Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
eğer hükümet tek başına bu arabayı yapabilseydi,merak etmeyin,görüntüleri kendisi yayınlardı.kimsenin çekip,yayınlamasına gerek kalmazdı.diyelim ki yaptı,siz bu arabadan alabilecek misiniz,ya da geçmediğiniz,ama geçiş garantili yaptırılan,köprülerin cezasını öderken,bu kadar rahat ödeyebilecek misiniz,beşli çete diye birşey duydunuz mu,zafer havalimanından haberdar mısınız,paralı hastanelerle gidip muayene olabiliyor musunuz,yoksa devlet hastanelerinden randevu almak için gece internet başında mısınız,çocuğunuzu sınıf mevcudu 20 kişilik kolejlerde okutabiliyor musunuz,yoksa 50 -60 kişilik sınıflarda eğitim aldırmak zorunda mı kalıyorsunuz,markete gidip gönlünce çocuğunuza alışveriş yapabiliyor musunuz,5-6 yıl çalışarak bir ev sahibi,2 yıl çalışarak bir araba sahibi olabiliyormusunuz?
eğer bütün bunlara cevabınız evet ise,sizin cumhura oy vermeniz normal,aksi takdirde bunda bir yanlışlık var.

küçük bir not:daha önceki yorumlarınızda,cumhuru da tutmuyorum gibi bir şeyler yazıyorsunuz.ama bal gibi de hükümet yanlısısınız.bunu kendinize bile itiraf edemiyorken,bize itiraf etmenizi beklemek saflık olur.buradaki üyeler de saf değil ,yemiyoruz...
Sonuna kadar okumadım ya düne kadar herkes rahat ev alabiliyordu dönem dönem bu tarz enflasyonun bu şekilde yükselmesi geçmişte de oldu tarihe bir bakın yazar kasa atılma olaylarına valla kardeşim 6 lı masadan bir b×kkk çıkmaz beni idam edeceklerini bilsem o masaya oy atmammmmmm

Şarj istasyonları mı yok komik olmayın hiç mi benzinliğe gitmediniz yahu 😂😂ben kaç tane gördüm araba üretilsin de o kolay be canım🤣🤣
Yahu kaç tane gördün sayabileceğin kadar az işte. Yarım saatte sarj olacak araban istasyonda 2 şarj aleti var( 5 istasyondan birinde o da)
Araba üretilsin kolay değil … insanlar alacakları zaman bu konuda mağdur olmak istemeyecekleri için satışlarıda etkiler bu..ilk olarak bu düşünülmeliydi.. tamam savunun sevin ne güzel fabrkida var falan ona da tamam ama mantgıda devre dısı bırakmayalım..
İstasyon içinde sizinle iddialasmaya pek niyetim yok zten dedğinz gbi “ araba üretilsinde hele bi” Allah büyük .. hybrd ekstra benzin devreye sokup yolda kalmayı sıfıra indirmeyeceği içinde zaten terch edexeğim bi araç olmaz hoş alacak paramızda yoh😵‍💫😅nedenini hatrlatmama gerek yok sanırım

Saçma sapan yazılarınıza Atatürk ü alet etmeyin lütfen!!! Sadece kendinizi komik duruma düşürmüş oluyorsunuz.
Atatürk'e karşı yapılmış bir saygısızlık yok ki bu yazıda..
Atatürk'ün adını herşeye alet eden CHP asıl..
Madem CHP Atatürk'ün izinden giden bir parti, Atatürkçü Düşünce Derneği'nden neden kimse aday alınmadı ?

