Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bencede 2.turda iş bitecek ilk turda olma gibi snki.

Ciddi bir aday o zaman daha önceki seçimde kaybetmeseydi keşke mitingine bile gitmiştim mltepede olan.
keşke kaybetmeseydi ama birazdan size bazı linkler atayım izleyin. chpnin nasıl muharrem inceyi desteklemediğine dair. halk tvye bile demiş ki seçim zamanı bunu çıkarmayın televizyona. bunu halk tv doğruladı. asla destek olmamış Kılıçdaroğlu kazanmasını istememiş.

Birebir ayni sonuç çıkacak demiyorum ki. Yansitildigi gibi %1 oy potansiyeli yok diyorum. Elimde ekran görüntüsü olan tüm anketleri paylaşabilirim. Hepsinde benzer sonuçlar var. KK'nın önde oldugu anketler de var. Yine ikinci aday ince görünüyor.
evet evet tabi ki oradaki gibi yüksek çıkmaz muharrem ince ama bu kadar önde olması da bazı şeyleri gösteriyor gibi :)

Ciddi bir aday o zaman daha önceki seçimde kaybetmeseydi keşke mitingine bile gitmiştim mltepede olan.
Kaybetmesine sebep olan bizzat Kılıçdaroğlu abla. Veri akışı sağlanmadı. 4 milyon oyu içeren sandıklar başında gozetmen(ismini unuttum) olmadan bekletilmis. Bunlari soyleyen yalnizca ince degil. Ustelik belgeli konusuyor. Kk bugünler için onu yaktı. Ulkeyi felakete sürükledi ki daha kolay seçilsin.

keşke kaybetmeseydi ama birazdan size bazı linkler atayım izleyin. chpnin nasıl muharrem inceyi desteklemediğine dair. halk tvye bile demiş ki seçim zamanı bunu çıkarmayın televizyona. bunu halk tv doğruladı. asla destek olmamış Kılıçdaroğlu kazanmasını istememiş.
Ben 2 tane attım çiçeğim.💕

Bunların hiçbiri yok bende yasaklıyım çünkü,açık söyleyim kılıçdaroğlunun aday olmasını bende istemiyordum ekrem bey yada mansur bey olsun istedim hep.En güzel yanıda dürüst bir adam hak yememiş ne olduğunuda biliyor umarım kazanırda hk ettiğimiz gibi yaşarız ülkece daha da inanların tahammülü kalmadı açıkcası.
Oyuna talibiz. Pek çok kisi senin gibi düşünüyor. Seçilmeyecek yaa diyenler oldugu için oy vermiyor.

ee yani tabi ki böyle olacak ama birazcık baksanız ülkeye tayyibin hala en az %45 oyu olduğunu bilirsiniz bu seçim ilk turda bitmeyecek. o yüzden ilk turda vicdanınızın sizi yönlendirdiğine atın. ikinci turda tayyibin karşısındakine vereceğiz
Birazcık bakıyorum ülkeye ve şunları düşünüyorum. Sinan Ateş cinayetinden kaynaklı küskün ve kızgın MHP liler var onlar Cumhur İttifakına oy kullanmayacaklar, muhtemelen oyları İYİ partiye kayacak. Deprem bölgesinde yaşayan AKP li seçmenler kızgınlar, evine ekmek götürmekte zorlanan, çocuğuna bez almakta zorlanan, kirasını ödeyemeyen insanlar ve vicdanı olan insanlar AKP ye gerçekten kızgınlar. TİP, HDP fikrini açıkladı seçim ilk turda bitsin istiyorlar. Aday çıkarmazlarsa oyları Millet İttifakına demektir. Tüm bunlara bakınca Millet İttifakının ilk turda kazanma ihtimalı var.

Birazcık bakıyorum ülkeye ve şunları düşünüyorum. Sinan Ateş cinayetinden kaynaklı küskün ve kızgın MHP liler var onlar Cumhur İttifakına oy kullanmayacaklar, muhtemelen oyları İYİ partiye kayacak. Deprem bölgesinde yaşayan AKP li seçmenler kızgınlar, evine ekmek götürmekte zorlanan, çocuğuna bez almakta zorlanan, kirasını ödeyemeyen insanlar ve vicdanı olan insanlar AKP ye gerçekten kızgınlar. TİP, HDP fikrini açıkladı seçim ilk turda bitsin istiyorlar. Aday çıkarmazlarsa oyları Millet İttifakına demektir. Tüm bunlara bakınca Millet İttifakının ilk turda kazanma ihtimalı var.
maalesef ki tayyibin oyu %45in altına düşmez o yüzden seçimin ilk turda bitme ihtimali yok. ama ikinci tura kalsa da bir şey değişmez. her türlü gider yani :)

Ben de gittim o mitinge orda bize söz verdi ne olursa olsun sandıkları bırakmayın bende bırakmıycam dedi. Biz bırakmadık ama o ortadan kayboldu. Çok severim kendisini ama kırgınım ona

