Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yine aynı cevap başörtüsü. burdan yürüyorlar zaten onlar da din diye başka konu yok çünkü çalıp çırpmak serbest onların din dediğinde ama başörtüsü diyince.neyse cahile laf anlatmak demişler. siz laikliği de dinsizlik sanıyorsunuzdır hanımefendi gerçekten böyle insanlara laf anlatılmaz.iyi akşamlar
Dinimiz bizim için hayat. Bu yüzden dini söylüyoruz evet. Laik insanlar dine karşı nasıllar bu değil ki konu başa geçecek kişinin bizim özgürlüğümuzu sağlayacagindan endişeliyiz. Bana birşey anlatmak zorunda değilsiniz benim için de siz cahilsiniz ama birşey demiyorum sizede iyi akşamlar

Dinimiz bizim için hayat. Bu yüzden dini söylüyoruz evet. Laik insanlar dine karşı nasıllar bu değil ki konu başa geçecek kişinin bizim özgürlüğümuzu sağlayacagindan endişeliyiz. Bana birşey anlatmak zorunda değilsiniz benim için de siz cahilsiniz ama birşey demiyorum sizede iyi akşamlar
Din sadece kafana taktiğin örtü değil sen önce bunu öğren bi at gözlüğü takma da anlamıyla otur kuran-i kerimi oku belki akıllı düşünebilirsin böylece.iyi akşamlar

ben sana birkaç tane soru sordum, cevap verir misin? Ekonomi niye kötü? Ben sizin yüzünüzden yarı aç yaşamak zorunda mıyım? Ben iftarda tek çeşit yemek yedim. Sizin gibiler yüzünden.

Bu arada laiklik dine karşı değildir. Sen ne anlatıyorsun? Kendini komik duruma özellikle mi düşürüyorsun

Evet laiklik din yok demek.turkiyede din ve devlet işlerinin ayrılması diye yutturuyorlar bize.osmanli döneminde şeriat vardı bakın bakalım suç oranlarına taciz edilen kız çocukları erkek çocukları var mı araştirin

Bizim aklımızla bu kadar dalga ğeçmesin. Yanındaki Canan kaftancıoğlu tam İslam düşmanı. Verdikleri beraber poz anlatıyor seccade gerçeğini
size ensar vakfı kuran kursları derdim de neyse.bir de biraz tarih kitapları okuyun lütfen.@Takinti03

ya onların fetöcülerle kol kola pozlara ne demeli.@beyazcaa

Siz hdp ile birleşeni görecek kadar basiret sahibimisiniz
Hdp ile birleşme yok, daha önce açılım sürecinde Akp yi destekleyen ve çözüm olmayacağını anlayan Hdp sırf bu iktidardan kurtulmak için karşısında ki adayı destekliyor.

Çözüm süreci, açılım süreci, demokratik açılım veya Kürt açılımı, Türkiye'de uzun yıllardan beri devam eden Türkiye-PKK çatışmasını çözmeye yönelik Adalet ve Kalkınma Partisi Hükûmeti tarafından başlatılan sürecin adıdır.

Din hepimiz için hayat ama bu değil ki kul hakkı yemek Allah Allah deyip herşeyi yapmak..hepimiz inançlıyız di mi..laiklik yazısını okursanız ne demek istediğimi anlayacaksınız

Medrese ne ? Ünversitelerde ilahiyat fakültelerinde daha donanımlı ne anlatıyorlar orada?

Bir de almış geçmişsiniz bir başörtüsü. Serbest işte, ne istiyorsunuz daha?

Sizin gibiler yüzünden sefil bir şekilde yaşıyoruz, bir sürü mülteci var ülkede. Enflasyon neden yüksek? Çok akıllısın y

ben sana birkaç tane soru sordum, cevap verir misin? Ekonomi niye kötü? Ben sizin yüzünüzden yarı aç yaşamak zorunda mıyım?

Bu arada laiklik dine karşı değildir. Sen ne anlatıyorsun? Kendini komik duruma özellikle mi düşürüyorsun
Sorularınıza cevap vermek zorunda miyim. Ve evet laikler dine değil İslam'a karşı

4-5gun once recetesiz pediatri agri kesici -ates dusurucu şuruba 83.50 krs verdim . saygilar .
Farkında mısın, kimse nisan 1 şakası bile yapmadı. Kimse eğlenmiyor, kimse mutlu değil. Gerginlik mutsuzluk geçim kaygısı mahvetti bizi.

Biri de gelmiş yurtdışında yaşayıp ayaginizi yorganınıza gore uzatin tavsiyesi veriyor. 2 şehir uzaktaki anasının evine gidemeyenler diye küçümseyerek. Stresten ağrı girdi başıma. Evet gidemedigimiz oluyor bilet paralari yüzünden. Hadsiz birileri gelip böyle aşağılayıp akıl veriyor. Ona hak verenler de cabası.

Hdp ile birleşme yok, daha önce açılım sürecinde Akp yi destekleyen ve çözüm olmayacağını anlayan Hdp sırf bu iktidardan kurtulmak için karşısında ki adayı destekliyor.

Çözüm süreci, açılım süreci, demokratik açılım veya Kürt açılımı, Türkiye'de uzun yıllardan beri devam eden Türkiye-PKK çatışmasını çözmeye yönelik Adalet ve Kalkınma Partisi Hükûmeti tarafından başlatılan sürecin adıdır.
Boşverin hanımefendi duvar anlar bunlar anlamaz Benim karım ağlıyordu zaten Şivan perverin PKK’yı öven Kürtçe şarkısında

Din hepimiz için hayat ama bu değil ki kul hakkı yemek Allah Allah deyip herşeyi yapmak..hepimiz inançlıyız di mi..laiklik yazısını okursanız ne demek istediğimi anlayacaksınız

Solcuysa ensarda ne işi var?

Sen savunuyorsun ben değil. Savunuyorsan arkasında durursun. Ya da anlat bize, aydınlanalım. Nerede yazıyor laikliğin islamakarşı olduğu? bekliyoruz
Yazmıyor yaşatılıyor... Oldu mu abartmayın isterseniz sokakta kavga da değilsiniz

Sorularınıza cevap vermek zorunda miyim. Ve evet laikler dine değil İslam'a
Solcuysa ensarda ne işi var?

Sen savunuyorsun ben değil. Savunuyorsan arkasında durursun. Ya da anlat bize, aydınlanalım. Nerede yazıyor laikliğin islamakarşı olduğu? bekliyoruz
Boşa uğraşıp canımızı sıkıyoruz kızlar bence cevap bile vermeyin kendi dininden haberi bile yok bunların anca başörtü başörtü başka konu yok tak başörtünü her türlü hırsızlık haram yolsuzluk serbest bunların inandığı dinde.müslümanlık değil altını çiziyorum.

X