Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Küfür emojisi istiyorum ben kkya, bunlarla aynı ülkede yaşamak korkunç ya, ben fransaya taşıncam galiba sonunda
Ben küfürden nefret ederim ve gereksiz bulurum, söyleyecek mantıklı bir şeyi olmayan insan küfür eder diye düşünmüşümdür hep, bu tarz insanlara ben de ne diyeceğimi bilemediğim için ben de istiyorum küfür emojisi

Niye şimdiden açıklayıp yipratsinlar adayı?Bence en doğrusunu yapıyorlar,seçim yaklaşınca hep beraber güleriz böyle.Korkulu rüya olan bir aday var zaten,adını yazmayayım buraya.Bu kadar salak olduklarını mi düşünüyor sunuz cidden?
Bu yorumunuzu hatırlatmak istedim 😊

Niye şimdiden açıklayıp yipratsinlar adayı?Bence en doğrusunu yapıyorlar,seçim yaklaşınca hep beraber güleriz böyle.Korkulu rüya olan bir aday var zaten,adını yazmayayım buraya.Bu kadar salak olduklarını mi düşünüyor sunuz cidden?
Kimi düşünerek yazdınız bilmiyorum ama korktukları kişi aday oldu zaten :KK66: Yargılanma korkusu hiç bir şeye benzemez

Senelerdir chp olarak karşısına başka rakip çıkarıyolarmış gibi :süslü:
Diye yazdı...Muhafazakar bir toplumda iktidara gelmiş muhafazakar bir partinin karşısına kim çıkarsa çıksın dini kullanıp karşıda ki rakibi dinsizlikle suçlayıp seçmenini manipüle ederken, iktidarın koltuğu bırakmamak için neler yaptığını bilmeyen, ülke batarken ben tırnağımı törpülerim yeter ki Erdoğan kalsın banane emojisi atan bilinçli! seçmen

Diye yazdı...Muhafazakar bir toplumda iktidara gelmiş muhafazakar bir partinin karşısına kim çıkarsa çıksın dini kullanıp karşıda ki rakibi dinsizlikle suçlayıp seçmenini manipüle ederken, iktidarın koltuğu bırakmamak için neler yaptığını bilmeyen, ülke batarken ben tırnağımı törpülerim yeter ki Erdoğan kalsın banane emojisi atan bilinçli! seçmen
Bence iktidarda olması erdoğanin basarisi değil ya da oy kullananlarin aklini kullanamamasi da degil. Muhalefetin sürekli aşağılayıcı küçümeseyici, "sen bilmezsin sus otur, ben bilirim" tutumu. Iktidara gelmek için ona oy veren insanlarin oyuna ihtiyaciniz var. Kafaniz basmiyor ama bunu. Bence üreme yolunu da deneyebilirsiniz. 3'er 5'er çoğalın, oy kullanma caglari geldiginde sizin kafalar iktidar olsun. Inan inanma beni ilgilendirmez. Ben diyecegimi demek icin yaziyorum. Normalde oy kullanmamama rağmen bu secimlerde erdogana oy vericem. Bunun tek sebebi, buradaki insanlarin konusmalari. Başa geldiğinizi düşünmek bile istemiyorum.. genel olarak o kadar itici bir üslubunuz var ki... Bu çok bilmiş, küstah tutumunuz, (sadece size değil lafım genelinize) erdogana +1 oy kattı. Siz olduktan sonra bu adamin bilegi bükülmez onu anladım. Onu yükselten sizlersiniz. 👏👏👏 DIYECEKLERIM BU KADAR. YAZACAKLARINIZ TARAFIMCA KAALE ALINMAYACAKTIR 🙋‍♀️

X