Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
İstasyon olayına gelince illa ki dışarıda şarj etmek durumunda değil aracı alacak olanlar bir tanıdığımızın elektrikli aracı var otoparka küçük bir işlem yaptırmış orada şarj ediyormuş aracını

Herkesin otoparkı yok.. otorparkı olanlara yönetimden izin cıkar mı bilinmez?? Orası kaos bilinmezlik yuvası niloya bosver.. ben karar verdm zaten bilgisizim ve zekam yetersiz bazı seyleri kavramakta.. burda okuyayım öğreneyim sessiz izleyici olacam.. yoksa ömürlük ban yiyecem siyasey topiğinden dolayı

Aaaaa o köprülerle ilgili ne kadar da güzel bir yazı paylaşmıştım,onunla ilgili bir cevabınız var mı?
Tam da böyle uzun bir yazı yazdığım günün sabahı şöyle bir video gördüm
Bir de size ısrarla her mesajımda soruyorum, ısrarla her mesajda görmezden geliyorsunuz.
Bulunduğuz ülkede kime oy veriyorsunuz? Oranın akpsine , sagcisina,dini kullanına mi? Yoksa özgürlük-herkes için eşitlik isteyen laik sol partiye mi? Parti adı verseniz de olur, ben kendim araştırırim necilermis

Siyaset konusuna dini karıştırmamak mümkün değildir. Din dibine kadar siyasi bir oluşumdur ve medeni toplumlarda bireye indirgenmiştir. Toplumu etkilemeye devam ettiği sürece din konuşulur. Medeni bir toplum olamadıysak ve din, siyasetin önemli bir parçasıysa kimse kusura bakmasın konuşulur ve tartışılır. Cemaatler yok edilene kadar din siyasete alet olacaktır. Bireyler dini içinde yaşamayıp topluma dayatmaya devam ettikçe din, masumluktan çıkıp direnilecek bir baskı olacaktır.

işte okumadığınız için böyle.keşke biraz okusanız.ayrıca siz 6 lı masaya oy atmayın zaten.atarsanız ben kendimden şüphe duyarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…