Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Atılan ekmekleri söylerler ya da,şahsen ben yiyeceğim kadar yer,asla çöpe atmam.
Atılmamalı zaten koy buzluga ihtiyacın olunca cıkar.. taze ekmek gbi.. eminim burda bizim gbi düşünenlerin hepsi dkkatte ediyor buna.. ekmeği atanlarda onu savunanlar yemin edebilriim ama ispatlayamam işte kahretsın

İnanmıyorsun ha! İşsizim kardeşim ben. Senin gibiler yüzünden.

Dün teklifimi yaptım burada, madem ekonomik kriz yok, Ve sizin yüzünüzden biz bu ekonomiyle yaşamak zorundayız. karşıla benim bir yıllık mutfak masrafımı. Benim ailem tek çeşit yemekle iftar yapıyor. Sen ne diyorsun? Az önce yaşlı bir kadın çöpü karıştıyordu, yanından geçtim utanarak. FAKİR YOK ÖYLE Mİ? Ben bugün 40 dk yürüyerek hastaneye gittim, 15 tl dolmuş parası vermemk için.

Anayasaya göre bela okumak hakaret değildir. ALLAH SZİN BELANİZİ VERSİN.
Sizin gibiler ile yapılan konuşmalar hep bela ile biter ne deyim dikkat edin o bela sizi bulmasın ayıp be sizinle aynı düşünmüyoruz ve sizin istediğiniz kişilere vermiyoruz diye yaptığınız ayıp yani

Sorguladım diyelim bütün her ülkede ekonomik kriz var bunun nedenini az çok bilirsiniz heralde,neyse cevap yazdıklarım tırnaklarını çıkarmış durumda herkese cevap yazamam vaktim yok😂siz ülkemizi beyensenizde beyenmesenizde son söz sandıkta olacak yalan yanlış haberleri dinlemeye devam edin canım ülkem yaralarımızı saracağız daha iyi olacağız ,gelecekte ki iki güçten rte sayesınde biri olacağız biri çin biri türkiye söylemedi demeyin ,ha sizin demenizle yozlaşmış bi ülke değil çağ atlamış olararak
20 yılda ülkeyi yozlaştiran biri mi çağ atlatacak, güldürmeyin absksösşdöçff

Sizin gibiler ile yapılan konuşmalar hep bela ile biter ne deyim dikkat edin o bela sizi bulmasın ayıp be sizinle aynı düşünmüyoruz ve sizin istediğiniz kişilere vermiyoruz diye yaptığınız ayıp yani
Sizin gibi hala inatla oy verenler yüzünden aç emekliler asgari ücretliler çünkü.
Ben de sizlere hakkımı helal etmiyorum

Sizin gibi hala inatla oy verenler yüzünden aç emekliler asgari ücretliler çünkü.
Ben de sizlere hakkımı helal etmiyorum
Hakkını helal etmeyebilirsin sonuçta hak senin ama kimseye bela okuyamazsiniz sizin gibi düşünmediği için sonuçta oy benim degilmi istediğim kişiye veririm ve kimsede bişey diyemez karisamaz

Hakkını helal etmeyebilirsin sonuçta hak senin ama kimseye bela okuyamazsiniz sizin gibi düşünmediği için sonuçta oy benim degilmi istediğim kişiye veririm ve kimsede bişey diyemez karisamaz
Senin kullandıgın oy benm geleceğimi etkiliyosa bişeyde derim.. kmse bsey diyemez diyosan sessz kalmalısın

Yooohh canım,millet ittifakına oy verenlere terörist,vatan haini,dinsiz imansız deyin ama biz ağzımızı açtığımız gibi bela okuyor oluyoruz.Kimse sizler kadar mağdur olmadı be yeryüzünde🥺.

X