Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Devlet kim ki, diyor şeriatçılar. Oy verme o zaman diyorum, yeaa size mi kalsın yönetim, diyorlar. Devleti ve yasaları tanımayanlar çatır çatır oy veriyor, sırf Atatürkçüler (Kemalist diyor onlar) kazanmasın diye. Muhalefetin alacağına keşke ben de emin olsam. Ama benim pek umudum yok.
Virgülle aşk yaşıyorsunuz sanırım 😅 zırta virgül pırta virgül 🤣🤣🤣

Yeniden Refah Partisi batmakta olan gemiye binmek istemedi bakalım şimdi ne olacak
Hükümetten kurtulmak isteyen sadece biz değiliz. Refah'a oy vermeyi bekleyen belli bir grup vardı pandemiden beri. Aşı karşıtları, komplo teorisyenleri, kadınları ve köpekleri sokaktan toplatmak isteyenler, Düz Dünyacılar... Görüşmeleri hayal kırıklığı olmuştu onlar için.

Screenshot_20230320_162009_Twitter.jpg

Kadınlar çizgili ve çizgisiz olarak ikiye ayrılır, ona göre de insan yetiştirir. Erkekleri suçlamanın anlamı yok. Çizgi meselesi.

Sözde soru cümlesi, cevap beklemiyorum.
Sıralı cümle, nokta sonda.
Sözde soru cümlesinden cevap beklenmez ama sonuna soru işareti konulur. Cümle sorunuzla bitmiş görünüyor. Neyse siz virgül de koyabilirsiniz. Eğlenceli oluyor 😎

Sözde soru cümlesinden cevap beklenmez ama sonuna soru işareti konulur. Cümle sorunuzla bitmiş görünüyor. Neyse siz virgül de koyabilirsiniz. Eğlenceli oluyor 😎
Nasıl yapalım, devam edelim mi tartışmaya ya da araştırmayı mı tercih edersin? ,,,,,,,,,, Sarmadı muhabbetin, sıkıldım senden. ,,,,,,,,

Ey Türk gençliği! Birinci vazifen Müslümanlığı yaymak mı?

Ülke sınırları belli. Bu ülkede daha ne kadar yayılacak, kat mı çıkılacak inancın üstüne?

Nasıl yapalım, devam edelim mi tartışmaya ya da araştırmayı mı tercih edersin? ,,,,,,,,,, Sarmadı muhabbetin, sıkıldım senden. ,,,,,,,,
"Yada" birleşik 🤦‍♀️ Bilmemek ayıp değil de bilmezken bilmişlik yapıp milleti eleştirmek biraz ayıp oluyor. Insanları kandırmayın virgül hanım. Sana ayıracağım mesai bu kadar. 🙋‍♀️

X