Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Muhalif değil işte yetmez ama evetci akpli. Destekledikleriniz gibi tarzlarınız da aynı hakaret hep hakaret başka bir şey yok
He evet değil, siz değil diyorsanız degildir. Neyin kafası bu ya? Anladığınız dil bu ne yapabilirim? Gidin şikayet edin ağlamayın bana.

Sizin daha ne yazdığınızdan haberiniz bile yok o zaman...Lütfen terbiyesizleşmeyin savunduğunuz insanların umurunda bile değilsiniz

Son dakika haberi... Hizbullah’a yakınlığıyla bilinen HÜDA PAR'ın genel başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "Seçime AK Parti listelerinden gireceğiz" açıklamasında bulundu. Önceki gün gazetecilerin sorularını yanıtlayan AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, HÜDA PAR için “Tamamıyla yerli ve milli bir yapı” demişti.​

Geçenlerde okudum bu haberi ve kim ki bu hüdapar dedim ve araştırdım.Hizbullaha (Domuz bağı cinayetleri deyince pek çok kişi hatırlayacaktır bu örgütü)yakınlığı ile biliniyor ve hizbullah terör örgütü olarak görmediğini açıklamış genel başkanları.

''Yapıcıoğlu’nun Hizbullah hakkındaki yorumları

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, bir yıl önce katıldığı programda, “Hizbullah size göre bir terör örgütü mü?” sorusuna şöyle yanıt vermişti:

“Türkiye Cumhuriyeti’ne göre Hizbullah terör örgütü olabilir ama bana göre bir terör örgütü değil.”

Gaffar OKAN cinayetinde baş şüpheli olan hizbullah terör örgütüne yakın bir partiye el uzatan herkes benim karşımda yer alır açık ve net.

Ben simdi atacagim oyun cok onemli oldugunu dusunuyorum ..ben kararsiz taraftayim ama suan ki hukumete asla atmayacagimdan eminim ..

sunu dusunuyorum oy vermeden tarih belli oldugunda dusunmeye basladim ..ya ulke daha kotuye giderse cok cok onemli bir oy ..

peki suan savundugunuz adam ulkeyi yokusa suruyorsa ve ulke elden giderse (tamamen)

siz hakliymissiniz diyecekmisiniz burda reise karsi cikanlara

bak ben burda soz veriyorum eger ki ulke akp ile feraha ererse huzura kavusursak ,ne bileyim gozde ulkelerden falan olacakmisiz ya olursak tum suanki hukumeti savunan arkadaslardan ozur dileyecegim .

gerci ulkenin batip cikacagini da gorecek kadar omrumuz yetecek mi oda mechul ama

eger ki basa gelecek diger adamlar bizi feraha kavusturursa pisman olacakmisiniz suan savundugunuz kisiden ?

Sevilmeyen, desteklenmeyen Kılıçdaroğlu Akp nin kalelerinden biri olan Konya gibi bir şehirde kalabalık sebebiyle arabasından çıkıp esnafın yanına gidememiş. Şimdi bazı kanallar ve gazeteler bunu Konya da halk Kılıçdaroğlunu protesto etti arabasından bile çıkamadı diye haber yapar mı, bence yapar

Dindar cumhurbaşkanı mı? Kim? Yalan kraliyeti kurmuş bu adam mı dindar? Arada gidip camide namaz kılıyor, hutbe okuyor diye mi dindar?O zaman her haltı yiyip cuma günleri cuma mesajı paylasan herkes aşırı dindar

Türkiye 1952 yılında Nato ya üye oldu Asrın lideri doğmadan 2 yıl önce yani...
Yardımla geçinmekten çok mutlu ve ak partiye minnettar. E onlar da bizden aldıklarıyla geçiniyor. Devlet desteğinin ne olduğundan hiç haberi yok. Küçümseyin beni, diye bağırıyor bas bas.

Umarım gerçek konyalilardir ve gerçeği görmüşlerdir.10 yıla yakın Konya'da yaşadım.

Millet ittifakı. Artık değişim istiyorum. Aynı yüzleri,aynı bahaneleri tekrar tekrar duymak istemiyorum. Aynı şeye oy verip farklı bir sonuç beklemenin aptallık oldugunu düşünüyorum. Ayrıca 20 yıl önceki kaliteli insanları çok özledim.dinin bir anlamı vardı. Saygı vardı. Yaşam alanlarını bu kadar daraltıp dayatan yoktu. Özgürlük ve türklüğümüze geri dönebilmek için ailecek millet ittifakı.

10 yıllık İngilizce öğretmeniyim. Bu yıl derslerimde ilk defa konu dönüp dolaşıp ekonomiye geliyor. Çocuklar her konuyu pahalılığa getiriyor, bana soruyorlar hocam neden her şey bu kadar pahalı? Hocam biz yurtdışına en kısa yoldan nasıl gideriz? Ortaokul öğrencilerini sürekli pahalılıktan bahsettirecek kadar ekonomiyi alaşağı edenlerin o koltuklardan bir daha oturmamak üzere kalkması gerekiyor. Kendi çevremde gözlemlediğim de insanlar artık değişimden yana.

Millet ittifakı ve Kılıçdaroğlu seçilir de aynı olursa onları da göndeririz sıkıntı yok. Ama bu iktidar mutlaka değişmeli.

Sürekli olarak reyizlerine kendilerini, coxuklarını falan kurban edenler, konuştu

Böyle haberleri görünce ölü taklidi yapıyorlar genelde
Evet geçen gün bunu bende farkettim . Bi üye resim atmış chp hdp ile görüşmesinde Türk bayraklarını kaldırmış ortalıktan onu paylaşmış , hatta bu neydi şimdi yazmış .
Vatan millet Sakarya edebiyatı yapan kardeşlerden hiç kimse de takmamış , çooook komikler bence .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…