Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bu ittifakın başında Muharrem İnce olsaydı bugün çok başka şeyler konusulurdu. Millet İttifakının seçmenine bu dayatma yapılmamalıydı.
Hırsımdan deliriyorum işte. Bu dayatmayı yapan adama oy vermek zorunda bırakıldık. Adamın hiçbir ağırlığı yok. Daha dün kendi ittifakına Cumhur İttifakı dedi. Ne bekliyoruz bu adamdan, ülke yönetmesini mi? Şu günleri keyifle güle oynaya yaşayabilirdik kesin seçilecek diyerek. Ama neler yaşıyoruz...

Sizin siyaset anlayışınız sadece karşıt görüşün fikirlerine gülmek, dalgaya almak, "aaaaaa bunun oyuyla benim oyum bir miiiiii" diye şoklara girmekten ibaret 😄😄😄
Benim birsürü arkadaşım var CHP li, hepsiyle de saygı çerçevesi içinde konusup anlaşıyoruz. Ama zannediyorum ki klavye başından tanımadığınız insanları dalga konusu yapmaya çalışmak daha basit geliyor 😌
AKP karşıtı gibi bir kaç yorum yaptım gülüp eğlenenler oldu.. Oysa ki güzel de anlaşırız da bir saygı duyabilseniz fikirlere 😃

Atatürk'ün ilkelerinden hiçbirine saygınız yok, kalkmış siyaset peşine düşmüşsünüz..
( Siyaset de "Oyum Erdoğan'a" diyenlere saldırmak, yorumlarına (🤣) koymak... )
Haklısınız birileri bizimle uzun zamandır çok pis dalga geçiyor da o kişi ben değilim. Kim ya da kimler olduğunu anladığınız zaman değişecek zaten her şey

Erdoğan’a bütün oy verecekler de hep ilk defa veriyor burda. Çok ilginç tesadüf 🤔
Her haltı bildiğini sanan biri daha... Niye gizliyim ki? Düne kadar erdogama oy vermek yasak mıydı? Kimsiniz? Nesiniz? Kendinizi ne halt sanıyorsunuz? Korku saldığınızı falan mı düşünüyorsunuz? Sonra şizofren deyince banlanıyoruz 🙄 gerçekler banlanma sebebi olmamalı. Demek ki ben +1 değil, +bilmem kaçıncıyım. Erdoğana çalışmaya devam edin 👏👏👏

Ben insanları yazım yanlışları, noktalama işaretleri sebebiyle böyle büyüüük büyük eleştirsem sonra da yazım yanlışı yapsam bir utanırım, yüzüm kızarır.

Ya siz?
Burda fikir paylaşıyoruz, kompozisyon yarışmasında değiliz. Malesef kapasiteniz yetmiyor neyi ne için yaptığıma. O birisini aşağılamıştı. Ve aşağıladığı cümlede hatalar yapmıştı. Onun için yazdım. Yoksa noktalama işaretlerini takip etmiyorum. Bunu "türk dili ve edebiyatı öğretmeni ya türk dili ve edebiyatı öğretmeni!!!" olan yandaşınıza söylesenize. Hani çok tarafsız, adil, hakkı gözetenlersiniz ya .. ben de helal olsun desem... ama nerdeeeee 😑 nerde o yürek, nerde o yüz 🙄 bir de kızarabiliyormuş. Anlat anlat dinliyorum :KK47:

Her haltı bildiğini sanan biri daha... Niye gizliyim ki? Düne kadar erdogama oy vermek yasak mıydı? Kimsiniz? Nesiniz? Kendinizi ne halt sanıyorsunuz? Korku saldığınızı falan mı düşünüyorsunuz? Sonra şizofren deyince banlanıyoruz 🙄 gerçekler banlanma sebebi olmamalı. Demek ki ben +1 değil, +bilmem kaçıncıyım. Erdoğana çalışmaya devam edin 👏👏👏
Asker/polis babanın hüdapar konusundaki yorumu ne?

Her haltı bildiğimi iddia etmedim, siz o kanıya vardınız. Bence de şizofren demek ban sebebi olmamalıymış. Herkes kendi hayal dünyasını yazmış sizin gibi.
Herkesin oyu tek ve biricik. Herkes istediği kişiye oy vermekte de elbetteki serbest.arka arkaya denk geldiği için yazdım tesadüf diye ama diliniz fazlasıyla kirli. Ben size hala siz diyorum. Ama siz; size davranıldığı şekilde, alışık olduğunuz üslupla konuşmaya meyillisiniz.
Ben kendimi bir halt sanmıyorum siz sanabilirsiniz.

Burda fikir paylaşıyoruz, kompozisyon yarışmasında değiliz. Malesef kapasiteniz yetmiyor neyi ne için yaptığıma. O birisini aşağılamıştı. Ve aşağıladığı cümlede hatalar yapmıştı. Onun için yazdım. Yoksa noktalama işaretlerini takip etmiyorum. Bunu "türk dili ve edebiyatı öğretmeni ya türk dili ve edebiyatı öğretmeni!!!" olan yandaşınıza söylesenize. Hani çok tarafsız, adil, hakkı gözetenlersiniz ya .. ben de helal olsun desem... ama nerdeeeee 😑 nerde o yürek, nerde o yüz 🙄 bir de kızarabiliyormuş. Anlat anlat dinliyorum :KK47:
Ya derdin ne senin arkadaşım
Erdoğandan yana mı tercihin buyur tutan mı var
Yani sanırım daha demokrasi var istediğine oyunu verebilirsin
Eleştirmek ise en doğal hakkın
Aynı şey diğer taraf içinde geçerli
Çoğunluk iktidarı eleştiriyor ise demekki yanlışları var
Değil mi?

Asker/polis babanın hüdapar konusundaki yorumu ne?
Başkomiser babam da millet ittifakına oy veriyor. Hani şu çaktırmadan hdp ile birlik olan. Ve babamın yorumu babamı bağlar. Ben bir bireyim. Babamın 5 yaşındaki kız çocuğu değil. Bu kadar özgürlükçü bir insanın, bu kadar anlamsız bir soru sormasına şaşırdım açıkçası. Madem soru çok anlamsız, soruya yakışır yedek bir cevap vereyim; babam ben değilim :deli:

O birisini aşağılamıştı. Ve aşağıladığı cümlede hatalar yapmıştı. Onun için yazdım. Yoksa noktalama işaretlerini takip etmiyorum. Bunu "türk dili ve edebiyatı öğretmeni ya türk dili ve edebiyatı öğretmeni!!!" olan yandaşınıza söylesenize.
Hata yapmadım, zorluyorsun. Çok hırslısın. Aşağılık kompleksin seni bitirir. Niloya'yı savunmak adına attın kendini ortaya. O senin kadar ciddiye almadı meseleyi, aşağılanmış hissetmedi çünkü aşağılamadım. Tek bir hatayı göstermedin ama bulamazsın demiyorum, konuşma diliyle yazdığım oluyor, bulursun istersen. Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim, on beş ünlem koyman bu gerçeği değiştirmez. Üzme kendini bu kadar.

X