Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yooohh canım,millet ittifakına oy verenlere terörist,vatan haini,dinsiz imansız deyin ama biz ağzımızı açtığımız gibi bela okuyor oluyoruz.Kimse sizler kadar mağdur olmadı be yeryüzünde.
Ben kimseye öyle bişey demedim dememde herkesin düşüncesi bir değil ben a partisine veriyorum diye herkesten aynısını beklemem banane herkes istediği partiye versin ama sizinle aynı düşüncede olmadığım için bana bela okunuyo ne saçma

Kırıcı olmadan saygı çerçevesinde yazdığınız için teşekkür ederim,akp ,nin kimlerle birlikte olduğunu söylüyorsunuz ,siz kimlerlesiniz niye bunu görmüyorsunuz ,sizde biraz araştırın rica ediyorum ,ülke ekip biçmen için teşvik veriyor niye kimse kullanmıyor ,insanlar tembel çalışmayı sevmiyor ,ülkemizde herşey yetişiyor tarım
Diş hekimliği mezunu bir çocuk inşaatta amelelik yapıyorum demişti, daha ne kadar düşebiliriz söyler misiniz
En çok kazanan meslek ufak atsında civciler yesin ,türkiye de zengin olmayan diş doktoru görmedim şükür

Ben kimseye bela okumam,kim benim çocuklarımın geleceğinden çalıyorsa haram zıkkım olsun.

Hakkını helal etmeyebilirsin sonuçta hak senin ama kimseye bela okuyamazsiniz sizin gibi düşünmediği için sonuçta oy benim degilmi istediğim kişiye veririm ve kimsede bişey diyemez karisamaz
O zaman insanı delirtmeyin.
Eğitimliler sanki çok kazanıyor gibi algı yapmayın. Memurlar aç. Emekliler aç.
Alım gücümüz düştü.
Hastaneler bedava demeyin mesela.
Aldığım nefes vergi.
Benim depremzedeler için gönderdiğim giysiler Sudan’a satılıyor, vakıflara peşkeş çekiliyor.
Kızılay benim bağışladığım kanımı satıyor.
Hele hele hdp terör demeyin hüdapar ortağınızken.
Hüdapara oy vereceksiniz aynı parti tabelasından girecek seçime. Ben hdp ye oy vermiyorum ama siz direkt terör bağlantısı olan insanlara oy vereceksiniz

Ya gene mi mağdursun be arkadaşım

Benim tanıdığım biri 3 yılda zar zor atanmıştı ben az kazanıyor demedim, atanamıyor dedim.

Ben o kadar cirkinlesmem burda fikrimi söylerim herkes gibi gerisi bana ters
Hanımefendi ülkenin geldiği noktada konusulacak en son sey çirkinleşmek heralde yapmayın gözünüzü seveyim ya.. insanlar 4 kişi çalısıp gecinemiyor kadın 15 tl vermemek için 45 dk yürümüş.. o beddua etmesinde napsn ooohh banada spor oldu iyi mi oldu desin?

Teröristleri dağdan indirip,biz megri megri diye anirdik çünkü.Gerci onun çok minnoş bir adi vardı,açılım süreci miydi neydi.

Vereceğim ve sen buna hiç bişi diyemiyeceksin diyemezsinde diğerlerininde yaptıkları hükümeti gördük yani daha beterdi

Bana neden ediyo benmi onu o kadar yürüttüm

Vereceğim ve sen buna hiç bişi diyemiyeceksin diyemezsinde diğerlerininde yaptıkları hükümeti gördük yani daha beterdi
Ne gördün mesela?
Anlatsana ne gördün?
20 senedir iktidarda olup hala 100 sene önceki ikinci dünya savaşı döneminden bahsediyorsunuz. Savaşa girmemek için yapılan kısıtlamaları söylüyorsunuz. Siz savaş görmeyin diye yaşanan şeylerden bahsediyorsunuz. Peki bir gecede fırlatılan dolar, faiz inadı uğruna düşen akım gücümüz ne olacak?
37 yaşındayım emekli ikramiyesiyle ev aldırdı emekliler. Şimdi sıfır araba alamıyorlar o ikramiyelerle.

Yat için mazot vergisi yok ama tarla sürersen var bu ne anlama geliyor mesela. Teşvik mi

Birbirimizi yemeye gerek yok. Siyaset bizi bu şekilde ayırdı arkadaşlar, biz halk olarak birbirimizden nefret etmemeliyiz. Önce herkes buna göre görüş bildirmeli. Ben örneğin, bu iktidarın değişmesi taraftarıyım. Ben 13 yaşındaydım iktidar olunduğunda. Siyaset bilmez, siyasetçileri tanımazdım. Şimdi 10 yaşındaki çocuklar siyaset konuşup, siyasetçilerin hepsinin neredeyse isimlerini biliyor. Neden? Zorundalar mı? Seçerim birini, düzgün yönetsin beni. Çocuklar başka şeyler düşünsün arkadaşlar, geleceklerini düşünsünler. Ülkenin hali bak demesinler, yokluk bilsinler ama yoksulluk çekmesinler. Bunlar benim düşüncelerim ve görüşüm de 20 yıl sadece şuan ki iktidar için değil, hangi parti iktidar olsaydı artık değişmesi gerekliydi. İktidarı beğenen arkadaşlarımda beğenebilir ama Daha iyisi var mı kim ne yapabilir diye denemeli ve düşünmeliyiz her zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…