Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Atılan ekmekleri söylerler ya da,şahsen ben yiyeceğim kadar yer,asla çöpe atmam.
Atılmamalı zaten koy buzluga ihtiyacın olunca cıkar.. taze ekmek gbi.. eminim burda bizim gbi düşünenlerin hepsi dkkatte ediyor buna.. ekmeği atanlarda onu savunanlar yemin edebilriim ama ispatlayamam işte kahretsın

Sizin gibiler ile yapılan konuşmalar hep bela ile biter ne deyim dikkat edin o bela sizi bulmasın ayıp be sizinle aynı düşünmüyoruz ve sizin istediğiniz kişilere vermiyoruz diye yaptığınız ayıp yani

20 yılda ülkeyi yozlaştiran biri mi çağ atlatacak, güldürmeyin absksösşdöçff

Sizin gibiler ile yapılan konuşmalar hep bela ile biter ne deyim dikkat edin o bela sizi bulmasın ayıp be sizinle aynı düşünmüyoruz ve sizin istediğiniz kişilere vermiyoruz diye yaptığınız ayıp yani
Sizin gibi hala inatla oy verenler yüzünden aç emekliler asgari ücretliler çünkü.
Ben de sizlere hakkımı helal etmiyorum

Sizin gibi hala inatla oy verenler yüzünden aç emekliler asgari ücretliler çünkü.
Ben de sizlere hakkımı helal etmiyorum
Hakkını helal etmeyebilirsin sonuçta hak senin ama kimseye bela okuyamazsiniz sizin gibi düşünmediği için sonuçta oy benim degilmi istediğim kişiye veririm ve kimsede bişey diyemez karisamaz

Hakkını helal etmeyebilirsin sonuçta hak senin ama kimseye bela okuyamazsiniz sizin gibi düşünmediği için sonuçta oy benim degilmi istediğim kişiye veririm ve kimsede bişey diyemez karisamaz
Senin kullandıgın oy benm geleceğimi etkiliyosa bişeyde derim.. kmse bsey diyemez diyosan sessz kalmalısın

Yooohh canım,millet ittifakına oy verenlere terörist,vatan haini,dinsiz imansız deyin ama biz ağzımızı açtığımız gibi bela okuyor oluyoruz.Kimse sizler kadar mağdur olmadı be yeryüzünde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…