Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Öncelikle oğlunuz için üzüldüm eminim onu çok seven ve ilgilenen bir annesi vardır. Yazdıklarınıza gelince yazacak çok şey var ama bu seferlik yazmıyorum, sizi isyanınızla baş başa bırakıyorum. İyi günler

Bu kadınların siyasette aktif olamayacağı çok açık, niye evde oturmuyorlar ki uslu uslu? Elin adamlarıyla yan yana oturmak nedir Kocasının onu oturtması gereken yer var, oturtmaması gereken yer var. Kocasının, hocasının hakimiyetinden çıkamayıp siyaset yapmaya kalkıyorlar.

Victor Hugo: "Siz yardım edilmiş yoksullar istiyorsunuz, biz ise ortadan kaldırılmış yoksulluk. O yüzden anlaşamıyoruz."
O kadar doğru bir cümle ki… vaatler bedava şunu vereceğiz şuna maaş bağlayacağız şunu dağıtacağız. Bedava verme insanlara. iş bulabilsin çalışabilsin istihdam yaratılsın halkın aldığı hizmetler faturalar makul seviyede tutulsun kısacası yoksulluk kalksın. İnsanları bedavaya alıştırmak da kötü. Bir yakınım ptt de çalışıyor tek bir şubeden bir günde 200 bin yardım parası dağıtılmış düşünebiliyor musunuz Türkiye’de kaç il ilçe kaç şube var. Dağıtılan saçılan parayı düşünün. Korkunç cidden korkunç… işte insanlar buna bakıp oy veriyor. Başkası gelince alacağı 3 5 yardımı alamayacak dye korkuyor da o yardım seni ne kadar kalkındırıyor düşünebilseler.

1994 yılından beri uzaya iletişim uydusu gönderiyoruz yeni bir şey değil, bunu yapan da TÜRKSAT isimli özel bir şirket. Uyduların ömrü vardır, ömrü bitince yenisi gönderilir. Akp hükümeti dışında hiç bir hükümet bunu kullanıp " bakın bakın uzaya yerli ve milli uydu gönderiyoruz " demediği için duymamış olabilirsiniz. 1994 yılında ilk gönderilen uydunun haber değeri vardı ama diğerleri gayet normal görev süresi bitenin yerine yenisini gönderiyor şirket, olay bundan ibaret yani. TCG Anadolu nun da ikiz kardeşi olan gemi sorunluymuş o yüzden bu geminin bakımdan geçmesi gerekiyormuş ama seçim öncesi yine halka gösteriş olsun diye apar topar Türkiye ye getirilmiş. Umarım bir sorun çıkmaz. Gıda fiyatlarının sebebinin TÜRKSAT uydusu, TOGG ve TCG gemisi yüzünden arttığını düşünüyorsanız size ne yazsam boş

Onur lazım bize önce. Onurlu insanlar kolay söyleyemez muhtaç olduğunu. Çalışıp kazanmak ister, iş ister. Birçok bedavacı türedi son zamanlarda. Bir şey dağıtsınlar da havada kapsam, diye bekliyor. Yardım alan daha nereden alabilirim, derdinde. Devletin malı deniz ne de olsa. Yardıma muhtaç olmayan insan istiyoruz biz. Onlar da yardım aldıkça biat ediyor, niye muhtacım demiyor. Çok acınası.

Aynen kesinlikle onur gurur lazım ki çalışarak kazanmanın değerini bilsin bedava beklemesin. O yardım almaya gelenlerin çoğu da arabayla gelip elinde son model telefonu olan insanlar. Hep derim çalışmayan insana asla yardım etmem çalışıp da yetiremeyene yardım edilir ama evde durup ondan bundan medet uman sağlıklı kişilere kuruş vermem devletin de vermemesi iş olanağı sunması lazım. Keyfine çalışmayana ne yardımı parası veriliyor.

E siz tapıyorsunuz Tayyibe neredeyse, din, ramazan, günah diye de bitirmişsiniz cümleyi. Önce bir yazdıklarınızı okuyun derim, zihniyetiniz korkunç.

Bunlar sanıyor ki,bu enflasyon,bu pahalılık hep hükümeti düşürmek için birileri tarafından kasıtlı olarak yapılıyor.Tekrar secililirlerse de sihirli bir şekilde düzelecek her şey.

Bunlar sanıyor ki,bu enflasyon,bu pahalılık hep hükümeti düşürmek için birileri tarafından kasıtlı olarak yapılıyor.Tekrar secililirlerse de sihirli bir şekilde düzelecek her şey.
Muhalefetin tek amacı da AKP yi iktidardan düşürmekmiş. Sanki başka işleri yokmuş gibi

Abla sakamisin be .Girmedigim topige girdim şu yorumuna. Adem , Havva ile nasıl bir baglantiyla tayyibe baba diyorsun ya. Sizin zihniyetinizde bir tanidgim ' Babam ölsün tayyibe bisey olmasin ' demisti. Beynim almıyor bu lafları. Muslumanim cok sukur . Ve iftira falan atmiyoruz alenen açık ortada hersey. Bir oda dolusu yiyecek örnegi nedir ya bunu sadece gidaylami yiyor sanıyorsunuz. Lüks yasam, yatlar katlar,
kadinin basina taktigi esarp senin benim toplam mal varligini satın alır. Bu mu muslumanlik hani israf olan seyler hani muslumanin kul hakki nerde hani yetime vermek icin yasliya enggeliye , depremzedeye vermek icin benim maasimdan kesinti yapiyor vergi adi altinda hani bu paralar. Yeterli mi saniyorsun.Hesaba bir doksen onca calisandan bu sebeblerle kesilen vergiyi cok az verdigini ki vermek adi altinda yaptigini anlarsin. Ayrica o verdikleri halktan kesiliyor. Ekstrem bisey yapmiyor yani. Ah oyle seyler var ki neyse daha uzatmak istemiyorum.

Bosver kendini yorma yalan yanlış herseyi haber diye paylasiyorlar gözlerinin onundeki hizmeti görmüyorlar eskiden insan yerine konmuyorlardi simdi hersey unutuldu demekki tup kuyruğunda yağ kuyruğunda beklemeyi ozlediler deprem paraları nerde diye bağırıyorlar yapılan hizmeti görmüyorlar bu deprem chp başta iken gelseydi ne olucakti

deprem paraları nerde diye bağırıyorlar yapılan hizmeti görmüyorlar bu deprem chp başta iken gelseydi ne olucakt
Orayi gordunuz mu . İnsanlarin perisanligini gordunuz mu ? Corapsiz gezen cocuklari gordunuz mu ? Deprem paralari nerde sorma hakkimiz var cunku hepimizden deprem vergisi kesiliyor. Ustune halktan bile yardim bagisi toplandi nerde ? İki ay gecti hâlâ cadir isteyen insanlar var orda. Benim kuzenim basvuru yaptigi hicbiyer dönmedi ona ne cadir ne yardim ulasmadi.
Bakın sunu belirtmek istiyorum tup yag kuyrugu deyip duruyorsunuz eskiden boyle zorluklar olmus evet ama çag ve teknoloji oyle degisti ki o zamandan bu zaman kadar simdi mecburlar zaten onlari degistirmeye. Ve chp su bu parti olarak soylemiyorum diger partileri begenmemeniz bu partinin dogru isler yaptigini göstermiyor. Onlar yanlis bu dogru degil boyle bisey yok.

Yağ kuyruğunda,tüp kuyruğunda beklediz mi gerçekten?Depremde chp'li belediyelerin yaptığı hizmetleri bir araştırın bakalım,neler yapmışlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…