Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yazmıyor yaşatılıyor... Oldu mu abartmayın isterseniz sokakta kavga da değilsiniz
Düşüncelerinizi savunun dedim, saç baş yolun demedim. Ben sizin yüzünüzden neden yarı aç yaşamak zorundayım açıklar mısınız? Kul hakkı değil mi bu?

Peki bu durumu daha önünü göremeyen seccade mi var yoksa kilim mi diye kafası karışan Ke- MAL mi düzeltecek
Siz merak etmeyin yargı zamanı geldiğinde sizin şu an yaptığınızı aynı sebepten yapıp yargılanan üstüne de Silivri soğuk diye susmak zorunda kalan birçok birey yapacak. Keser döner sap döner misali 👌

Deveye hendek atlatmak daha kolay o yüzden vazgeçelim anlamayacaklar

size ensar vakfı kuran kursları derdim de neyse.bir de biraz tarih kitapları okuyun lütfen.@Takinti03

ya onların fetöcülerle kol kola pozlara ne demeli.@beyazcaa
Ben hükumeti desteklediğimi belirttim mi hanımefendi ensar vakfı ne alaka ben cumhuriyet dòneminden önceki dònemi ele aldim alginizda problem mi var.her türlü cemaat ve cemiyete karşı biriyim kimse evladını evinden ayrı kuruluşa vermesin hele yaşları küçük savunmasız olanları. Sanki CHP fetönün bir yerlerini yalamadi hepsi ondan fay

Ke mal kılıçdaroğlu nun el hareketini hatırlatırım. Terbiye bu mu
Vatan toprağını satmamış, hırsızlık yapmamış, dini kullanarak seçmenlerini manipüle etmemiş, Ensar vakfında 45 erkek çocuğa tecavüz edenleri bir kereden bir şey olmaz diye savunan Aile bakanı gibi de yapmamış ya da " küçüğün rızası var " diyen Adalet bakanı gibi de yapmamış. Onlara da terbiyesiz diyebildiniz mi?.... Eline sağlık iyi yapmış bazen ne kadar konuşsan anlatamazsın, bir el hareketi her şeyi anlatmış

Ben hükumeti desteklediğimi belirttim mi hanımefendi ensar vakfı ne alaka ben cumhuriyet dòneminden önceki dònemi ele aldim alginizda problem mi var.her türlü cemaat ve cemiyete karşı biriyim kimse evladını evinden ayrı kuruluşa vermesin hele yaşları küçük savunmasız olanları. Sanki CHP fetönün bir yerlerini yalamadi hepsi ondan fay
Neden cumhuriyet döneminden önceki dönemi ele alıyorsunuz?

Sen Osmanlıyı savun hiç yok say çocuk istismarı da.ama Osmanlı devleti yikildi anladın burası Türkiye Cumhuriyeti teröristlerle iş birliği yapanı da görme sem hala saçmala.

Kimseyi ikna etmek zorunda değilsiniz ki
Size çok harika bir teklifim var. Biz sizin oy verdiğiniz o parti yüzünüzden bu ekonomik kriz içindeyiz. Soğan alamıyoruz hesap yapıyoruz. Bakın ben iftarı tek çeşit yemekle yaptım. O Akp çok mükemmel ekonomisini destekliyorsunuz ya? Bizim gibi 10 kişinin seçimden sonra malum AKP kazanırsa mutfak masrafını karşılayın?

Ne dersiniz, harika bir fikir. Size özelden iban atarım.

ben sana birkaç tane soru sordum, cevap verir misin? Ekonomi niye kötü? Ben sizin yüzünüzden yarı aç yaşamak zorunda mıyım? Ben iftarda tek çeşit yemek yedim. Sizin gibiler yüzünden.

Bu arada laiklik dine karşı değildir. Sen ne anlatıyorsun? Kendini komik duruma özellikle mi düşürüyorsun
Tek çeşit yemek bulamayan nice açlar var burada şükür...

Kusura bakmayın ama bu ülkede öğretmenler görevini tam yapsa şuan kayıp nesillerimiz olmayacaktı
Ben de öğretmenim. Boğazım yana yana dersimi anlatıyorum. Ders anlatmak ile kalmıyor ahlak, vicdan,genel kültür anlamında her fırsatta beyinlerini geliştirmeye, ufuklarını açmaya çalışıyorum.

Bu çocukların bir çoğu ne yapıp edip yurtdışına gitmeyi kafasına koydu. Bunun sorumlusu sabah 6 da evden çıkıp annemin yüzünü yoğunluktan günlerce göremeyip,farklı sorular görsünler, ay şu belgeseli çocuklara mutlaka izleteyim,soru kartları, ilgili konu ile ilgili tiyatro, sinema etkinlikleri düzenleyip, zorunlu başlattığım ve 4 öğrencinin düzenli katılarak başladığı sonrasında neredeyse salona sığamayacak doluluğa eriştirdiğim kitap okuma saati ile,felsefe,bilim,tarih tartışmaları düzenlediğim,sabahlara kadar yeni nesil sorular hazırlayıp rehberlik servisi gibi özel olarak sorunları ile ilgilendiğim ve onlara sevildiklerini hissettirip z kuşağı bu yeaaa demediğim kucak açtığım için ben miyim?Üstelik az maaşa,zor şarta rağmen.

Bu ülkede en başta bu kulüpte yukarıda yazdıklarımın fazlasını yapan öğretmenler var. Daha ne yapabiliriz nesli kurtarmak için bilemiyorum..

X