Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Değilmiş dedik. Erdem var ben de yavrum. Darısı başınıza 😎 Nice düzeltmeler yaptım. Onlara da carlasana. Yemez dimi? Yemez yemez.
Susayım konuşsun, diyorum ama susmuyorsun hiç. Bir tane maydanoz bulamadın, hâlâ düzeltme diyorsun.

Susayım konuşsun, diyorum ama susmuyorsun hiç. Bir tane maydanoz bulamadın, hâlâ düzeltme diyorsun.
Sen kimsin ki konuşmam konusunda bana yol veresin? Hadsizliğin bilgisizliğinle yarışıyor. Sen ister sus ister konuş. Benim keyfim ne zaman isterse o zaman konuşurum ya da susarım. "Konuşsun" dan sonra virgül konulmaz. Hadi bir bilene soralım ZemheriPoyraz ZemheriPoyraz . Adaletinize güvenerek soruyorum, konuşsundan sonra virgül olur mu? Vicdanlı bir şekilde bunun bir maydanoz olduğunu söyler misiniz? Bu ne özgüven arkadaş ya pessss 🤣🤣🤣

"Konuşsun" dan sonra virgül konulmaz. Hadi bir bilene soralım ZemheriPoyraz ZemheriPoyraz . Adaletinize güvenerek soruyorum, konuşsundan sonra virgül olur mu? Vicdanlı bir şekilde bunun bir maydanoz olduğunu söyler misiniz? Bu ne özgüven arkadaş ya pessss 🤣🤣🤣
Konmalı ama diyelim ki ben Türkçeye hakim değilim, senin bunca yazım yanlışıyla meydan okuman neyin güveni?

Konmalı ama diyelim ki ben Türkçeye hakim değilim, senin bunca yazım yanlışıyla meydan okuman neyin güveni?
Ay hâlâ konmali diyor ya. Tamam konmalı. Bütün koyduğun virgüller yerli yerindeydi. Huninle mutluluklar. Bunca yazım yanlışım? Işaretlesene yaa lütfen 🙏

Sen kimsin ki konuşmam konusunda bana yol veresin? Hadsizliğin bilgisizliğinle yarışıyor. Sen ister sus ister konuş. Benim keyfim ne zaman isterse o zaman konuşurum ya da susarım. "Konuşsun" dan sonra virgül konulmaz. Hadi bir bilene soralım ZemheriPoyraz ZemheriPoyraz . Adaletinize güvenerek soruyorum, konuşsundan sonra virgül olur mu? Vicdanlı bir şekilde bunun bir maydanoz olduğunu söyler misiniz? Bu ne özgüven arkadaş ya pessss 🤣🤣🤣
Hırsını alamayıp ekleme yapmışsın bir de. Sakin ol, tamam. Üzme kendini benim gibi bir bilgisiz için.

Ay hâlâ konmali diyor ya. Tamam konmalı. Bütün koyduğun virgüller yerli yerindeydi. Huninle mutluluklar. Bunca yazım yanlışım? Işaretlesene yaa lütfen 🙏
Hayır, işaretlemeyeceğim. Özel ders vermiyorum sana. Kendin uğraş biraz.

"Değilim" den sonra nokta. Diyelim ki değil, hakim değilsin işte. Yani virgüle hakim değilsin bu çok ortada.
Hırsını alamayıp ekleme yapmışsın bir de. Sakin ol, tamam. Üzme kendini benim gibi bir bilgisiz için.
Daha açık olmak istedim. Ne hırs ve üzüntü. Zaten iki duygu aynı anda, aynı kişiye beslenemez.

"Değilim" den sonra nokta. Diyelim ki değil, hakim değilsin işte. Yani virgüle hakim değilsin bu çok ortada.

Daha açık olmak istedim. Ne hırs ve üzüntü. Zaten iki duygu aynı anda, aynı kişiye beslenemez.
Öfff

" olcak " değil, " olacak " kesin bilgi yay ve yaylan 🤣🤣🤣
Screenshot_20230320_211729.jpg
Saldırgan davranışlarını git kendi cinsine yönelt zira biz insanlar konuşarak anlaşıyoruz🤗

Eki Görüntüle 3221138 Saldırgan davranışlarını git kendi cinsine yönelt zira biz insanlar konuşarak anlaşıyoruz🤗
Idrak sıfır ya okuduğunu da anlamıyor. Dalga geçer gibi bir de konuşarak anlaşıyoruz diyor. 🤦‍♀️ Yanlış bildiğimi inkar etmedim ki bu neyin gayreti? Alıntılayınca ben de bir şey yazdın sandım. Insandan ziyade boşluk gibisin.

İşte bu hükümet, benim gibileri Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni yapıyor. Sırf bunun için bile oy verilmez 😊 Muhalefete oy verseler de virgül kullanmak, sıralı cümle kurmak yasaklansa 🙃
İnanamıyorum 😱 ülkede eğitim cidden sıfır. En büyük kanıtı olabilirsin. Hükümetle birlikte istifa etmelisin.

X