Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bu dediğiniz eğer olursa, ben şöyle bir karar aldım. Ne olursa ve ne yaşanırsa yaşansın, insanım illaki üzüleceğim ama üzülmemek için elimden ne geliyorsa yapacağım. Kendimi eğlendireceğim ne varsa kafamı ne dağıtacaksa onu yapıp asla düşünmemeye çalışacağım. Ben bu yaşıma geldim zaten yaşayacağım 20/35 yılım var yok bilemem, kendimi geçindiriyorum çok şükür deyip ahh vahh yapmayacağım. Tek düşüneceğim çocuğum olur, ona da yaşadığım sürece çalışıp her türlü desteği sağlamak için elimden geleni yapacağım. Müstahak kelimesini içimden her gün tekrar edeceğim. :)

Bunu ben oy veren kadınlar için yapacağım.
Adam terk etti, nafaka alamıyorum, velayet kocamda diye ağlayana oyunu soracağım. Bile bile gidip erkek egemen tiplere verip alkışladıysa beter olsun

Beklemeye gerek yok,Somada felaket yaşandı,oy patlaması oldu akpye. Allah düşmanımın başına vermesin, onca ihmal vardı,bir sürü can gitti yine gidip bunlara oy verdiler. Depremde de aynısı olacak. Çünkü yine ihmaller zinciri ortada. Görmemek için kör olmak lazım. Halbuki can ve mal güvenliğini korumak görevleri değil mi? Hangi görevlerini yerine getirdiler ki,yiyip için keselerini doldurdular. Ben buna karşıyım. Elinde Kuran-ı Kerim ile mitinge çıktı adam. Kırk yıllık sempatim de olsa o hareketiyle biterdi benim gözümde şahsen. Yine alkış tutuldu. Bu halk ne zaman bu kadar beynini yolda düşürmüş gibi davranmaya başladı aklım almıyor. Hala diyorlar ki “başka kim var da kime oy verelim?” Yahu denenmiş olan bu,denenmemişi dene. Beğenmezsen onu da değiştirirsin. 20 senedir her haltın içinde bunlar var. Halk da unuttu nasıl cumhurbaşkanı olması gerektiğini. Bir kere cumhurbaşkanı partili olmaz, olmamalı. Mitinge çıkmamalı. Bunu anlamak çok mu zor bilemiyorum gerçekten.

Biz ülkenin bekası için yönetimi istiyoruz ,terörist ile kol kola olanlar ülkeyi bölmesin diye istiyoruz ,pahalılık o bu gelip geçiçi,rte den başksı bu ülkeyi koruyamaz net
Ülkenin bekası?terörist?ülkeyi bölmek?nerde yaşıyorsun sen?aynı şeyleri yüzlerce sayfa yazdık bitti tatlım..biz nelerden bahsediyoruz sen nelerden bahsediyorsun..bence sen tek kanalı seyrederken olanları kaçırdın baya bi başka kanalları da seyretmeni tavsiye ediyorum belki o zaman ne dediğimi anlarsın ha gayret tatlım..ben sen anlayana kadar anlatmaya devam edicem yorulmadan sıkılmadan sen ne zaman anlayacaksın orası mechul ama eninde sonunda anlayacaksın

Ben sabırlı biriyim o yüzden ama bu son sabrım :) Söylediklerinin hepsine net katılıyorum. Değişti mi? 5 yıl deneriz, olmadı mı? onları da değiştiririz. Hiç bir konuda birleşemesek de en azından bu görüşte birleşebilsek keşke.

Bir de bu cenah halkı çok sevdiklerini söyleyip, işlerine gelmedi mi halk tembel, iş beğenmiyor, çalışana ekmek çok demiyorlar mı? Saraya dokunan ne varsa anında lanet okumaya başlıyorlar. Kadın kendi evlatları için bile evlatlarımın ömrü sana eklensin diyebildi. Şimdi de malum partiden aday adayıymış kendisi. Bu can hıraş savunanların bir kısmı oldukça büyük bu işten nemalananlar, sokakta aç karına oy veren de güce tapan zeka seviyesi belli kimseler. Alt gelir grubundaki halkın isyan etmesi için öncelikle orta sınıf standartlarına yükselip, nasıl yaşanır, nefes almak yaşamak mıdır deneyimlemesi lazım ki, ben bir bulgur bir soğana yaşarım demesin. Alt gelir grubunun çoğunda yaşam şekli belki de değişmedi, o soğan ve bulgurunu kıt kanaat bulabilirse yaşıyorum sanıyor. Asıl aklını kaçıranlar 20 yıldır bir şekilde mideyi doldurmuş ve hala doldurmaya devam etmek isteyenler.

