Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Chp ve hdp yerel özerklik istiyor , bunu hiç sorgulayıp düşündünüz mü ?
Terörün arka bahçesi olan hdp ile aynı fikirde aynı yolda olan bir adet chp .
Bu ülkenin milli istihbarat teşkilatına , jandarmasına ,emlakniyetine , terörle ilişkisi olan kişilerin getirilmeyeceğinin garantisini kim verebilir ?
Yani diyorlar ki kazandıkları durumda devletin silahları , makamları bizde olacak .
Siz o silah ve makamları devlete karşı kullanmayacaklarına inanıyor musunuz ?
Fetö TSK ya sızdıktan sonra bunu yapmadı mı ? Devletin silahını tankını millete karşı kullanmadı mı ?
Hdp yle olan pazarlıkta ilk şart özerklikti , hapiste ki baş teröristlerin çıkartılmasıydı , şuan birlik olduklarına göre çokta güzel anlaşmışlar .
Ya özerklik bu , Millet ittifakı millet ittifakı diyenler , onlar geldiği vakit en güzel günlerimiz bu günlerimizdii diye sayıklayacağız haberiniz olsun .
Kozmik odanın anahtarını chp vermedi kimseye. Tank palet fabrikasını chp satmadı. İhtiyaç duyulduğunda TRT ye öcalanın abisini chp çıkarmadı. Aselsan ölümlerini chp düzenlemedi. Hatta Muhsin Yazıcıoğlunu da chp öldürmedi. Peki bunları kim yaptı? Sahi kozmik oda neydi ya?

Bana göre
Eğer herşey usülüne göre yapılır ise millet ittifakı kazanır be kuzum
%32 chp nin kemik kitkesi
%10 hdp nin kemik kitlesi
%7 8 civarı iyi parti
%4 ise diğerleri
hadi 10 puan aşağı olsun

Haklı çıkacağım yani umarım ve seçimden sonra konuşuruz
Nesajı favorilerime ekledim

Eğer doğruya doğru demeyi seviyorsan bunca haksızlık hukuksuzluk hırsızlık liyakatsizlik için nasıl bir tavrın olmaz

Demokratım diyorum lakin bakış açılarımız sıkıntılı hepimizin tahhammül edilemiyor çoğu şeye

Mesela hüdapar ile yapılan ittifak normalde demokratik zeminde olabilir dersin

Lakin olmaz benim için

Gerçi demokratik bir ülkede hüdapar zemin bulamaz sen uğraşsan bile sıkıntılı

Eleştiriye başlamışken
Eeee daha:rapci:

Bana göre
Eğer herşey usülüne göre yapılır ise millet ittifakı kazanır be kuzum
%32 chp nin kemik kitkesi
%10 hdp nin kemik kitlesi
%7 8 civarı iyi parti
%4 ise diğerleri
hadi 10 puan aşağı olsun

Haklı çıkacağım yani umarım ve seçimden sonra konuşuruz
Nesajı favorilerime ekledim

Eğer doğruya doğru demeyi seviyorsan bunca haksızlık hukuksuzluk hırsızlık liyakatsizlik için nasıl bir tavrın olmaz

Demokratım diyorum lakin bakış açılarımız sıkıntılı hepimizin tahhammül edilemiyor çoğu şeye

Mesela hüdapar ile yapılan ittifak normalde demokratik zeminde olabilir dersin

Lakin olmaz benim için

Gerçi demokratik bir ülkede hüdapar zemin bulamaz sen uğraşsan bile sıkıntılı

Eleştiriye başlamışken
Eeee daha:rapci:
Sana göre bana göre dedeme göre .. ne kadar akılcı ve istatistikçi bir insansınız ya valla takdir ettim 👏 geliyor bomba eleştirim, sıkı durun :

Eklentiler

• Screenshot_20230328-042845_Chrome.jpg
    Screenshot_20230328-042845_Chrome.jpg
    150,6 KB · Görüntüleme: 46

Hiiiiiç kendimi yoramicam. Benim yerime konuşmuş 😅 Bar_na Bar_na ama izleyebileceğini sanmıyorum. Nasip 😁

Son düzenleme:
Kozmik odanın anahtarını chp vermedi kimseye. Tank palet fabrikasını chp satmadı. İhtiyaç duyulduğunda TRT ye öcalanın abisini chp çıkarmadı. Aselsan ölümlerini chp düzenlemedi. Hatta Muhsin Yazıcıoğlunu da chp öldürmedi. Peki bunları kim yaptı? Sahi kozmik oda neydi ya?
ASELSAN mühendislerinin ölümleri , Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümü ,bakın bunlar öyle laf olsun söyledim cümleleri değil dikkat edin .
Kimi neyle itham ettiğinizi iyi düşünün zira Kk nin iddialarıysa büyük ihtimal yalandır çünkü adam doğru konuşmayı bilmiyor .
Ayiryeten tank palet fabrikası satılmadı buda yalan,
Kozmik odaya gelince , İlker başbuğun ağzından (Kk nın değil ) açıklamalarını okuyun , adam açık net şekilde anlatmış ne olup bittiğini . Öyle sızın yazdığınız gibi büyük büyük olaylar olmadığı kesin 😌
CHP yi kendi içinizde aklamak için çocuk gibi ama Akp de onu yaptı ama Akp de şunu yaptı demekten de vazgeçin bence , Akp yapmaması gereken ne varsa yaptı ki artık gitmesini istiyoruz ama yerine de daha beteri olan chp de gelmesin, He yalnızca chp değil bu Arada teröristlerin siyası ayağı olan hdp yi de koluna takıp gelmesin bi zahmet .

Son düzenleme:
X