Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bunca seçim kaybeden Kılıçdaroğlu nu hala sırtınızda taşıdığınızın farkında değilsiniz anlaşılan.Pek çok şeyin farkında olmadığınız gibi ama kime anlatıyorum,o ideoloji gözlüklerinizi ah bir çıkarabilseniz ...

İdeoloji gözlüğümü seviyorum. Yakışıyor bana :) Sırf Allah diyor diye yıllardır sırtlandığınız adamlar sadece size yük olsa neyse ama işte biz de yaşıyoruz bu ülkede. Görmek istemeseniz de.

Izleseydin hdp'li olduğunu da öğrenirdin Baska partiyi destekleyen biri, baska bir partiliyi neden savunsun ki? Objektif bir şekilde gerçekleri söylüyor. Yine söylenene cevap veremeden konuyu başka yere cekiyorsunuz. Konu karısıyla ilişkisi mi? Taktik hiç değişmez. Ya ölü taklidi, ya başka telden çalma.

Liderler birleşti de bakalım oy verenleri razı mı bu 6'lı masadan? Partilerin geçmiş yüzdelerine pek güvenmeyin derim.

Eklentiler

• Screenshot_20230327-235216_Chrome.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 26
Hanımlar tartışmanın adabını bozacak cümleler kurmayınız.
Kimse kimseye koyun, makarnacı, fetöcü, vatan haini, terörist vs demesin.
PKK terör örgütünü Allah kahretsin, milletin bekası için zamanında görüşmeler yapıldı mı yapıldı.

Oy verenlerine bir şey diyemem, yasal bir partiye demokratik haklarını kullanıp oy veriyorlar ama hdpyi hiç sevmem, neyse mevzu benim sevmemem değil, bu partiyle mecliste sandalyesi olan hükümet dahil herkes masaya oturdu mu oturdu, görüşmeler yapıldı mı yapıldı, oy istendi mi istendi.

Vaktiyle 63. Hükümette hdpli 2 vekile bakanlık verildi mi verildi.

Siyaset böyle bir şey işte, bugün el sıkıştıklarıyla yarın kavga ederler, herkes kendi yaptığını değil başkalarının yaptığını ortaya atar, siyasilerin söylemleriyle birbirinizi yaftalamayın, bir zamanlar siyasete yön veren partilerin çoğu artık yok, olanların da oy oranları barajı bile geçemez hale geldi, bir gün bugünün siyasi partilerinin de adı dahi hatırlanmayacak ama halk hep var olacak, siz halksınız bu ülkenin sahibi de geleceği de sizlersiniz.

Baksana izlemeye cesaret edemiyorlar sonra da at gözlüklü sen ben oluyoruz

Baksana izlemeye cesaret edemiyorlar sonra da at gözlüklü sen ben oluyoruz

Bakın burada ne demiş 1 yıl önce... Bu arada bildiğim kadarıyla Sevan Nişanyan Ermeni asıllı bir Türk vatandaşı, Hz. Muhammedi sevmez, Atatürk ü sevmez...Desteğiyle övündüğünüz kişiyi tanıyın isterseniz... Gerçekleri söylüyormuş ya hani

1990 yılında Halkın Emek Partisi ile başlayan Kürt siyaseti serüveninde 2009 yılına kadar 7 parti mahkeme kararıyla kapatıldı, 2 parti kendini feshetti. Demokratik Toplum Partisi’nin kapatılmasından 12 yıl sonra bu kez HDP kapatılma riskiyle karşı karşıya. Meclise ilk hdp ile girdiklerini kim söyledi size? Demokratik bir ülkede, elbetteki parti kuracaklar. Kurulmasına izin verilmese faşist, diktatör oluyorsunuz. Geçmiş bu kadar çabuk unutulmamalı. Terörü bitirmek için kiminle görüşülecekti, kendi liderleriyle elbette. Bunun neresi abes anlamadım. Anlaşma sağlanmayınca da zaten dağları çok güzel delik deşik ediyor aslan ordumuz. Herkese anladığı dilden konuşmasını bilir benim ordum.

Midem bulana bulana izledim ama izlememe gerek yokmuş hakaretten başka bir şey dediği yok. Bunun ne dediği belli değil eskiden de sıkı akpliymis nasıl hdpli oluyorsa diyecektim ki akp de hdpyle ittifakti hdpyi meclise akp sokmuştu Seven Nişanyan seçimi kimin kazanacağını açıkladı. Bir zamanlar hızlı AKP'li, yetmez ama evetçi ve tetikçi Taraf'ın yazarıydı

Ya desteğinden ne övünücem bee. Bıktım sizin bu lafı evirip çevirmenizden. Muhalif olduğu için paylaştım. Illa bunu da mı yazayım, o kadar mı kıtsınız ki anlamıyorsunuz? Hadi şikayet et ikile.

Kofi siz yazımı anlamamışsınız veya ben anlatamadım, chp akp mhp hdp ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti üzerinde kurulmuş diğer partilerin hiçbiri zerre umurumda değil, hiçbirine sempatim de yok fanatikliğimde, bahsettiğim şey çok başka, partilerini savunan hiç kimse yazdığımı fanatiklikle okumasın, hepsi yeri geldiğinde birbiriyle el sıkışıyor mu sıkışıyor diyorum, zira siyaset böyle bir şey, ben halka bakarım, halk birbirini ötekileştirmesin isterim, sizler birbirinizle siyaset tartışırken en azından bu sitede kurallara ve kanunlara göre yazmak zorundasınız.

Makarnacı, kömürcü, koyun, fetöcü, terörist, vatan haini vs sözler sarf etmemelisiniz diyorum, bunu size değil hepinize diyorum ama

Sizler yazdıkça da anket sonucu değişiyor. Erdoğana çalışmaya devam edin kızlar. Hadi göreyim sizi

Muhalif değil işte yetmez ama evetci akpli. Destekledikleriniz gibi tarzlarınız da aynı hakaret hep hakaret başka bir şey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…