Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kendini ve kendin gibileri anca kandirirsin, herşeyi gördük bunlarda . Bunların bıraktığı pislikleri temizlemek zaman alicak , HDP ye laf söyleyip tükürdüğünü yalayan kim. Onu bir düşün . Aynı kanallari izlemekten beyniniz sulanmış. Yazık . Kendinizi düşünmüyorsanız çocukları düşünün.

Bu rahatlık, bu kendinden emin konuşması rahatsız etti beni. Malum Mansur Yavaş çoğu kişinin istediği bir adaydı.HDP seçmeninden oy alamayacağı için aday gösterilmedi denmiyor mu? Kendi partilerinden aday çıkmamasını sebebi Kılıçdaoğlu'nun aday olması değil mi? İş işten geçti ama Mansur Yavaş olmuş olsaydı bence seçimin sonucu kesindi.
İstanbul seçimlerinde CHP adayı Ekrem İmamoğlu kazandı. Bu CHP'nin değil Ekrem İmamoğku'nun becerisiyle, başarısıyla oldu. Çoğu AKP li tanıdığım eş dost dahi biz CHP ye vermiyoruz oyumuzu Ekrem İmamoğku'na veriyoruz dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olmuş olsa ülkenin daha da iyiye gideceğine dair ümidim yok. Hatta çoğu CHP li seçmen dahi istemiyor Onu. Sağ kesimin oyu için Mansur Yavaş olmasa bile Meral Akşener dahi olabilirdi Masadan kalktı adayı beğenmeyip sonra geri geldi. Bu hareketinin bile bence artısı olacak. Milletvekili seçiminde daha fazla oy alacağını düşünüyorum bu hareketinden dolayı.

Ülkeden gitme konusuna gelince İlber Ortaylı'nın dediği gibi kimse kucak açıp beklemiyor bizi. Beklenen mülteci grubundan değiliz diye.

Bir söz vardı kimin söylediğini unuttum. "Siyaset bir pastadır. Sağdan yiyene sağcı soldan yiyene solcu derler" diye.

Kendin ve kendin gibiler derken ?

Sizin de yaptığınız gibi mi :)
Oynanmış video paylaşmamaya özen gösteriyorum ben. Yanlış bir habere atlar da paylaşırsam ardından düzeltme yapıyorum. İnsanlık halidir. Çok fazla bilgi dolaşıyor. Yanıltıcı olabiliyor.

Namussuz siyaset gibi bir şey yazmıştınız. Bence oynanmış ve kırpılmış videolarla siyaset yapmak öyle bir şey.

Bizzat Kılıçdaroğlu'nun ağzından çıkan sözleri yazmıştım.. Aslında yukarıda paylaştığım başka bir video idi.. Paylaşırken yanlış bağlantıyı kopyaladım, ama kalsın bari dedim. Ne de olsa siz, sırf eğlence için, aranızda saçma sapan videolar ile evleniyorsun.

Siyaset yapmak milletin Cumhurbaşkanını eleştirmek de değil. Sevgide özgürsünüz ama saygıda mecbursunuz..... !
Herkes herkesin yaptığı siyaseti görüyor. Meseleyi bir faninin (Erdoğan)koltuk meselesi yapıp, sırf gitmesi için Chpkk ya oy verecek olan sizler mi eleştiriyorsunuz yaptığım siyaseti ?
Mesele Türkiye meselesidir.

Sevmiyorum, saygı da duymuyorum yalnız hakaret de etmiyorum. Şehitlerimize "kelle" diyen bi adamı ne severim ne de ona saygı gösteririm.

Kendi aralarında paylaşıp güldüleri tiwitlere kimse itiraz etmedi, hep altlarında gülücük beğenme var. Ben bişey paylaşınca hemen alıntı yapıp, itiraza başladılar.
Erdoğan'ın kazandığını yine göreceğiz, ben sizleri o zaman yine buraya bekleyeceğim
Allah yanında O'nun en önemlisi de bu...
Ama birçoğunun derdi zaten İslam'dı. Devlet ve Allah kelimesini yan yana görmeye kimsenin tahammülü zaten kalmamış.. Ama boşa sevinmeyin..

Herkes eleştirilebilir, makamı ne olursa olsun. O makama saygı duyulur ama makamdaki kişiyi saymak mecburiyet değildir. Eğer makama saygısı olsaydı bir parti lideri olarak orada durmazdı. Milletin cumhurbaşkanı, o milletin oy verdiği partilere cumhurbaşkanı makamından saydırmaz. Muhalif seçmen de bu milletin mensubu.

Devlet bir insan değil, o yüzden dini de olmamalı zaten ama siz kendinizce hükümeti devlet zannederek onu da kişiselleştirip, bir dini olması gerektiğini düşünüyorsunuz. Bu yanlış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…