Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kapıyı söker atarım, duşa da bir perde, bitti gitti 😂 Ben girmem oraya. Çıkma garantimin olmadığı yere sokamaz kimse beni.
Banyoya katlanır kapı, duşakabine de kayar kapı yapacaklardı. İkisini de sürgülü bile yapabilirlerdi. Ama olmaaaaaz, maliyet artar sonra.

Tasarım hatalı, bunun projeden geçmemesi lazımmış.

Manyak mıdır nedir, bu da bir tuhaf. Ünlü olmanın yolunu bulmuş. O dini kullanıyorsa ben de onu kullanırım hesabı yapıyor herhalde. Herkesin totosu kendine kıymetli tabii.

Banyoya katlanır kapı, duşakabine de kayar kapı yapacaklardı. İkisini de sürgülü bile yapabilirlerdi. Ama olmaaaaaz, maliyet artar sonra.

Tasarım hatalı, bunun projeden geçmemesi lazımmış.
Sürgü, katlama falan uç bu durumda. Tuvalete girmek söz konusuysa kapı olmaz olsun 😄

Geçenlerde bi arkadaş AKP nin yaptığı köprüleri paylaşmıştı. İçinden 2 tane köprüye takılıp dalga geçtiniz. Doğru düzgün araştırmadan paylaşmış diye güldünüz eğlendiniz. Arkasında duramayacağın şeyleri paylaşma vs denildi.
Ama işin aslını ben paylaşınca hiç tık yok...

Üslup önemli şey. Ama burada bunun da dersini verecek değilim :)
AKP nin en büyük sorunu kendini anlatamamak yaptığı büyük işleri gösterememek dünya krizle boğuşurken sadece bizde varmış gibi lanse etmek bilende konuşuyor bilmeyende

Huda par diye bir partinin varlığından bile haberim yoktu rast gele bir programda dinledim adamı çok beğendim konuşması üslubu kibarligi demekki dinlemeden yargılamamak lazım mis hdp ile yakından uzaktan alakası yok bunlara bölücü diye tepki verenlerin hdp yi görmezden gelmeleri şaşılacak birsey doğrusu

Geçenlerde bi arkadaş AKP nin yaptığı köprüleri paylaşmıştı. İçinden 2 tane köprüye takılıp dalga geçtiniz. Doğru düzgün araştırmadan paylaşmış diye güldünüz eğlendiniz. Arkasında duramayacağın şeyleri paylaşma vs denildi.
Ama işin aslını ben paylaşınca hiç tık yok...

Üslup önemli şey. Ama burada bunun da dersini verecek değilim :)
Benim için köprüden ziyade Marmaray başlı başına bir proje ama her zaman söylerim Yap İşlet Devret tamamen yanlış bir politika korkuyorum şundan Şehir Hastanelerini umarım ileride öyle yapmaz bakın şuan eksilerini de sayıyorum topik takipçileri

X