Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Açıkçası ben de muharrem inceden yanayım, kk yi sevmiyorum. Diyarbakırdayım ben ve hdpli kesim cidden kk yi seviyor, nedeni de onları kabul etmesi. Ben hdpnin olduğu bir adayı, masayı kabul etmiyorum açıkçası.
HDP nin olsugu bir meclisi neden kabul ediyorsunuz ozaman?HDP terörist peki neden bir ülkenin meclisinde şu anda?Bunu da sorguladiniz mi hiç.Butun Kürtleri yok mu sayması gerekiyordu.Ayrica kimse de kk sevmiyor merak etmeyin zamanında kactane suikast yapıldı kk ya sizler de çok iyi biliyorsunuz.

seçim akşamı ortada yoktu dediğinize göre siz de yeterince araştırmamışsınız videoları size de atayım. Önyargısız bir şekilde izleyin fikrinizin değişeceğini düşünüyorum 🥰
Herkes inanmak istediği şeye inanabilir.3 saat ortalarda yoktu Muharrem İnce.Chp den ayrildiktan sonra tabi ki kotuleyecek başka ne olacaktı ki.

HDP nin olsugu bir meclisi neden kabul ediyorsunuz ozaman?HDP terörist peki neden bir ülkenin meclisinde şu anda?Bunu da sorguladiniz mi hiç.Butun Kürtleri yok mu sayması gerekiyordu.Ayrica kimse de kk sevmiyor merak etmeyin zamanında kactane suikast yapıldı kk ya sizler de çok iyi biliyorsunuz.
Kürtler mi dedim ben. Hdp dedim dikkat ederseniz. Ben de Kürdüm, neden yok sayılmak isteyeyim. Buradaki hdpliler onu seviyor, biz kürdüz hdpkkli değiliz, sevmiyoruz, istemiyoruz. Mümkünse yok olmasını istiyoruz.

Açıkçası ben de muharrem inceden yanayım, kk yi sevmiyorum. Diyarbakırdayım ben ve hdpli kesim cidden kk yi seviyor, nedeni de onları kabul etmesi. Ben hdpnin olduğu bir adayı, masayı kabul etmiyorum açıkçası.
Görüşme talebi varya şartlarımız var dedi mithat sancar kabul görmezse aday çıkrtacaklar bu seferde.

Kürtler mi dedim ben. Hdp dedim dikkat ederseniz. Ben de Kürdüm, neden yok sayılmak isteyeyim. Buradaki hdpliler onu seviyor, biz kürdüz hdpkkli değiliz, sevmiyoruz, istemiyoruz. Mümkünse yok olmasını istiyoruz.
Bende diyorum ki zamanında kk ya yapılan suikastler kim tarafından yapıldı?Çok sevdikleri için mi öldürmeye kalktılar adamı.?

Herkes inanmak istediği şeye inanabilir.3 saat ortalarda yoktu Muharrem İnce.Chp den ayrildiktan sonra tabi ki kotuleyecek başka ne olacaktı ki.
CHPyi kötülemek istese seçim gecesi yapardı bunu. Hala CHP belediye başkanlığı yapan Tanju Özcan'ın videosunu paylaştım önceki mesajlarda. Tek başına kendi anlatmıyor.

CHPyi kötülemek istese seçim gecesi yapardı bunu. Hala CHP belediye başkanlığı yapan Tanju Özcan'ın videosunu paylaştım önceki mesajlarda. Tek başına kendi anlatmıyor.
Keşke yapsaydı biz sandık başında çuvalların başındayken o gitti adam kazandı yazdı. İnsanların umudunu kırdı çekip gitti herkes benim kırgınlığım kolay kolay geçmez kusura bakmasın. Şartlar ne olursa olsun çıkıp açıklamalı ve sözünü tutmalıydı. Ben ve ailem kaçırıldı mı acaba diye düşündük, sonra çıkıp ne dedi kaçırıldığımı düşünen birkaç şizofren...Sağolsun sayesinde şizofren de olduk

Keşke yapsaydı biz sandık başında çuvalların başındayken o gitti adam kazandı yazdı. İnsanların umudunu kırdı çekip gitti herkes benim kırgınlığım kolay kolay geçmez kusura bakmasın. Şartlar ne olursa olsun çıkıp açıklamalı ve sözünü tutmalıydı. Ben ve ailem kaçırıldı mı acaba diye düşündük, sonra çıkıp ne dedi kaçırıldığımı düşünen birkaç şizofren...Sağolsun sayesinde şizofren de olduk
Bu seçimde de sandıkta görevli olacak mısınız?

Bana özelden atılan videolara istinaden bunu yazıyorum.Ulke böyle bir durumdayken benim için üçüncü aday yoktur.Ya batacagiz ya cikacagiz.

Bu seçimde de sandıkta görevli olacak mısınız?
Görevli değildim ama halk olarak ordaydım çağrısına istinaden. Büyük ihtimalle yine olurum. Adam kazandı yazacağına aynı kişiye CHP den bana veri gelmiyor yazabilirdi. O zaman halk olarak tepkimizi gösterirdik. Ama o ne yaptı pes etti. Kusura bakmayın işler ters gittiğinde açıkça çıkıp açılama yapması gerekirken pes eden bir siyasetçi istemiyorum.

Son düzenleme:
Medya bayılıyor yalnizca iki aday göstermeye. Medyanin hizmet ettiklerinin de istegi bu çünkü kk adayligini duyunca orgazm oldular. 9 seçimdir kaybediyor yine kaybeder diye. Bu adam hür irade ile nasil sevilir anlayamiyorum. Kendi aday oldugu seçimde oy kullanamadı bu adam. Milletin gözünde karikatür karakterine dönüştü. Sosyal medya komik videolariyla dolu. Yazık Atatürk'ün partisine.
Medyanın bayılması ile ilgili bir durum değil bu. Ana muhalefetin adayı belli, geçmişten gelen bir oy potansiyeli de var. Kıyaslamayı iktidar ve ana muhalefet üzerinden yapmaları gayet doğal yani. Henüz aday çıkarmamış bir sürü parti var sadece Memleket partisi değil diğer muhalefet partilerinin de adı geçmiyor oylamalarda farkındaysanız.

Peki ülkede hiç birşey değişmezse yine de vicdanınız rahat edecek mi?
Yahu neden değişmesin ben ikinci turda tayyibe mi atacağım diyorum. Eğer muharrem çıkmazsa ikimci tura yine millete atacağım. Neden değişmesin bir şeyler neden hala anlamıyorsunuz bu seçimin mantığını cidden önce oy kullanmayı öğrenin sonra oy kullanın.

X