Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Muhalefetin sürekli aşağılayıcı küçümeseyici, "sen bilmezsin sus otur, ben bilirim" tutumu. Iktidara gelmek için ona oy veren insanlarin oyuna ihtiyaciniz var. Kafaniz basmiyor ama bunu. Bence üreme yolunu da deneyebilirsiniz. 3'er 5'er çoğalın, oy kullanma caglari geldiginde sizin kafalar iktidar olsun.
Bu dediğinizi iktidar yaptı zaten :) Sorgulamayan, biatçı bir toplum yarattı. Hayat sizin hayatınız, bir kadın olarak Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun veya 6284 diye bilinen kanunun kaldırılmasına onay veren bir oluşuma oy vermek istiyorsanız sizi vicdanınızla baş başa bırakıyorum.

50 yasindaki inceye bunama belirtisi zavallı diyordun. Gel de bunamayı gör. Geleceğimiz ittifakinin adını bilmeyenlere emanet. @ZemheriPoyraz

Bu ittifakın başında Muharrem İnce olsaydı bugün çok başka şeyler konusulurdu. Millet İttifakının seçmenine bu dayatma yapılmamalıydı.

Diye yazdı...Muhafazakar bir toplumda iktidara gelmiş muhafazakar bir partinin karşısına kim çıkarsa çıksın dini kullanıp karşıda ki rakibi dinsizlikle suçlayıp seçmenini manipüle ederken, iktidarın koltuğu bırakmamak için neler yaptığını bilmeyen, ülke batarken ben tırnağımı törpülerim yeter ki Erdoğan kalsın banane emojisi atan bilinçli! seçmen
Ay bu yorumu nefes almadan şey gibi okudum:
Tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama :KK45:

Bence iktidarda olması erdoğanin basarisi değil ya da oy kullananlarin aklini kullanamamasi da degil. Muhalefetin sürekli aşağılayıcı küçümeseyici, "sen bilmezsin sus otur, ben bilirim" tutumu. Iktidara gelmek için ona oy veren insanlarin oyuna ihtiyaciniz var. Kafaniz basmiyor ama bunu. Bence üreme yolunu da deneyebilirsiniz. 3'er 5'er çoğalın, oy kullanma caglari geldiginde sizin kafalar iktidar olsun. Inan inanma beni ilgilendirmez. Ben diyecegimi demek icin yaziyorum. Normalde oy kullanmamama rağmen bu secimlerde erdogana oy vericem. Bunun tek sebebi, buradaki insanlarin konusmalari. Başa geldiğinizi düşünmek bile istemiyorum.. genel olarak o kadar itici bir üslubunuz var ki... Bu çok bilmiş, küstah tutumunuz, (sadece size değil lafım genelinize) erdogana +1 oy kattı. Siz olduktan sonra bu adamin bilegi bükülmez onu anladım. Onu yükselten sizlersiniz. 👏👏👏 DIYECEKLERIM BU KADAR. YAZACAKLARINIZ TARAFIMCA KAALE ALINMAYACAKTIR 🙋‍♀️
Erdoğan’a bütün oy verecekler de hep ilk defa veriyor burda. Çok ilginç tesadüf 🤔

Ay bu yorumu nefes almadan şey gibi okudum:
Tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama :KK45:
Bihter gibi mi olmuş :KK53: Biraz uzun bir cümle olmuş evet ama özü anlaşıldıysa sorun yok :KK66:

Son düzenleme:
Mekanı cennet olsun....
FEpuIalXsAoKQ-V.jpg

Hepsi aynı demek ki, kötünün iyisini seçmek lazım

Hayır hepsi aynı değil.. Kılıçdaroğlu düşman olduğu, her fırsatta karalamaya çalıştığı Erdoğan'ı dilinden düşürmüyor. Buna bence bunamak değil de Allah söyletti diyebiliriz. Ama Erdoğan, geldiği yerin adını anıyor.... İnsan geldiği yeri unutmamalı.. 😌