Sizin mahalle bol bol atıyor tabi,sizin gibi alıcıları olunca ...sabah akşam burada takılmaktan başka lüksünüz yok anlaşılan.Arada baktığımda bile üç beş kişi al gülüm ver gülüm misali atıp tutuyorsunuz.
İlk uydu değil bu arada ilk yerli ve milli uydu ama siz uyduyu göremeyince ona da inanmazsınız şimdi.
Atma deyince insan biraz utanır ya
Akp ve medyasından daha fazla atan mı var ülkede
Uydu muyduyu bırak sen (devletimiz) hangi medeniyetin önündesin
Ya sen ülkendeki göçmenler konusunda bile söz sahibi değilsin dolar olmuş 19 20 tl dahada hülyalardasınız
Bu chp akp meselesi değil
Paçalarımıza kadar pisliğe batmış durumdayız
Mafya göçmenler ekonomik kriz çarpık şehirleşme yap işlet devret adı altında torunlarımızı dahi borçlandırmışlar
Ülkedeki tek sorun chp hdp vatan elden gidiy
İkincisi ise dinn elden gidiy
Onlar dünya nimetleriyle semizleşe dursunlar çocukları torunları eş dost akrabasıyla
Ha sizde akp nin kaymağını yiyen tarafsanız bilemem
Bizde uyduyla uzayda gezelim rüyalarda :olamaz: :olamaz: :olamaz: :olamaz:

Ne güzel yerli ve milli uydumuzu ABD den Elon Musk ın şirketi olan SpaceX ile fırlatmışız. Siz bu yerli ve milli ye ne kadar çok takılıyorsunuz. Yerli ve milli ne demek bana açıklar mısınız?

Sizin teknoloji anlayışınızın Amerikalı danışmanınızın size zoomdan bağlanmak olduğunu düşünürsen tabi size ne anlatıyoruz ki.Genel başkanınızda biliyor kitlesini işte.Uydu fazla size.

Kafaya bak uydu yiyemezmiş, hayalleri midesinden öteye gidemeyenlerin kaleminden dökülür bu müthiş cümleler ancak.Atatürkün muasır medeniyet inden anladığınız bu kadar sizin işte.Atatürkün edebiyatını yapmak size,hayallerini gerçekleştirmek Erdoğan'a nasip oluyor.
Sizin kafalar kadar güzel değil bizim kafamız malum ceplerimiz sizin kadar dolmadığından pudra şekeriyle kafa bulamıyoruz midemizi düşünüyoruz. İhtiyaçlar hiyerarşini bilir misin bacım? İnsan karnını doyurmadan barınma ihtiyacını karşılamadan bir üst basamağa geçemiyor. Sizin böyle endişeleriniz yoksa uydu da fırlatırsınız uzaya da çıkarsınız. Ne mutlu size!

Ne güzel yerli ve milli uydumuzu ABD den Elon Musk ın şirketi olan SpaceX ile fırlatmışız. Siz bu yerli ve milli ye ne kadar çok takılıyorsunuz. Yerli ve milli ne demek bana açıklar mısınız?

Bunun nakliyesini nasıl yaptılar ben ona takıldım. Uydu nasıl gitti oraya

Huda par diye bir partinin varlığından bile haberim yoktu rast gele bir programda dinledim adamı çok beğendim konuşması üslubu kibarligi demekki dinlemeden yargılamamak lazım mis hdp ile yakından uzaktan alakası yok bunlara bölücü diye tepki verenlerin hdp yi görmezden gelmeleri şaşılacak birsey
Erdoğan bugün yerli uyduyu gönderiyor,geçen hafta TCG Anadolu yu teslim ettiler orduya siz hala patates soğan mı diyorsunuz.Sonra kendinizi ilerici Erdoğan'a gerici diyorsunuz,pes yani.Gözleri var görmezler kulakları var duymazlar misali tam size göre .Merak etmeyin patates soğan fiyatları seçimden sonra düşer,2018 seçimlerinde olduğu gibi.Tüm ufkunuz bundan öteye gidemiyor ,çok yazık
Bana togun ne faydası var ya da olacak…üretimi tamamen yerli olan bir otomobil değil diye biliyorum
Ayrıca,karnım acıkınca arabanın tekerlerinden başlarım

