Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yalan yanlış paylaşımlar yapıyorsunuz,bu paylaştığınız haber portallarinin a haberden hiç bir farkı yok.
Benim anlamadığım Kk nın videolu halde söyledikleri mevcut . Yani ağzından çıkan cümleler bunlar . Ha a haber ha b haber ne farkeder? Söylemiş mi söylemiş . Tarafsiz kaynak bulmak mümkün mü ? Varsa önerin ordan bakayım

Buradan bak bence. Aynı doğruluk değerinde senin paylaştıklarınla. En azından daha eğlenceli

Özerklik diye bir şey hiç duymadım ama Bop haritasını atmıştım geçenlerde.KK eski Bop eşbaşkani değildi yanlış hatırlamıyorsam.

Özerklik diye bir şey hiç duymadım ama Bop haritasını atmıştım geçenlerde.KK eski Bop eşbaşkani değildi yanlış hatırlamıyorsam.
Yerel özerklikten bahsettiği konuşmayı kesmişler. Bölgesel özerklik kabul edilemez, dediği kısım yok. Haberi paylaştık ama ısrarla, e özerklik diyor işte, diye tutturdu. Yerel özerklik başka, bölgesel özerklik başka.

Sizin itibar ettiğiniz hesaplar genellikle aynı şeyi yapıyor

Doğrusu

Eğer safça inanıyorsanız biraz daha dikkatli olmanızı istiyoruz. Yok bile bile paylaşıyorsanız diğer okuyucuları doğru bilgilendirmek adına vakit harcayıp düzeltme yapmamız şart oluyor. Amacımız sizi ikna etmek değil. Yanlış bilginin yerleşmesini ve yayılmasını engellemek.

15 mayis zorlu gececek ablacim senin icin 2 gun onceden bol bol dinlen :)
Allah’tan geçmiş seçimlerden talimliyim:)) tabii ki herkesin siyasi görüşü başkadır, herkes başka başka partilere oy verecek ve seçim atmosferidir muhalefetiyle iktidarıyla desteklediğiniz partiler için el ele şenlik havasında yazmanızı beklemiyorum lakin haddi aşan yorumlar da yazılamaz.

Siyasilerin dilinin kemiği yok bari vatandaşın olsun.

Bir cb adayı her yoruma cevap veriyorsa, davalar açıyorsa, öfkesini kontrol edemiyorsa -olamaz ama- cb olursa... Taklitler asıllarını yaşatır. Aslını da taklidini de istemiyorum!

Kızlar kemal kılaçdaroğlu seyitmiymiş
Haberini gördüm inanamadım
Soyu sopu belli değildi hani
Benim için hiç önemli değilde
Değer yargılarına çok uygun iktidar cenahının

Mehdi olsa oy vermez o cenah.
Konudan bağamsın gerçekten çok cahiliz
Böyle yönetilmemiz bizi yönetenlerin suçu değil
Aslında bizim suçumuz
Sokak röportajlarını izliyorum hayret ediyorum tekrar tekrar
Hani twitter instagram veya burası çok farklı
Buralardaki akp bile sokaktaki akpli değil
Nasıl doğru seçim yapılacak
Endişeliyim

Halk neyse seçtiği o olacak. O gün göreceğiz bir kere daha halkın ne istediğini. Umut ve cehalet arasında gidip geliyorum. Cehalet seviyesini çok iyi bildiğim halde umuttan da vazgeçemiyorum.

Böyle oluşumlar geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…