Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Nasıl Allah erdoganın yanında? erdoğan seçilmiş biri ve size bilgi mi geldi bu konuda? 20 yıl önce yanında değil miydi?Kılıçdaroğlu kazanırsa Allah yanında olmadan mı kazanacak?Savunun eleştirin de saçmalamayın ya.

Kendi aralarında paylaşıp güldüleri tiwitlere kimse itiraz etmedi, hep altlarında gülücük beğenme var. Ben bişey paylaşınca hemen alıntı yapıp, itiraza başladılar.
Engeliniz yoktu, gelip yorum yapabilirdiniz. Komikler ve beğenmedimler attınız ya bol bol. Tekrar söylüyorum, hiç sevmediğim biri de olsa videosu değiştirilmiş ya da kırpılmışsa onu bilerek paylaşmam. Biz sokak röportajlarına ve gerçek videolara yorum yaptık. Komikse de komiktir, güleriz. Değilse kızarız.

Az da yapılan şeylerden konuşunsana, gurur duyunsana Türkiye adına mesela...
Siz 100 Chpkk lı toplasanız da karşınızda 1 AKP li olarak ben size yeterim
Onları da siz yapın madem çok memnunsunuz iktidardan bu tarz paylaşımları yapmak size düşmez mi, mantıklı olun biraz memnun değiliz biz neden övelim iktidarı üstelik övülecek hiçbir şeyi yokken

Saçmalamakta seviyeler atlanıyor allahım yarabbim
Allah onun yanında nedir Allah aşkına
Ne kadar ayrıştırıcı ne kadar herkesi sorgulayıcı tavır
Şu mübarek ayda özellikle hiç yakıştıramadım

Z
Hiiiiiç kendimi yoramicam. Benim yerime konuşmuş @Bar_na ama izleyebileceğini sanmıyorum. Nasip
Zaten çok yorma kendini arkadaşım, buradakilerin çoğu tamamen ideolojik düşündükleri için gerçekleri görmezden geliyorlar.Yoksa dertleri Erdoğan'ın yaptıkları ya da yapamadıkları değil,onun dindar bir cumhurbaşkanı olması,eğer Erdoğan onların sol zihniyetinde olsa İstanbul dan Ankara'ya sırtlarında taşırlardı ama değil.Pandemiden önce bedava yaşıyormuşuz, Orhan Veli'nin şiirindeki gibi hava bedava su bedavaymış çok mu takdir ettiler de şimdi etsinler.
Onlar da biliyor bal gibi masanın ülkeyi yönetemeyeceğini ama olsun aynı zihniyet teler ya , bunlara yeter.Bulamadılar ki kendi deyimleriyle bir tuvalet terliği koysunlar aday olarak ama ancak ellerinde olan bu.Sosyal medyadan seçim kazanacaklarını zannediyorlar.Allahın izniyle Erdoğan yine seçilecek yoksa bunlar cümbür cemaat dolaba koydukları sorunlarla bir yıl zor dayanır,bu sefer 65le geri gelir Erdoğan.
Hakikatleri görmezden gelenler hayalleriyle cehenneme düşerler ,diyordu bugün bir kitapta,tam ülkedeki muhalefeti halini anlatıyor bence.

O yorum yaptığın videodan ne anladın? Şu upuzun yorumun kadar boş bir video o da. Sol zihniyetteki insanlar kimseyi sırtında taşımaz, kendinle karıştırma ama evet oy verirdik. Zihniyetini beğenmiyoruz mevcut kişinin. Sıkıntı ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…