet yanlısısınız.bunu kendinize bile itiraf edemiyorken,bize itiraf etmenizi beklemek saflık olur.buradaki üyeler de saf değil ,yemiyoruz...

Erdoğan bugün yerli uyduyu gönderiyor,geçen hafta TCG Anadolu yu teslim ettiler orduya siz hala patates soğan mı diyorsunuz.Sonra kendinizi ilerici Erdoğan'a gerici diyorsunuz,pes yani.Gözleri var görmezler kulakları var duymazlar misali tam size göre .Merak etmeyin patates soğan fiyatları seçimden sonra düşer,2018 seçimlerinde olduğu gibi.Tüm ufkunuz bundan öteye gidemiyor ,çok yazık

Dikkat ederseniz sınırları içine dedim. herhangi bi fabrikya izinsiz girilmemeli zaten bi isg uzmanı olarak bunu bilmiyor olma ihtimalim yok.. bu konu bu kadar konusulurken, heryerde her platformda en azından cizgifilm gbi bi tanıtım yapılacagına üretim diğer fabrikalarda da oldugu gbi, belirledikleri çerçevede tanıtılabilir.. ki işe alımlarınıda bildiğim için aktif oldugunu biliyorum fabrikanın ama hep satış, yedek parça, tanıtım ile ilgili alımlar yapılıyor buda bi muamma.. yakın zamanda hersey acıklığa kavusacaktır.. full şarjla 300 km giden ama henüz sarj istasyonları bile olmayan arabanın suan için kısa vadede ülkeyi ihya etmeside pek mümkün görünmüyor

Öyle mi adam dünyayı yönetiyor??

O yüzden mi atanamayan öğretmenler intihar ediyor? O yüzden ni kadın cinayetleri bitmiyor? O yüzden mi kadınlar çocuğuna ekmek alamıyor diyd kendini asıp intihar ediyor?

Dünyayı yönetiyor ama elin bissürü afganı, iranlısı, ıraklısı tecavüz ederken ülkeyi kim yönetiyor?? babam mı yönetiyor??

Umarım bu ülkeye alınan yabancılardan bi dert yaşarsınız da aklınız öyle başınıza gelir. Evinize alırsınız öyle yaşarsınız hatta.

dolar da düşer mi,ya altın,veya konut fiyatları?uydu mu gönderiyor muş,bu ilericilik mi oluyor?
ufkum çok geniş benim merak etmeyin.ben ufukta geçilmeyen köprü,alınamayan araba,ayakkabı kutusunda paralar,günlük masrafı 18 milyon olan saraylar görmüyorum.ufkum o kadar geniş ki,herkesin eşit haklara sahip olduğu bir sistem görüyorum,az kaldı...

Saçmalık.

Uyduları yiyebiliyor muyuz TCG halkın karnını doyuruyor mu? Bu şey gibi oluyor sanki ayranı yok içmeye uyduyla çıkar …. Böyle gemi uydu araba bilmem ne diyenler iki üç yerden maaş alanlar olmalı. Şu ortamda hala böyle canhıraş savunmanın başka açıklaması yok! En temel gıda ürünlerinin bile fiyatları uçmuşken insanlar kiralık ev bulamaz bulduklarını ödeyemez hale gelmişken bunları söylemek gerçekten komik! Yeter cidden yeter nerde yaşıyorsunuz markete de mi gitmiyorsunuz hayattan bu kadar mı soyutlandınız nasıl bir refah seviyesine sahipsiniz?

Kim kimi asıyor ya
Kuzey Kore mi burası, ne saçmalıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…