Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Tmm cnm, sen gel yerime. Hakkın. Çok çaba harcadın. Ziyan olmamalısın.
Ziyan olduğumu kim söyledi 😎 ya bir de hayatımdaymışsınız gibi bilir bilmez konuşmalarınız yok mu ... bayılıcam biraz daha uzarsa. Hoşçakal.

Ne yol muş arkadaş, kadın cinayetlerinden, çocuk istismarlarından, adaletsizlikten, hukuksuzluktan, kutuplaşmadan, liyakatsizlikten rahatsız olmayıp hala yollarla köprülerle dalga geçerdim diyorsunuz:KK43: Çözümünüzde eski düzen devam etsin diye aynı partiye oy vermek. Bu kadar mı vicdansızsınız
Karşı tarafta ülkeyi yönetecek bir vasıf göremiyorum maalesef

Vasıfsızların iktidar olmasından dolayı bu durumdayız zaten...
Ekonomi düne kadar çok iyiydi herkes arabasının modelini yükseltti çevremde 2 dairesi olan 3 3 olan 4 yaptı Allah aşkına öncekiyi zamanları da yabana atmayalım çevremde kiracı konumundaki birçok insan araba sahibi oldu yakın çevremi hiç saymayım her aile üyesinin altında arabası var evimin karşısı yüzme havuzları yazın o kadar çok kalabalık ki herkes sosyal oldu ne kadar güzel benim çocukluğumda yüzme havuzuna gitmek mi eh İngiltere'de falan olsak olurdu elbet kötü yanları var anlatmakla bitmez ama iyi yanları da var

Ekonomi düne kadar çok iyiydi herkes arabasının modelini yükseltti çevremde 2 dairesi olan 3 3 olan 4 yaptı Allah aşkına öncekiyi zamanları da yabana atmayalım çevremde kiracı konumundaki birçok insan araba sahibi oldu yakın çevremi hiç saymayım her aile üyesinin altında arabası var evimin karşısı yüzme havuzları yazın o kadar çok kalabalık ki herkes sosyal oldu ne kadar güzel benim çocukluğumda yüzme havuzuna gitmek mi eh İngiltere'de falan olsak olurdu elbet kötü yanları var anlatmakla bitmez ama iyi yanları da var
At kız çöpe atılan ekmek fotolarını. Görsün herkes çevrenin zenginliğini. Nankör bu millet nankör.

Orta direk kalmadı. Açılan makasın farkında değil misiniz ?

İnsanlar tatile gidemediği için çoluk çocuğunu yüzme havuzlarında eğlendiriyor olabilir mi ?

:olamaz: Siz ve sizin gibi düşünenlere cevap vermekten yoruldum. Sizin vicdanınızla baş başa bırakıyorum

:olamaz: Siz ve sizin gibi düşünenlere cevap vermekten yoruldum. Sizin vicdanınızla baş başa bırakıyorum
Allah razı olsun benim vicdanım rahat çünkü karşıda seçenek yok olsa hiç düşünmem başkasına atarım ben de desteklemiyorum mecburen atılan bir oy benim eşimin ailemin

Allah razı olsun benim vicdanım rahat çünkü karşıda seçenek yok olsa hiç düşünmem başkasına atarım ben de desteklemiyorum mecburen atılan bir oy benim eşimin ailemin
Maalesef samimi değilsiniz. Mecbur da değilsiniz kendinizi kandırıyorsunuz sadece. Memnun olmayan biri, değişim isteyen rahatsız olan biri sizin gibi düşünmez. Yazdıklarınız tamamen çelişkili

Maalesef samimi değilsiniz. Mecbur da değilsiniz kendinizi kandırıyorsunuz sadece. Memnun olmayan biri, değişim isteyen rahatsız olan biri sizin gibi düşünmez. Yazdıklarınız tamamen çelişkili
Her zaman karşıtlığını yapmış bir insanım iyi yanlarını da söyledim anlattım olumsuz yanlarını çok daha anlattım ama karşı tarafta yok yok aday yok bir masada kendileri bir olamıyorlerken ülkeyi yönetemezler Meral Akşener kalktı gitti birlik bile olamıyorlar kendi içlerinde anlaşamıyorlar

X