Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Kozmik odanın anahtarını chp vermedi kimseye. Tank palet fabrikasını chp satmadı. İhtiyaç duyulduğunda TRT ye öcalanın abisini chp çıkarmadı. Aselsan ölümlerini chp düzenlemedi. Hatta Muhsin Yazıcıoğlunu da chp öldürmedi. Peki bunları kim yaptı? Sahi kozmik oda neydi ya?

Sana göre bana göre dedeme göre .. ne kadar akılcı ve istatistikçi bir insansınız ya valla takdir ettim geliyor bomba eleştirim, sıkı durun :

Eklentiler

• Screenshot_20230328-042845_Chrome.jpg
    150,6 KB · Görüntüleme: 46
Hiiiiiç kendimi yoramicam. Benim yerime konuşmuş Bar_na ama izleyebileceğini sanmıyorum. Nasip

Son düzenleme:
ASELSAN mühendislerinin ölümleri , Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümü ,bakın bunlar öyle laf olsun söyledim cümleleri değil dikkat edin .
Kimi neyle itham ettiğinizi iyi düşünün zira Kk nin iddialarıysa büyük ihtimal yalandır çünkü adam doğru konuşmayı bilmiyor .
Ayiryeten tank palet fabrikası satılmadı buda yalan,
Kozmik odaya gelince , İlker başbuğun ağzından (Kk nın değil ) açıklamalarını okuyun , adam açık net şekilde anlatmış ne olup bittiğini . Öyle sızın yazdığınız gibi büyük büyük olaylar olmadığı kesin
CHP yi kendi içinizde aklamak için çocuk gibi ama Akp de onu yaptı ama Akp de şunu yaptı demekten de vazgeçin bence , Akp yapmaması gereken ne varsa yaptı ki artık gitmesini istiyoruz ama yerine de daha beteri olan chp de gelmesin, He yalnızca chp değil bu Arada teröristlerin siyası ayağı olan hdp yi de koluna takıp gelmesin bi zahmet .

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…