Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yahu neden değişmesin ben ikinci turda tayyibe mi atacağım diyorum. Eğer muharrem çıkmazsa ikimci tura yine millete atacağım. Neden değişmesin bir şeyler neden hala anlamıyorsunuz bu seçimin mantığını cidden önce oy kullanmayı öğrenin sonra oy kullanın.
Boş konusmayin ya ben ikinci turdan bahsediyorum zaten.Ergen gibi Muharrem de Muharrem.Muharrem zamanında keşke yapsaydı birşeyler kk nin cb olacağını anladı ya ortalara düştü.Kimin kime çalıştığı belli.

Boş konusmayin ya ben ikinci turdan bahsediyorum zaten.Ergen gibi Muharrem de Muharrem.Muharrem zamanında keşke yapsaydı birşeyler kk nin cb olacağını anladı ya ortalara düştü.Kimin kime çalıştığı belli.
Bu ne biçim üslup, size ne insanların muharrem demesinden. Kime oy veriyorsanız verin, muharreme bu öfke kin neden? Sizi ne ilgilendiriyor bizim muharrem de muharrem dememiz. Hayret bir şey.

Muharrem otobus üzerinde iki saniye dans etti diye bir anda Z kuşağı müptelasi oldu.Keske ülkedeki daha ciddi işlerle ugraşsalar.
Peki 9 kez aday olmasına rağmen kazanamayan kılıçdaroğlunun tekrar aday olması çok ciddi bir iş miydi? Onun aday olması bana çok çocukça geliyor açıkçası. Ben de cb olacam tribinden başka bir şey değil. Size fikirlerinizle mutluluklar.

Bu ne biçim üslup, size ne insanların muharrem demesinden. Kime oy veriyorsanız verin, muharreme bu öfke kin neden? Sizi ne ilgilendiriyor bizim muharrem de muharrem dememiz. Hayret bir şey.
Zamanında bende o adama oy verdim.İnandik güvendik.Ve oy veren herkesi yüzüstü bıraktı.Simdi ülke bu haldeyken bir anda ortaya çıkıp oyları bolmek istemesine katlanamiyorum.Bizim ikinci şansımız yok bunu anlatamiyor muyuz?Yada anlamak mi istemiyorsunuz.?İlk yada ikinci tur farketmez kimsenin ülkenin kaderi ile oynamaya hakkı yok.

Zamanında bende o adama oy verdim.İnandik güvendik.Ve oy veren herkesi yüzüstü bıraktı.Simdi ülke bu haldeyken bir anda ortaya çıkıp oyları bolmek istemesine katlanamiyorum.Bizim ikinci şansımız yok bunu anlatamiyor muyuz?Yada anlamak mi istemiyorsunuz.?İlk yada ikinci tur farketmez kimsenin ülkenin kaderi ile oynamaya hakkı yok.
Siz dünyadan Bi habersiniz bu adam bi anda ortaya çıkmadı, evet ikinci şansımız olmadığı için kknin adaylığını kaldıramıyoruz.

Peki 9 kez aday olmasına rağmen kazanamayan kılıçdaroğlunun tekrar aday olması çok ciddi bir iş miydi? Onun aday olması bana çok çocukça geliyor açıkçası. Ben de cb olacam tribinden başka bir şey değil. Size fikirlerinizle mutluluklarını

Siz dünyadan bihabersiniz bu adam bi anda ortaya çıkmadı, evet ikinci şansımız olmadığı için kknin adaylığını kaldıramıyoruz.
Ozaman rüyanızda görürsünüz Muharrem in kazandığını.Gercekleri göremeyecek kadar kör olamazsınız.Ozaman ne diyelim biliyor musunuz bu saatten sonra sizin gibilere alltta kalanın canı çıksın.

Medyanın bayılması ile ilgili bir durum değil bu. Ana muhalefetin adayı belli, geçmişten gelen bir oy potansiyeli de var. Kıyaslamayı iktidar ve ana muhalefet üzerinden yapmaları gayet doğal yani. Henüz aday çıkarmamış bir sürü parti var sadece Memleket partisi değil diğer muhalefet partilerinin de adı geçmiyor oylamalarda farkındaysanız.
Hangi kanallarda Muharrem İnce'ye yer verildi? Kaç sunucunun programında gördük?

Size diyorum ki muharrem o zaman da elinden geleni yaptı. Yaptırmayan o zaman kılıçdaroğluydu. Bunu ben demiyorum. Bunu o zaman bu işin içinde olan herkes söylüyor. Lütfen bağnazlığı bırakın araştırın. İkinci tura zaten kim çıksa, tayyibin karşısında kim varsa ona basacağız. Bu değişmez ki. Ama ben istiyorum ki gerçekten hak eden projeleri olan, Türkçü, Atatürkçü, eğitimli, eğitimci, saygılı, dürüst, üretime, üreticiye destek veren, düzgün ekonomi ve sağlık politikaları olan birisi çıksın ikinci tura. Biz de gönül rahatlığıyla oy verelim. Çok partili ittifaklar her zaman siyasal istikrarsızlığa sebep olmuştur. Bu yüzden bence ne cumhur ne millet ittifakı doğru seçim. Sizden tek ricam var oy atın asla demiyorum sadece araştırın diyorum doğru yolu öyle bulacaksınız zaten saygılarımla ve sevgilerimle 🫶🏻

9 Seçimdir seçilmeyen, halkın çoğunluğunun dalga geçtiği, kahvedeki dayıların liderlik vasfi yok dediği adamın koltuk sevdasıyla adaylığını dayatması ülkenin kaderiyle oynamak değil yani.

9 Seçimdir seçilmeyen, halkın çoğunluğunun dalga geçtiği, kahvedeki dayıların liderlik vasfi yok dediği adamın koltuk sevdasıyla adaylığını dayatması ülkenin kaderiyle oynamak değil yani.
Sonuna kadar haklısın 9 seçim kaybetmiş adama 10. Şansı verip 1 seçim kaybetmiş birine ikinci şansı vermek istemiyorlar :KK43:

Muharrem otobus üzerinde iki saniye dans etti diye bir anda Z kuşağı müptelasi oldu.Keske ülkedeki daha ciddi işlerle ugraşsalar.
Bu mu sebep sanıyorsunuz? Adam Atatürk'e sahip çıkıyor. Pkk'lıya pkk'lı diyor. Depremi konuşuyor, su sorununu konuşuyor, mültecileri konuşuyor. Dünyadan haberiniz yok tabii.

Siz çok farklı birşey yaptınız sanki.Kendi yaptığınız şeyle beni yargılamanız.Nasil kafalar yaşıyorsunuz
Ben normal mesajlarınıza beğenmedim atmadım, üslupsuz konuştuklarınıza attım. Sizin gibi seri beğenmedime geçmedim.

X