Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Gelip 5 yıldızlı otellerde krallar gibi tatillerini yapacaklar,yiyip,içip gezecekler.Sonra vatan millet Sakarya,şükür edebiyatı yaparak ülkelerine dönecekler.

Benim suriyeli komsularım var benden daha iyi yaşıyorlar, kimse bana kalkıp bu adamı savunmasın, kendi vatandaşı olan benim o adamlar değil, söyleyeceklerim bu kadar.

Okuyanlar 30 bin TL almıyor ki. 10 yıllık öğretmenim maaşım 13 bin TL. Bizim öğrencilerde doktor öğretmen vs hedefleyen yok zaten en büyük hedefleri ya yurtdışına yerleşmek ya da YouTuber olmak

Gelecek kişi de ülkeyi böler böler elinize verir o zaman ah vah dersiniz
Ülke şu an bölünmüyor mu sanıyorsunuz? Ekonomik olarak bitiyoruz, şu an seçim öncesi müdahaleyle bu halde olur da seçimi kazanırsa yine asıl o zaman görün siz.

Kıymayı 190’dan aldığınızı iddaa ediyorsunuz doğrudur ben daha dün 300’den aldım demek ki daha uygun satan bir yer biliyorsunuz ama 190 bile ucuz değil ki. Biz tarım ülkesiydik, ülkeyi bitiren zaten öncelikle tarımın bitmesi oldu. Açın bi Amerika’da market fiyatları videosu izleyin, bakın bakalım bizim yemeklere azıcık azıcık koyduğumuz eti adamlar barbekü için en kalitelisini kaç birimden alıyor.

Kemal Kılıçdaroğlu’nu sevmiyor olabilirsiniz birkaç yıl sonra değiştirirsiniz. Bizim amacımız bu zaten tek adam rejimini yıkıp parlementer sisteme geçeceğiz. Kimse koltuğa yapışamayacak. Bir kadın olarak cumhur ittifakının kimlerle birleştiğine bakın, açın okuyun ve oy verirken bir kez daha düşünün. Sizin üzerinizden yazdım kusura bakmayın ama tüm akpye oy vereceklere söylüyorum.

Ve emin olun Erdoğan giderse ülke falan bölünmeyecek.

Neden kasaptan alamıyorum diye sorgulamıyorsunuz?
Sorguladım diyelim bütün her ülkede ekonomik kriz var bunun nedenini az çok bilirsiniz heralde,neyse cevap yazdıklarım tırnaklarını çıkarmış durumda herkese cevap yazamam vaktim yoksiz ülkemizi beyensenizde beyenmesenizde son söz sandıkta olacak yalan yanlış haberleri dinlemeye devam edin canım ülkem yaralarımızı saracağız daha iyi olacağız ,gelecekte ki iki güçten rte sayesınde biri olacağız biri çin biri türkiye söylemedi demeyin ,ha sizin demenizle yozlaşmış bi ülke değil çağ atlamış olararak

Çünkü orada da Türk Türklüğüne devam ediyor. Güya müslüman milletiz ya… Sosyal yardım alıp kaçak çalışmaya devam ediyorlar. Şu gavur dediklerinden hiç kimse yapmaz bunu mesela…
Asdff aynen öyle birebir şahidim.. asgari ücrette 4 bin euro tavuk 5 euro.. 700 euroya temzlk mutfak gideri haftada iki üç gün alkode dahil bi ayı kapatıyolar 3 kişilik aile.. bebekleride var.. birktirdikleri parayla 4 yılda dükkan acacak konuma geldiler

Diş hekimliği mezunu bir çocuk inşaatta amelelik yapıyorum demişti, daha ne kadar düşebiliriz söyler misiniz

A haber afyonlanmasi,nerede görsem tanırım.

Ben aldığımı söylüyorum araştırın
İstanbulda vede gelişmiş bir yerde oturuyorum marketlerin genelinde bu fiyat ,kasaplar tabi yüksek biraz ,marketin ki de gayet güzel uygunu varken niye kasaptan alayım
Eskişehir’de yalıyorum. Biraz önce markete gittim. Birer kilo patates soğan yarım kilo kıymaya 200 küsür lira verdim geldim. İnsanı delirtmeyin.
Bu daha bir ailenin akşam yemeği. Tek bir akşam yemeği bana 250 liraya mal oluyor.

A
Te allahım yarabbim

Her ülkede ekonomik krizin boyutu nedir? Size göre ne kdr ı dikkate alınmalı? %250 kafi mi rte sayesinde nasıl çin gbi oalcagız adamın kapatmadıgı fabrika özelleştirmediği kurum, beton dökmediiği tarla kalmadı saka mısınız A haberden fırlamıs gbisiniz

Aynen yara açıp açıp sarmaya devam ederiz o da en iyi ihtimal bi yerde öldürülmez ya da açlıktan ölmezsek. Geçen bir baba kendini ve çocuklarını yaktı biliyorsunuzdur herhalde her haber kaynağını takip ettiğinize göre.

Ucuz iscilikten bahsediyor ama bizim Çin seviyesine ulaşabilmemiz için 10 fırın ekmek yememiz gerekiyor.

A haber vermemiştir
Verdiyse de bir adam şov yapıyor diye vermiştir.
Nasıl bu kadar ayrışmış nasıl bu kadar karışmış durumdayız anlamak mümkün değil. Yada vatandaş olarak bizim mi taleplerimiz yerine gelmiyor başkalarının geliyor mu haberimiz yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…