Sizin gibiler ile yapılan konuşmalar hep bela ile biter ne deyim dikkat edin o bela sizi bulmasın ayıp be sizinle aynı düşünmüyoruz ve sizin istediğiniz kişilere vermiyoruz diye yaptığınız ayıp yani
Benim ya da ülkenin büyük bir çocğunluğunun diyelim sizin gibiler yüzünden kazanan bir partı yüzünden yarı aç yaşaması ayıp değil mi? Bu adamların bu şekilde ülkeyi yönetmeye devam edeceği iş olanağı yaratmayağı ortada. Yirmi yılda gördük bunu. Bundan sonra değişir mi DEĞİŞMEZ.

Sen bunları seçerek kendi refahını korurken başka kimseyi düşünmemem doğru mu? Halkın buyük bir çoğunluğunun yoksul olması Senin umurunda mı? Değil. Aramızdaki fark da şu, sen bunlara oy vererek kendi refahını düşünürken ben adaletli gelir dağılımı vadinde bulunana oy veriyorum.

Siz bana ne anlatıyorsunuz? İstediğini kadar yorumlarımı beğenmeyin bu beni etkilemez, beni içinde bulunduğum durum ilgilendirir.

Bizim bu halde olmamızın nedeni bunlara oy verenler. Hepsinin Allah belasını versin.

Yalnız sitede baya akpci varmıs he 333 nedir arkadaş ya
Burdaki oylarda sandklardaki gbidir 3 e böl onu..
o değilde heryerde kendi adamalrı var.. bi arkadasın babasıda bunlarka calısıyo ve bosuna ugrasmayın oy torbaları smdiden hazır gidipte zahmet edip oy vermeyin dedi

Burdaki oylarda sandklardaki gbidir 3 e böl onu..
o değilde heryerde kendi adamalrı var.. bi arkadasın babasıda bunlarka calısıyo ve bosuna ugrasmayın oy torbaları smdiden hazır gidipte zahmet edip oy vermeyin dedi
Ekrem imamoğlu istanbulu kazandığında nasıl davrandıysa aynısını yapmak zorundayız..14 Mayıs gecesi hiçkimse oy kullandığı yeri bırakıp eve dönmemeli

Yalnız sitede baya akpci varmıs he 333 nedir arkadaş ya

Bide buraları hiç bilmeyenleri Suriyeli Afganları düşün
Seçim çok çetrefilli geçecek

Geçen gün ankete oy verdikten sonra, bu sitede her görüşten insan var, anketleri önemsiyorum sonuçlar gerçekçi olur keşke bildirim gitse de katılım artsa yazmıştım. Birkaç arkadaş da destek verip site yöneticisini etiketlemiş. Yönetici, isterseniz bildirim göndereyim ama bu siteyi kurduğum günden beri anket sonuçları hep tersi çıktı demiş

Yine de ciddi anket şirketleri RTE- KK hep başabaş gösterdiği için ben de heyecanla bekliyorum.

Eğer şaibeli işler olmazsa, ben yarından umutluyum kaybetmedim umudumu

Yani elbette biz parlementer sistemde kalmak isteyenler bir şekilde Kılıçdaroğluna oy vereceğiz. Herkes kafayı ona takmış durumda ama ben şahsen çay bardağı olsa akp karşısında,çay bardağına oy vereceğim bu düzenin değişmesini istiyorum. Karşımda eğitimli,ağzı temiz ve kültürlü insan istiyorum. Kriterlerim bunlar. Ama halk tam tersine oy veriyor. Ağzı bozuk,cahil,okul yüzü görmemiş tipleri seviyorlar. Şaşkınlıkla izliyorum. Şurada düzgün şekilde yorum yapıyorum,bir baktım alıntılanmışım,he he yav ho ho diye yamuk ağızdan çıkmış gibi yorumlar gelmiş. Arkadaşım üslupsuzsunuz anladık ama bari başımıza üslupsuzu getirmeyin yani Sayın Celal beyin dediği gibi,onların cahilliği benim hayatımı etkiliyor.

Sonuç olarak herkes istediğine veriyo kendine en mantıklı gelene o zaman ben sana karismiyosam karışma oyuna istediğime veirirm bana gorede verdiğim kişi mukemmel

Eğer şaibeli işler olmazsa, ben yarından umutluyum kaybetmedim umudumu

İş sandık başında beklemekten geçiyor. Muhalefet uyanık olacak. Son belediye seçimleri özellikle İstanbul ve İmamoğlu örneğindeki gibi. Şehir merkezlerinde zaten sandık başı oylar açılırken kalabalık oluyor ama kırsalda da sandıklara sahip çıkılmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…