Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yine aynı cevap başörtüsü. burdan yürüyorlar zaten onlar da din diye başka konu yok çünkü çalıp çırpmak serbest onların din dediğinde ama başörtüsü diyince.neyse cahile laf anlatmak demişler. siz laikliği de dinsizlik sanıyorsunuzdır hanımefendi gerçekten böyle insanlara laf anlatılmaz.iyi akşamlar
Evet laiklik din yok demek.turkiyede din ve devlet işlerinin ayrılması diye yutturuyorlar bize.osmanli döneminde şeriat vardı bakın bakalım suç oranlarına taciz edilen kız çocukları erkek çocukları var mı araştirin

Seccadeyle başörtüsüyle falan uğraşın siz Allah insanın içine bakar bundan bile habersizsiniz. her türlü haksızlık hırsızlık adam kayırma her şey serbest sizin din dediğinizde yani O kişinin tarikatından diyeyim.gerçek müslümanlık çok farklı tabi haberiniz bile yok
Doğru Allah içe göre cennetine dail ediyor insanları.namaz ,abdest kura-an bilmesi önemli değil.ne kadar güzel din eğitimi almışsınız

Seccadeyle başörtüsüyle falan uğraşın siz Allah insanın içine bakar bundan bile habersizsiniz. her türlü haksızlık hırsızlık adam kayırma her şey serbest sizin din dediğinizde yani O kişinin tarikatından diyeyim.gerçek müslümanlık çok farklı tabi haberiniz bile yok
İçine de bakar dışınada. Bana mesleğimi öğretmeyin. İlahiyat fakültesi mezunuyum

Gördüğüm en mantıklı yorum tebrik ederim
6 parti 1 kişiye değil. Kaç parti var akp yanında? Mhp ne? Hüda ne? Diğerleri ne zart sürt partiler. Saymayı mı bilmiyorsunuz! Önce o recep koalisyonla ülke yönetilmez diyip laf ediyor, sonra şeriatçilara bakanlık dağıtıyor? Yapmadı mı? Bu çeliişkileri sineye çekmeyi çok iyi bilirsiniz SİZ ilahiyatçılar.

Son düzenleme:
Evet durum ortada. Araba park edecek yer bulamuyoruz eskiden nerdeee
Doğan,Şahin olmuş 150.000 lira,bizim 400,500 K vererek aldığımız arabalar Avrupa'da çöpe atılıyor.Hâlâ daha yok park edecek yer yokmuş,yok her yer doluymuş.Ben şahsen ay sonunu zor getiriyorum hanımefendi.Kimde var bu kadar para,söyleyin biz de bilelim.

Evet laiklik din yok demek.turkiyede din ve devlet işlerinin ayrılması diye yutturuyorlar bize.osmanli döneminde şeriat vardı bakın bakalım suç oranlarına taciz edilen kız çocukları erkek çocukları var mı araştirin
Osmanlıda oğlancılık var mı sarayda siz araştırın bence.ayrıca osmanlı devleti diye bir devlet yok artık başımızdaki de padişah değil öyle sansanız da. burası laik demokratik Türkiye Cumhuriyeti.geride kaldınız siz baya bi.

Bir işe yaramayacak ki tartışmak. Ben kendi evimin içindekilerle tartışmaktan yılmışım, daha onlara laf anlatamıyorum burada kime ne anlatabilirim ki? Sabit fikirli insanlara ne deseniz boş. Okumakla yetiniyorum.

Mesela daha birkaç gün önce aylık gıda yardımı kuyruğunda bir genç kız neden sadece kuru gıda veriyorlar, biz kahvaltı da yapmalıyız, et tavuk da yemeliyiz; insan sadece makarnayla, nohutla, kuru fasulyeyle beslenemez ki deyince bu da bir şey beğenmiyor dediler. Aaa evet haklı diyen yok, lan doğru söylüyor diyen yok, gerçekten biz de beslenmesi gereken insanlarız galiba ya diye düşünen yok. Yok işte.

Gereksiz buluyorum fikir belirtmeyi. Düşünebilen insana zaten bir şey anlatmaya gerek de kalmaz. Fikrim bu yönde.
Ben de şoyle dusuniyorum artemis ya surekli ayni seyi yazan/soyleyen kac kisi var acaba haklilik paylari var mi diye ufak bir dusunseler yeter .

yani ben karsi fikir ne olursa olsun karsi fikrin yerine koyup kendimi dusunmeye calisiyorum onlarin bakis acisini deniyorum yada onlarin yerinde olsam diyorum mesela

hani bunu sadece ben mi yapiyorum o_O yada beklentim mi cok yuksek o_O

Osmanlıda oğlancılık var mı sarayda siz araştırın bence.ayrıca osmanlı devleti diye bir devlet yok artık başımızdaki de padişah değil öyle sansanız da. burası laik demokratik Türkiye Cumhuriyeti.geride kaldınız siz baya

Osmanlıda oğlancılık var mı sarayda siz araştırın bence.ayrıca osmanlı devleti diye bir devlet yok artık başımızdaki de padişah değil öyle sansanız da. burası laik demokratik Türkiye Cumhuriyeti.geride kaldınız siz baya b

İçine de bakar dışınada. Bana mesleğimi öğretmeyin. İlahiyat fakültesi mezunuyum
Meydanlara çıkıp Kuran sallamak serbest mı? 6 defa yaptı bunu o recep. Ya da kul hakkı yemek? Çadır satmak? Ülkeyi enflasyona sürükleyip halkın aç yaşamasına nede olmak?

Doğru Allah içe göre cennetine dail ediyor insanları.namaz ,abdest kura-an bilmesi önemli değil.ne kadar güzel din eğitimi almışsınız
Size öğretilen dinle benim kuran-i kerimden okuduğum bir değil siz arapçayı kutsallaştırıp asıl anlamlarını öğretmeyen hocalardan öğrenin dine olmayan şeyleri sokun ben Allahın dediğine bakarım.Ne başörtülüler var ya da ne sarıklılar kuran kursu diye hoca diye çocuğa çocuğa tecavüz ediyor. inanç içtedir Allahla kul arasında.görüntüde olsaydı ohoo namazı bile gösteriş için kılan var.

Bim'de 5 kg yoğurt 95 lira. Vicdanı rahatlara...

Çocuğunuza kıyafet alamıyorsunuz ama sizi bu duruma sokanlara oy vermeye vicdanınız rahat.:super:
4-5gun once recetesiz pediatri agri kesici -ates dusurucu şuruba 83.50 krs verdim . saygilar .

Size öğretilen dinle benim kuran-i kerimden okuduğum bir değil siz arapçayı kutsallaştırıp asıl anlamlarını öğretmeyen hocalardan öğrenin dine olmayan şeyleri sokun ben Allahın dediğine bakarım.Ne başörtülüler var ya da ne sarıklılar kuran kursu diye hoca diye çocuğa çocuğa tecavüz ediyor. inanç içtedir Allahla kul arasında.görüntüde olsaydı ohoo namazı bile gösteriş için kılan var.
Doğru noktaya parmak bastiniz, kuran kurslarında tecavüze uğrayanların haberlerini hiç duymaz ilahiyatcılar.

X