Ben de gittim o mitinge orda bize söz verdi ne olursa olsun sandıkları bırakmayın bende bırakmıycam dedi. Biz bırakmadık ama o ortadan kayboldu. Çok severim kendisini ama kırgınım ona
ben de kırgındım ama chp'nin ona yaptıklarını dinleyince geçti kırgınlığım. siz de dinleyin muharrem inceye güvenmezsiniz başkalarından dinleyin. kanıtlı olanları dinleyin

Erkenden kurtulacaktık o zaman bunlardan çok sıkıntılı bir seçim olmuştu o zaman
Oyuna talibiz. Pek çok kisi senin gibi düşünüyor. Seçilmeyecek yaa diyenler oldugu için oy vermiyor.
Tam süpriz oldu bu sefer.
Çok ateşli bir mitingdi o gün,ne olduysa sandıkların başında duramadılar.

neden kazanamasın ki? şu an ciddi bir kitlesi var ve gittikçe de artıyor. ben z kuşağıyım ve bütün çevrem muharrem ince diyor. ki eğer bilsem ki tek oy veren ben olacağım yine muharrem inceye veririm çünkü vicdanım rahat edecek. ayrıca birazcık seçim sistemini araştırsanız anlarsınız ilk turda oy bölmek diye bir şey olmadığını bilirsiniz.
Neden kazanmasin mi?Ülkenin bilmem kaç partisi birleşti de cumhur ittifakına karşı uğraşıyor.Muharrem ince tek başına seçim mi kazanacak?Zamanında CHP den aday olduğunda neler yapıldığını gördük.Kilicdaroglu ona da şans verdi zamanında herkese verdiği gibi ama kullanamadı.Herkes inanmıştı ona ama seçim akşamı ortadan kayboldu adam.Oylarina sahip çıkmadı.Ona yapılan imamoğluna da yapılacaktı ama adam gibi arkasında durdu ve hakkını yedirmedi kimseye.Simdi bir anda Muharrem İnce çıktı ortaya.Zamaninda keşke bu kadar ugrassaydi.Secim sisteminden haberim var merak etmeyin ama şöyle bir durumda asla riske bile atilmamali.Soylediklerimin arkasındayım her zaman.

Birebir ayni sonuç çıkacak demiyorum ki. Yansitildigi gibi %1 oy potansiyeli yok diyorum. Elimde ekran görüntüsü olan tüm anketleri paylaşabilirim. Hepsinde benzer sonuçlar var. KK'nın önde oldugu anketler de var. Yine ikinci aday ince görünüyor.
%1 tabi ki değildir. Ama şu bir gerçek ana muhalefet şuan Millet İttifakı

evet evet tabi ki oradaki gibi yüksek çıkmaz muharrem ince ama bu kadar önde olması da bazı şeyleri gösteriyor gibi :)
Nerde seçim konuşması geçse (ki bu ara her yerde denk geliyorum) çare İnce Muharrem İnce diyorum :KK53:

O seçim de Muharrem İnce nin aday gösterilmesinin sebebi şuan Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlunun aday gösterilmek istenmesiyle aynıydı, popülerlik. Kılıçdaroğlu kazanacak kişiyi aday göstermiyor diyenler, o zaman Kılıçdaroğlunun Muharrem İnce yi aday gösterdiğini unutmasınlar lütfen.

Neden kazanmasin mi?Ülkenin bilmem kaç partisi birleşti de cumhur ittifakına karşı uğraşıyor.Muharrem ince tek başına seçim mi kazanacak?Zamanında CHP den aday olduğunda neler yapıldığını gördük.Kilicdaroglu ona da şans verdi zamanında herkese verdiği gibi ama kullanamadı.Herkes inanmıştı ona ama seçim akşamı ortadan kayboldu adam.Oylarina sahip çıkmadı.Ona yapılan imamoğluna da yapılacaktı ama adam gibi arkasında durdu ve hakkını yedirmedi kimseye.Simdi bir anda Muharrem İnce çıktı ortaya.Zamaninda keşke bu kadar ugrassaydi.Secim sisteminden haberim var merak etmeyin ama şöyle bir durumda asla riske bile atilmamali.Soylediklerimin arkasındayım her zaman.
seçim akşamı ortada yoktu dediğinize göre siz de yeterince araştırmamışsınız videoları size de atayım. Önyargısız bir şekilde izleyin fikrinizin değişeceğini düşünüyorum 🥰

O seçim de Muharrem İnce nin aday gösterilmesinin sebebi şuan Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlunun aday gösterilmek istenmesiyle aynıydı, popülerlik. Kılıçdaroğlu kazanacak kişiyi aday göstermiyor diyenler, o zaman Kılıçdaroğlunun Muharrem İnce yi aday gösterdiğini unutmasınlar lütfen.
2018 seçimlerinin konuşulduğu konuyu okudum. Herkes tam tersini demiş. Popülerliği geçtim pasiflikten bahsedilmiş. Yanlış aday seçildi demiş.

Kılıçdaroğlu kazanacak kişiyi aday gösterip kazanmaması için çabaladı. Bugünler için yaptı bunu.

X