Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Süresi ne kadar? O arkadaş tek ayak cezası almış
Ban süresi normalde 24 saattir ama eğer eski ceza puanlarınız varsa ve hala o ceza puanları aktifse sistem o ceza puanlarını da yeni aldığınız cezanın üzerine ekleyip banlı kalma süresi belirler, bu süre 2 gün de olabilir 2 hafta da olabilir, toplam ceza puanınıza bağlı.
Her aldığınız ceza puanı 3 ay sonra etkisini yitirir.

Ban süresi normalde 24 saattir ama eğer eski ceza puanlarınız varsa ve hala o ceza puanları aktifse sistem o ceza puanlarını da yeni aldığınız cezanın üzerine ekleyip banlı kalma süresi belirler, bu süre 2 gün de olabilir 2 hafta da olabilir, toplam ceza puanınıza bağlı.
Her aldığınız ceza puanı 3 ay sonra etkisini yitirir.
Ahretlik doğru bilmişim 3 ay olayını benim mapıs duruyor demi hala :olamaz::olamaz: bana özel orsı çünkü.

Kaç tane cezan var senin benim kadar değildir herhalde :olamaz: :olamaz:
Ahretlik 🤣🤣
Ahretlik doğru bilmişim 3 ay olayını benim mapıs duruyor demi hala :olamaz::olamaz: bana özel orsı çünkü.
KK F Tipi özel koğuşun duruyor ahretlik.
Bu arada yeri geldi yazayım, sana mesaj atmayı unuttum😬 sen toplam 39 uyarı almışsın.
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne 9 uyarı almış.
İkinizinde ceza puanları sıfırlanmış ama siz yine de uslu durun 😂

Ahretlik 🤣🤣

Bu arada yeri geldi yazayım, sana mesaj atmayı unuttum😬 sen toplam 39 uyarı almışsın.
Ahretliğim ne haber ağzım şiş gene sorma dişe işlem yaptılar 2 gün önce uf oldum .
F tipi önemli ahretliğim özel cakuzisi var saunası var varda var yani.
Tahmin ettiğim gibiymiş buaralar sakinim gene mayısa saklıyorum kendimi :olamaz: :olamaz: :ruh: :ruh: :KK53:

Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne duy duyyy uyarın 9 imiş,40 fırın ekmek yiyecen daha bana yetişmen için :KK4::KK4::KK4::KK4::KK6:

Bunu atmazsam çatlarım, çünkü arada gülmezsek delireceğiz🙄
26E52BBA-C634-41BE-A0A7-DE48AB89D09D.jpeg

Valla bu sefer kaçtım, battaniyeleri dizlerine sarıp bankta sohbet eden tekaütler topiğine dönmeden kaçtım 😂
Ahretlik yeleğinin modeli güzelmiş hahahahahhaa

Geçmiş olsun ahretliğim:KK43: çok acıyor mu?
Ben bildiğin gibiyim, Lereenim ablayı aradım senden 1 gün sonra, nasıl mahçup oldum anlatamam.
Çok sağol ahretliğim dişte acı yokta ,ağızı açmak için bir alet konuyor ya,bide doktor eliye açtı ağrı o yüzden.
Onlar Ankara'da dönecez filan demişti en son,mennun olmuştur aradığına .

Ahretlik 🤣🤣

tamam ablacim :KK45:
Ahretliğim ne haber ağzım şiş gene sorma dişe işlem yaptılar 2 gün önce uf oldum .
F tipi önemli ahretliğim özel cakuzisi var saunası var varda var yani.
Tahmin ettiğim gibiymiş buaralar sakinim gene mayısa saklıyorum kendimi :olamaz: :olamaz: :ruh: :ruh: :KK53:

Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne duy duyyy uyarın 9 imiş,40 fırın ekmek yiyecen daha bana yetişmen için :KK4::KK4::KK4::KK4::KK6:
ekmek yemesem kilo yapiyorda o_O
30 uyari fazlaymis cok degil canim :KK69:

X