Kafaya bak uydu yiyemezmiş, hayalleri midesinden öteye gidemeyenlerin kaleminden dökülür bu müthiş cümleler ancak.Atatürkün muasır medeniyet inden anladığınız bu kadar sizin işte.Atatürkün edebiyatını yapmak size,hayallerini gerçekleştirmek Erdoğan'a nasip oluyor.
Atatürk ün hayalini gerçekleştirmek mi 🫢 yanlış yazdın heralde ☺️
Atam her babayiğidin harcı olmayacak şeyleri yapmış, demokrasiyi getirmiş, ülkeyi kurmuş, medeniyet getirmiş.
Bozma kısmına gelince başarılı şu an hükümet , evet atamın hiç istemeyeceği şeyleri kabusları gerçekleşiyor olabilir haklısın.

Bana togun ne faydası var ya da olacak…üretimi tamamen yerli olan bir otomobil değil diye biliyorum
Ben de parçalar çinden gelip montajı türkiyede yapılacak diye biliyordum. Çinde türk fabrikalarında üretildiyse bilemem tabi. Ben bu yerli araba işini başarı olarak bile göremiyorum. 20 yıl türlü manipülasyonlarla bir araba çıkamadı meydana. Mübarek ne imkansız şeymiş. Ya da biz öyle beceriksiz ve parasızız ki işin bitmesi bu kadar zaman aldı. Uçaklar da başarı değil, bizim aselsan gibi dünyada marka olan bir kurumumuz varken neden özel teşebbüs yaptı. Ulusal işler ulusal kurumlar tarafından yapılır.

Atma deyince insan biraz utanır ya
Akp ve medyasından daha fazla atan mı var ülkede
Uydu muyduyu bırak sen (devletimiz) hangi medeniyetin önündesin
Ya sen ülkendeki göçmenler konusunda bile söz sahibi değilsin dolar olmuş 19 20 tl dahada hülyalardasınız
Bu chp akp meselesi değil
Paçalarımıza kadar pisliğe batmış durumdayız
Mafya göçmenler ekonomik kriz çarpık şehirleşme yap işlet devret adı altında torunlarımızı dahi borçlandırmışlar
Ülkedeki tek sorun chp hdp vatan elden gidiy
İkincisi ise dinn elden gidiy
Onlar dünya nimetleriyle semizleşe dursunlar çocukları torunları eş dost akrabasıyla
Ha sizde akp nin kaymağını yiyen tarafsanız bilemem
Bizde uyduyla uzayda gezelim rüyalarda :olamaz: :olamaz: :olamaz: :olamaz:
Yıl 2023, seçime gidiyoruz ve tartışılan konular: Seccadeye basılır mı, kadın erkek aynı ortamda bulunur mu? Bu durumdan utanmayıp uyduda arabada dünya öncüsüymüş gibi davranıp böbürlenmeler hayret verici. Tek eksiğimiz şükürmüş, her şeyimiz şahaneymiş. Bir de vizyondan bahsediyorlar ki insan ne diyeceğini bilemiyor.

Öperek başlıyoruz, Sayın TOGG diyoruz, öpmeye doyamayınca kemirme aşamasına geçiyoruz. Medeniyet bunu gerektirir 🤗

Haksızlık! Asmış mı? Asılması gereken insanlar asılmış mı? Merhamet gösterilmiş, gözaltı, tutuklama ile kurtulmuşlar. Nankörlük bu! Yalnız diktatör deyince nasıl eriyor reis 🫠
Asmamış uyarmış demişti ya biri 🤣 sağolsun asmıyor kimseyi çok şükür

kesinliklleeeeee. alttadq devlet bahçeli reklamı var🤣🤣🤣

Eklentiler

• Screenshot_20230415-214135_Chrome.jpg
    Screenshot_20230415-214135_Chrome.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 24
X