Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Her haltı bildiğimi iddia etmedim, siz o kanıya vardınız. Bence de şizofren demek ban sebebi olmamalıymış. Herkes kendi hayal dünyasını yazmış sizin gibi.
Herkesin oyu tek ve biricik. Herkes istediği kişiye oy vermekte de elbetteki serbest.arka arkaya denk geldiği için yazdım tesadüf diye ama diliniz fazlasıyla kirli. Ben size hala siz diyorum. Ama siz; size davranıldığı şekilde, alışık olduğunuz üslupla konuşmaya meyillisiniz.
Ben kendimi bir halt sanmıyorum siz sanabilirsiniz.
Her haltı bildiğini sanmasan, erdoğana ilk kez oy veriyorum dememe o şekilde cevap vermezdin. Yazdıklarından bile bîhabersin. Ben hakedene hak ettiği şekilde konuşurum. Ondan sen diyorum ok? Siz olman için önce haddini bilmelisin balık kardeş

Her haltı bildiğini sanmasan, erdoğana ilk kez oy veriyorum dememe o şekilde cevap vermezdin. Yazdıklarından bile bîhabersin. Ben hakedene hak ettiği şekilde konuşurum. Ondan sen diyorum ok? Siz olman için önce haddini bilmelisin balık kardeş
Çok tatlısın kofti kardeş

Hata yapmadım, zorluyorsun. Çok hırslısın. Aşağılık kompleksin seni bitirir. Niloya'yı savunmak adına attın kendini ortaya. O senin kadar ciddiye almadı meseleyi, aşağılanmış hissetmedi çünkü aşağılamadım. Tek bir hatayı göstermedin ama bulamazsın demiyorum, konuşma diliyle yazdığım oluyor, bulursun istersen. Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim, on beş ünlem koyman bu gerçeği değiştirmez. Üzme kendini bu kadar.
Hmm hmm yapmadın canım sakin ol. Inan kullanıcının adı bile yok aklımda. Yani ben birini savunmadım, sana tepki verdim. Konuşma diliyle yazdığım oluyor diyorsun. O zaman bunu herkes yapabilir dimi?

Hata yapmadım, zorluyorsun. Çok hırslısın. Aşağılık kompleksin seni bitirir. Niloya'yı savunmak adına attın kendini ortaya. O senin kadar ciddiye almadı meseleyi, aşağılanmış hissetmedi çünkü aşağılamadım. Tek bir hatayı göstermedin ama bulamazsın demiyorum, konuşma diliyle yazdığım oluyor, bulursun istersen. Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim, on beş ünlem koyman bu gerçeği değiştirmez. Üzme kendini bu kadar.
Hmm hmm yapmadın canım sakin ol. Inan kullanıcının adı bile yok aklımda. Yani ben birini savunmadım, sana tepki verdim. Konuşma diliyle yazdığım oluyor diyorsun. O zaman bunu herkes yapabilir dimi?

Burda fikir paylaşıyoruz, kompozisyon yarışmasında değiliz. Malesef kapasiteniz yetmiyor neyi ne için yaptığıma. O birisini aşağılamıştı. Ve aşağıladığı cümlede hatalar yapmıştı. Onun için yazdım. Yoksa noktalama işaretlerini takip etmiyorum. Bunu "türk dili ve edebiyatı öğretmeni ya türk dili ve edebiyatı öğretmeni!!!" olan yandaşınıza söylesenize. Hani çok tarafsız, adil, hakkı gözetenlersiniz ya .. ben de helal olsun desem... ama nerdeeeee 😑 nerde o yürek, nerde o yüz 🙄 bir de kızarabiliyormuş. Anlat anlat dinliyorum :KK47:
Kompozisyon dile gelse ben ne alaka der :)

Ben de onu diyorum işte, had bildirmeye çalışırken yazım hatası yaparak komik duruma düştünüz, ben de size haddinizi bildirdim, hepsi bu.

Bence sizin kapasiteniz bu kadarcık şeyi anlamaya yeter, ha gayret. Hadi selametle.

Kompozisyon dile gelse ben ne alaka der :)

Ben de onu diyorum işte, had bildirmeye çalışırken yazım hatası yaparak komik duruma düştünüz, ben de size haddinizi bildirdim, hepsi bu.

Bence sizin kapasiteniz bu kadarcık şeyi anlamaya yeter, ha gayret. Hadi selametle.
Ben de onu diyorum, burda kompozisyon yazan yok. 🤦‍♀️ ve ekleyerek dedim ki, bunu ilk yapan yandaşınızdı, ona niye kendi çapınızla haddini bildirmediniz? Ama sizin kapasite bunu da anlayamadı, onu ne yapıcaz? Sizin de imlâ ile aranız iyi ama anlama beceriniz kısıtlı anlaşılan. Hayatınızdaki insanlara sabırlar diliyorum. Her lafı 50 kerede anlıyorsanız, işleri zor. Mahlasınız da o yüzden yeniden başlasın olsa gerek 😏

Ya derdin ne senin arkadaşım
Erdoğandan yana mı tercihin buyur tutan mı var
Yani sanırım daha demokrasi var istediğine oyunu verebilirsin
Eleştirmek ise en doğal hakkın
Aynı şey diğer taraf içinde geçerli
Çoğunluk iktidarı eleştiriyor ise demekki yanlışları var
Değil mi?
Çoğunluk??? Kadınlar kulübünde, bu konuya yazanları kastediyor olmalısın. Ben yanlışları yok demedim ki? Hatta savunacak tek bir cümle bile yazmadım. Bana karşı neyi savunduğunu anlayamadım. yani madem demokrasi var, ben de istediğimi yazarım. Demokratiksen bana bu yorumu yapman gereksiz oldu.

Eklentiler

• Screenshot_20230326-003529_Google.jpg
    Screenshot_20230326-003529_Google.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 55
Ayy, şizofren demek ban sebebi olmamalı diyen bunu mu şikayet ediyor? Kofi, sen çok zor birisin. Sana seninle iyi şanslar 🍀
Yakamdan ne zaman düşüceksin? Şizofreni psikolojik bir rahatsızlık. Olmayan şeyleri var saymak gibi sanrıları olan. Tıpkı burda birilerinin yaptığı gibi. Kofti neymiş? Açılımını okumadığını umuyorum. Yoksa kıyaslanacak şeyler değil. Bir öğretmen, bari bunun ayrımını yapabilsin dimi ama.

Yakamdan ne zaman düşüceksin? Şizofreni psikolojik bir rahatsızlık. Olmayan şeyleri var saymak gibi sanrıları olan. Tıpkı burda birilerinin yaptığı gibi. Kofti neymiş? Açılımını okumadığını umuyorum. Yoksa kıyaslanacak şeyler değil. Bir öğretmen, bari bunun ayrımını yapabilsin dimi ama.
Di kuzum. Hangi yetkiyle şizofreni teşhisi koyuyorsun? Kafası çalışmayana kafan çalışmıyor deyince ban yiyoruz, bilimsel değil sonuçta. Buradan teşhis koymayı kabul etmiyor yönetim. Kural kuraldır.

X