Bence iktidarda olması erdoğanin basarisi değil ya da oy kullananlarin aklini kullanamamasi da degil. Muhalefetin sürekli aşağılayıcı küçümeseyici, "sen bilmezsin sus otur, ben bilirim" tutumu. Iktidara gelmek için ona oy veren insanlarin oyuna ihtiyaciniz var. Kafaniz basmiyor ama bunu. Bence üreme yolunu da deneyebilirsiniz. 3'er 5'er çoğalın, oy kullanma caglari geldiginde sizin kafalar iktidar olsun. Inan inanma beni ilgilendirmez. Ben diyecegimi demek icin yaziyorum. Normalde oy kullanmamama rağmen bu secimlerde erdogana oy vericem. Bunun tek sebebi, buradaki insanlarin konusmalari. Başa geldiğinizi düşünmek bile istemiyorum.. genel olarak o kadar itici bir üslubunuz var ki... Bu çok bilmiş, küstah tutumunuz, (sadece size değil lafım genelinize) erdogana +1 oy kattı. Siz olduktan sonra bu adamin bilegi bükülmez onu anladım. Onu yükselten sizlersiniz. 👏👏👏 DIYECEKLERIM BU KADAR. YAZACAKLARINIZ TARAFIMCA KAALE ALINMAYACAKTIR 🙋‍♀️
Sizi de KÂLE(!) alan yok zaten, sadece güldüm.

Hayır hepsi aynı değil.. Kılıçdaroğlu düşman olduğu, her fırsatta karalamaya çalıştığı Erdoğan'ı dilinden düşürmüyor. Buna bence bunamak değil de Allah söyletti diyebiliriz. Ama Erdoğan, geldiği yerin adını anıyor.... İnsan geldiği yeri unutmamalı.. 😌

İnsanın fikri neyse zikri de odur mu dememiz lazım buna, yoksa siz buna da bir kılıf bulacak mısınız... Bu arada bu tarz çok videosu var :KK66: Allah mı söyletti acaba

Son düzenleme:
Sizin siyaset anlayışınız sadece karşıt görüşün fikirlerine gülmek, dalgaya almak, "aaaaaa bunun oyuyla benim oyum bir miiiiii" diye şoklara girmekten ibaret 😄😄😄
Benim birsürü arkadaşım var CHP li, hepsiyle de saygı çerçevesi içinde konusup anlaşıyoruz. Ama zannediyorum ki klavye başından tanımadığınız insanları dalga konusu yapmaya çalışmak daha basit geliyor 😌
AKP karşıtı gibi bir kaç yorum yaptım gülüp eğlenenler oldu.. Oysa ki güzel de anlaşırız da bir saygı duyabilseniz fikirlere 😃

Atatürk'ün ilkelerinden hiçbirine saygınız yok, kalkmış siyaset peşine düşmüşsünüz..
( Siyaset de "Oyum Erdoğan'a" diyenlere saldırmak, yorumlarına (🤣) koymak... )

Ziyan olduğumu kim söyledi 😎 ya bir de hayatımdaymışsınız gibi bilir bilmez konuşmalarınız yok mu ... bayılıcam biraz daha uzarsa. Hoşçakal.
Ben insanları yazım yanlışları, noktalama işaretleri sebebiyle böyle büyüüük büyük eleştirsem sonra da yazım yanlışı yapsam bir utanırım, yüzüm kızarır.

Ya siz?

Sizin siyaset anlayışınız sadece karşıt görüşün fikirlerine gülmek, dalgaya almak, "aaaaaa bunun oyuyla benim oyum bir miiiiii" diye şoklara girmekten ibaret 😄😄😄
Karşıt görüş dalgaya alınmıyor; aksine fazlasıyla ciddiye alınıyor. Güldüğümüz ya da oy kullanmasına tahammül edemediğimiz kişiler var evet, karşıt görüş diye olmadığını siz de biliyorsunuz. Yazmaya başladığınızdan beri ufak ufak buradaki muhaliflerle dalga geçen siz değil misiniz? İlk kez birkaç kelime ve kahkaha emojisi dışında yorum yazdınız.

X